ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
INMU Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Díky za podněty k těm figurkám. Hodně zajímavá mi přijde ta varianta s lepenými koženými podložkami. Určitě vyzkouším, jak by se s tím pracovalo.
Je to boj
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
M4ST3RCUT0R napsal:

Samotnou hrací desku, respektive šachovnici, jsi něčím vyztužil nebo je to čistě jen kůže bez dalších podpůrných materiálů?


Je to čistě kožené bez výztuh. Vlastní herní plocha je zapletená z 1 mm silných pásků a je nalepená na 4 mm kruponu. Okraj má pak další 4 mm. Je to poměrně tuhé. Rozehraná partie se dá bez problémů přenést.


Je to boj
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,502
Tak správne ošetrené 4 mm kože z krupónu sú silné sami o sebe. A ešte je tam vrchná herná vrstva.
A nič ťažké na tom ani nemá byť, skôr by možno už tie šachové figúrky boli problematickejšie. Hlavne ak by boli 3D, nie iba vyrezávané do krúžkov kože ako tieto na dámu.
Obzerám si to posledné dni zo všetkých strán z fotiek a je to naozaj veľmi vydarené...
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2017
Příspěvky: 3,368
Rád by som touto cestou vyjadril obdiv a zároveň aj poďakoval tvorcovi tejto dokladovky. Je nádherná, precízne spracovaná a navyše prišla v krásnom obale a s pekným listom. Vyobrazený rys je, aspoň pre mňa, ešte pridaná hodnota Happy. Ďakujem Applause Ok a prajem aj naďalej veľa zdaru, no a samozrejme toho zdravia.


Štefan vložil tyto přílohy:
Dokladofka.jpg.jpg


Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Díky za zpětnou vazbu. Jsem rád, že můj výrobek splnil očekávání. Dává mi to motivaci do další práce.
Je to boj
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2017
Příspěvky: 3,368
INMU napsal:
Díky za zpětnou vazbu. Jsem rád, že můj výrobek splnil očekávání. Dává mi to motivaci do další práce.

Ok , poslal som email ohľadom ďalšej výroby Happy.
Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2017
Příspěvky: 3,368
Opäť by som rád zaslúžene poďakoval tvorcovi úžasného opasku a púzdra na mobil Applause Applause Applause. Obe sú perfektne spracované a prekvapila a samozrejme aj potešila kapsička poslednej (finančnej) záchrany Ok a okrem iného aj osobný list Ok. To sa mi na jednej fotke teda zišlo rysov Grin. Ďakujem veľmi pekne a dúfam, že aj nabudúce Ok. Držte sa v zdare a hlavne v zdraví, Števo.


Štefan vložil tyto přílohy:
INMU.jpg.jpg


Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 6/4/2013
Příspěvky: 73
Applause
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/19/2014
Příspěvky: 732
Krásná práce s kůžíOk
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2017
Příspěvky: 3,368
No a keďže tvorca je okrem maximálnej šikovnosti aj veľmi skromný, tak zase uvediem jedno jeho dielo. Zadanie bolo vytvoriť nejakú taštičku na všelijaké drobnosti po vreckách (slúchadlá, zápalky, cukríky atď.). No a keďže som fanúšik do pirátskych záležitostí, bola z Janyho strany a to silne Applause Applause, ochota objednať mince a vsadiť ich to tejto taštičky. Podľa mňa navyše silne (aj vďaka použitým farbám) evokuje pirátsku vlajku čo je pre mňa ďalšie silné plus. Fotky sú tiež autorove, svoje nafotím, keď trochu vykukne slnko Happy. Tak aj touto cestou: Veľká vďaka Jany a aj naďalej veľa takej šikovnosti a zdaru Applause Applause Applause Ok Ok Ok.


Štefan vložil tyto přílohy:
Taštička_1.jpg.jpg
Taštička_2.jpg.jpg
Taštička_3.jpg.jpg
Taštička_4.jpg.jpg
Taštička_5.jpg.jpg
Taštička_6.jpg.jpg


Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Ahoj,
díky za slova chvály. Jsem rád, že jsi s výsledkem spokojený. A omlouvám se, že jsem nereagoval dřív. Pár dní jsem s kamarády vandroval po horách, tak šly internety stranou.
Je to boj
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Tak to tady zase oživím. Pustil jsem se do výroby řemeslnické brašny na nářadí. Pár obrázků z výroby už jsem dal do vlákna „Práce s kůží“. Konečně se mi podařilo brašnu dokončit, tak tady je hotový produkt.

Celkové rozměry cca 43 x 28 x 24 cm, kompletně vyrobeno z hověziny. Hlavní díly z 4 mm, poutka na nářadí a podobné prvky tenčí. Je to tank, váží bezmála 5 kg. Nezdá se to, ale je v tom 200 dm2 kůže.

Byla to spousta práce a ne všechno se povedlo, jak bych si přál, ale rozhodně zajímavá zkušenost.


INMU vložil tyto přílohy:
DSCF2489.jpg.jpg
DSCF2495.jpg.jpg
DSCF2498.jpg.jpg
DSCF2503.jpg.jpg
DSCF2501.jpg.jpg
DSCF2506.jpg.jpg
DSCF2510.jpg.jpg
DSCF2492.jpg.jpg
DSCF2512.jpg.jpg


Je to boj
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 8/14/2020
Příspěvky: 457
Nejlepsi je kapsa na pivo :D
Kazdej spravnej pan Lorenc ji ma mit
Pekne!
Jen si nejsem jistej jestli si to cilovka muze dovolit a ja bych se o to pak bal ze to odru:)
Pisu z mobilu, co nema diakritiku, pisu vetsinou z auta, tak prosim prezijte moje preklepy a pravopis, vzdyt nam jde hlavne o kudly.
Jsem primitiv a idiot, co se zajima o noze a vedu kolem toho.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/17/2006
Příspěvky: 1,767
INMU napsal:
Udělal jsem několik rychlých fotek dvou věcí, na kterých pracuju, když se najde příležitost. Takže současný stav motýlku Peršan a mé variace na kukri.

Poslední fotka je záběr toho, kde teď dělámWink



To kukri je SUPER... aj Praca s kozou ti velmy ide...Ok Admire

Ja som stale spokojny s tymto Happy


golem84 vložil tyto přílohy:
D12BC72A_180A_483B_BD95_23AA6FD557C5.jpeg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/1/2006
Příspěvky: 3,207
Honziku, já fakt čumím, ta brašna je naprostá peckaOk
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Díky všem za pochvalu.

batoo:
Řemeslo má zlaté dno, ne? Happy Samozřejmě by to cenově vyšlo úplně jinak, než sériově vyráběné brašny, ale jsem přesvědčený, že tahle bude mít násobně delší životnost. Když jsem pomáhal tátovi stavět dům, tak jsme nosili zednické skoby ve zjevně dost staré kožené brašně. Později jsem se dozvěděl, že to byla školní aktovka mého dědy, kterou pak coby zedník používal celý život. Tak doufám, že tahle bude sloužit podobně dlouho.

Pivní kapsy byly na přání a musím říct, že během výroby byly akorát k vzteku. Strašně překážely při šití.

golem84:
Ani nevíš, jak rád vidím, že je ten motýlek používáš a že je pořád pořád funkční. Je to už doba, co jsem ho pro tebe dělal. Určitě alespoň 10 let, že?
Je to boj
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,502
Tak takáto brašňa, to je mimoriadne náročné,pracné dielo a uznania viac ako hodné.
Fakt poctivá náročná práca a výsledok stojí jednoznačne za to.Ok Ok Ok
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/17/2006
Příspěvky: 1,767
koniec roka 2010 :), stale ma neomrzel, chod ma pre mna lespi, nez BM51,ci 87 (oba mam). uz ma coto za zazite, mam trosku obavu o kovovu prilozku (okolo stop pinov), kde naraza pri flipovani (skusim vlozit foto) ale zatial drzi.. ak to povoli skusim si ich dat niekde spravit z titanu... (ale hadam nebude treba)


golem84 vložil tyto přílohy:
1C9D8762_A6A4_48A8_9438_95CC7D41BA2A.jpeg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/17/2006
Příspěvky: 1,767
este spolu pre porovnanie ak nevadi...


golem84 vložil tyto přílohy:
CA99CEBC_FE57_4EBF_B2C3_822AB8F3412E.jpeg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
golem84 napsal:
koniec roka 2010 :), stale ma neomrzel, chod ma pre mna lespi, nez BM51,ci 87 (oba mam). uz ma coto za zazite, mam trosku obavu o kovovu prilozku (okolo stop pinov), kde naraza pri flipovani (skusim vlozit foto) ale zatial drzi.. ak to povoli skusim si ich dat niekde spravit z titanu... (ale hadam nebude treba)


Hmm, vidím, jak se to vyboulilo. Nejsem si jistý, z jakého materiálu jsem příložky ve tvém případě vyrobil. Už je to dávno. Je možné, že nejsou kalené. Každopádně, kdyby se to zhoršovalo a chtěl bys to řešit, budu rád, když se s žádostí o opravu obrátíš na mě a něco s tím vymyslíme.
Je to boj
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris