ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
INMU Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Tak to tady zase po roce oživíme. Rád bych ukázal jeden dárek, který bude zítra věnován k padesátinám.

Rozměry cca 26x15x5 cm. Vyrobeno z 2mm kruponu. Barva Cheds, odstín bordó. Hnědá nit Slam 0,6 mm.
Bohužel se mi nepodařilo věrně zachytit barvu. V reálu je tmavší. Asi jako nějaké těžší červené víno.


INMU vložil tyto přílohy:
DSCF2643.jpg.jpg
DSCF2641.jpg.jpg
DSCF2632.jpg.jpg
DSCF2628.jpg.jpg


Je to boj
RS
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/2/2011
Příspěvky: 717
ParádaOk
Pište mi prosím raději email než PM.
ost
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2010
Příspěvky: 2,547
Ach ta galanterie Ok
Moc hezké to máš Applause
dočkej času,jako host piva ostleatherzavináčgmailtečkacom
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/8/2010
Příspěvky: 2,440
Viděl jsem ji naživo. Je bombová, škoda, že mi barvou nejde k pleti.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Díky za pochvalu.
Včera to dopadlo dobře - kabelka udělělala velkou radost, dostal jsem pusu. Pokud to tak bude fungovat pravidelně, začnu je asi rozdávat spíš mladým holkámGrin
Je to boj
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Letošní kudla do klobouku. Skončila u Vencála.
Na čepeli N690, rukojeť akát. Celkové rozměry cca 245 mm, z toho čepel asi 120 mm.

Skoro šel do vlákna "Když se v dílně nedaří". Rukojeť jsem dělal nadvakrát. První pokud byl z palisandru. Ale udělal jsem moc velkou díru na trn a při tvarování ručky jsem se probrousil skrz. Musel jsem se hodně držet, abych to někam nezahodil. Ve finále si ale myslím, že tomu ten akát sluší stejně víc.


INMU vložil tyto přílohy:
DSCF2669.jpg.jpg
DSCF2673.jpg.jpg
DSCF2651.jpg.jpg


Je to boj
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/1/2006
Příspěvky: 3,207
A Vencál děkuje za krásný nůž ze kterého má radost Happy Ok
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 9/15/2008
Příspěvky: 304
Zdravím, chci doporučit tohoto výrobce. Perfektní komunikace, práce nádherná. Splnil vše na čem jsme se dohodli, poradil, doporučil.... Paráda.
Inmu prosím doplňte si fotky mých zakázek.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Díky za pozitivní odezvu. Vážím si jí. Jsem rád, že má práce splnila očekávání. Snad udělá radost i pod stromečkem.

Přikládám několik fotek, aby měli ostatní představu.
Je to dámská kabelka z třísločiněné hověziny tloušťky cca 2,5 mm. Rozměry cca 40x30x10 cm (šířka, výška, tloušťka). Mosazné přezky. V podšívce jsou 4 menší kapsy a celá podšívka je na zipu, takže se dá třeba v případě znečištění odepnout a vyprat.


INMU vložil tyto přílohy:
DSCF1043.jpg.jpg
DSCF1045.jpg.jpg
DSCF1047.jpg.jpg
DSCF1050.jpg.jpg
DSCF1051.jpg.jpg
DSCF1054.jpg.jpg


Je to boj
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2018
Příspěvky: 81
Hezké. Ta podšívka na zip to je dobrý.
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 9/15/2008
Příspěvky: 304
Dobrý den, tak doplňujeme druhý kousek ze 3ří dílného setu. Omlouváme se za zpoždění. Inmu prosím případně o doplnění rozměrů.


Kopeos vložil tyto přílohy:
419179829_396162316205450_980499111907375130_n.jpg.jpg
419220996_1549026019226312_1389400653820481153_n.jpg.jpg
419517239_869683811616738_5023288516695928073_n.jpg.jpg
419252308_1064345301463062_484055204023012011_n.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Děkuji za publikování fotek. Před vánocemi to byl takový fofr, že jsem si hotovou peněženku ani nestihl nafotit.

Jedná se rozměrnější dámskou peněženku. Něco na pomezí peněženky a psaníčka. Možná se to nezdá, ale byla to jedna z nejkomplikovanějších věcí, které jsem zatím dělal. Spoustu věcí jsem tady zkoušel poprvé. Vzal jsem to jako takovou výzvu a docela jsem si to užil.

Rozměry jsou cca 21 x 11 x 3 cm a je vyrobená z kombinace 2,5mm třísločiněné hověziny (vnějšek) a 1mm hověziny (vnitřní části).
Je to boj
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Jedna taková rychlovka. Kamarád pro mě vyrobil pero, ale bylo takové nějaké nahaté, tak jsem mu udělal futrál


INMU vložil tyto přílohy:
P1260763.jpg.jpg
P1260761.jpg.jpg
P1260758.jpg.jpg


Je to boj
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Po dlouhé době se mi podařilo zase dokončit něco nožířského. Asi nemá smysl zmiňovat, že se jedná o variaci na legendárního Green Bereta. Oslovila mě manželka jednoho mého kamaráda, jestli bych mu nechtěl udělat nůž k narozeninám. Na přání obdarovaného jsem šel tímto směrem. Moc mi to během výroby nesedělo, ale nakonec musím říct, že se mi dost líbí a budu se ho těžko vzdávatGrin

Celková délka 315 mm, čepel 185 mm, materiál N690 v tloušťce 4 mm. Můj první pokus o stonewash.

Na ručce domácí micarta. Příložky jsou upevněny zatím je nasucho na šroubech. Nemůžu se rozhodnout, jestli je přilepit nebo ne.

Pouzdro kožené „taktické“. Je symetrické, takže může sloužit jak pravákovi, tak levákovi. Průvleky budou pasovat na PALS systém. Při případné montáži na výstroj se dá odmontovat závěs na opasek, aby nepřekážel.


INMU vložil tyto přílohy:
DSCF5753.jpg.jpg
DSCF5764.jpg.jpg
DSCF5767.jpg.jpg
DSCF5769.jpg.jpg


Je to boj
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
Nepřišla žádná reakce, tak to zkusím ještě jednou - micartové příložky na tom posledním noži v tuto chvíli drží jen na šroubech. Respektive jsou tam mosazné trubičky s vnitřním závitem a je to stažené zápustnými šrouby.

Přemýšlím, jestli to ještě podlepit nebo nechat jak to je. V tuto chvíli to na těch třech bodech drží bez jakýchkoli vůlí. Nejsem si ale jistý, co s tím udělá čas.

Co myslíte? Podlepit či nepodlepit?

Je to boj
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/1/2006
Příspěvky: 3,207
Zdar, kudla je to moc hezká, suprový stonewash!
Já bych nic nelepil, tím se ztrácí ta možnost kdykoliv střenky jednoduše vyměnit. Utáhnou si to snad umí každý, ne? Imbus dneska dostaneš ke každé ikea skříňce Laugh
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 8/14/2020
Příspěvky: 457
Nelepit!

Kdyz se pod to dostane bordel, voda, apod, staci trochu, jak je to nalepene, tak je to spatne. A uz se mi stalo, ze pri sekani se nalepene rozlomilo, kdyzto jen na sroubu nebyl problem.
A jak pise kolega, imbus ma kazdej na pripadne dotazeni.
Pisu z mobilu, co nema diakritiku, pisu vetsinou z auta, tak prosim prezijte moje preklepy a pravopis, vzdyt nam jde hlavne o kudly.
Jsem primitiv a idiot, co se zajima o noze a vedu kolem toho.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
Příspěvky: 1,810
OK, dám na vás. O kus práce míňHappy Alespoň půjde v budoucnu bez komplikací obnovit stonewash.
Je to boj
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 6/8/2017
Příspěvky: 419
Pěkná, čistá práce, líbí se mi tahle tvoje variace Applause (asi bych taky zkoušel nejprve bez lepení, kdykoliv můžeš dodělat)
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 11/20/2020
Příspěvky: 122
Admire


Gasolino vložil tyto přílohy:
image.jpg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris