ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Hodinky Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/22/2007
mim007 napsal:
Krásnou noc či den přeji. Jde prosím na Garminech Enduro nastavit, aby mi monitorovali i tenis? Nějak se mi to nedaří najít a tak moc prosím o pomoc a radu Admire Admire
Mockrát děkuji

https://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=15605

Asi nemáš potrebný update, v tom hore je už podpora sledovania tenisu ako aktivity.
"There are three kinds of lies: lies, damned lies, and statistics."
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/26/2006
Aha, ještě nebyl tento firmware uvolněn pro zákazníky a lze ho použít pouze na vlastní riziko. Križo děkuji, jdu aktualizovat Ok
Není důležité zvítězit, ale nasrat toho, kdo Vás porazil.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 2/14/2020
Já jsem nějak pořád víc na vintážní hodinky. A v kombinaci s krásným nožem …. Nádhera. Jako Benthosy a BW

Piplík vložil tyto přílohy:
36972AE7_E338_42EF_B31D_7F3646A9F05C.jpeg.jpg
2CED5993_EDCF_4A45_AB3F_D3BA35818839.jpeg.jpg

Posláno:

Začátečník
Připojený: 10/26/2020
Trocha historie Happy
poslední dobou tyto a připojuji se k dalším příznivcům vintage stylu!

quagaar vložil tyto přílohy:
DSC09193.JPG.jpg

Mat
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/3/2006
Né že bych neměl hodinky Happy
ale soláry jsem chtěl ze zvědavosti vždy zkusit.
Problém byl, najít vodotěsný soláry s Tritien a aby se mi líbili.
Tak nakonec značka, která mě celkově hodně oslovila.

(kovový tah jsem hned nahradil bavlnou....já ten kov úplně nemusím a s jiným nebyla nabídka. )

Mat vložil tyto přílohy:
IMG_1202.JPG.jpg
IMG_1204.JPG.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/15/2021
quagaar napsal:
Trocha historie Happy
poslední dobou tyto a připojuji se k dalším příznivcům vintage stylu!

uf Ok
1. nick zde od roku 2011 - Kitias
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 12/26/2011
Ahoj kluci, nemá někdo na prodej seika monstra? Nový zatím nechci, raději bych tu první generaci a píšu sem, protože bych se chtěl vyhnout nákupu ze zahraničí. Ale asi mi možná stejně nic jinýho nezbyde😀 Hezký den všem😀
Posláno:
Štamgast
Připojený: 2/10/2018
karel73 napsal:
Ahoj kluci, nemá někdo na prodej seika monstra? Nový zatím nechci, raději bych tu první generaci a píšu sem, protože bych se chtěl vyhnout nákupu ze zahraničí. Ale asi mi možná stejně nic jinýho nezbyde😀 Hezký den všem😀

Nevím co si představuješ pod první generací, ale první generace je tak 15+ let stará, takže když narazíš na zánovní kus, tak bude stát nesmysl a rozhodně to bude potřebovat servis = další náklady.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 12/26/2011
Pod první generací si představuju prostě první, s tím, že u ní by mi asi bylo jedno jaká je barva ciferníku, hlavně, aby lunetai i tělo byly v barvě kovu - nerezu, s černými znaky na lunetě. Indexy, narozdíl od druhé generace jsou ve tvaru obdélníku, ne ty kusadla jako u druhé - tlama mihule... No, snad jsem to napsal srozumitelně, nejsem až takovej znalec chronomil. A s náklady počítám, spíš mi jde o zdejší gentlemanské prostředí a s tím spojená aspoň trochu jistota, že nekoupím vrak. Je mi jasný, že cena nebude pár litrů. Ale pokud nebudou, buď, vezmu ty základní nové, asi to je 4 generace, tzn. luneta černé pvd a nebo tu limitku Arctic. Je celá v barvě nerezu, ale ten ciferník - tady u tý barvy váhám.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/6/2009
karel73 napsal:

Zkus poptat na:
https://forum.chronomag.cz
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 11/15/2012
Mám a možná bych je i prodal.Promyslim.

Peregrym vložil tyto přílohy:
3510BC87_7345_4491_8A5E_A326C67C00FB.jpeg.jpg

Posláno:
Štamgast
karel73 napsal:
nejsem až takovej znalec chronomil

Jasné, rozumím.

Zkus se zorientovat zde: https://www.60clicks.com/ultimate-seiko-monster-collectors-guide/

Najdeš zde celkem podrobně rozepsané všechny generace včetně referenčních čísel.

Já bych rozhodně šel do modelů se strojkem 4R36 nebo 6R15 což nemá první generace.

Ostatní strojky nemají handwinding (ruční natahování = natahují se pouze pohybem ruky) a hacking (zastavení vteřinovky pro přesné nastavení)
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/28/2021
Tak nové Garminy, Instinct Solar 2 Tactical.

Zdeník vložil tyto přílohy:
IMG_2428.JPG.jpg

Čas není něco co máš a nebo nemáš, ale něco co si buď uděláš nebo neuděláš.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 2/14/2020
Dneska se ZT + FXD. Extrémně lehká kombinace (-:

Piplík vložil tyto přílohy:
EC440EC5_92CA_4202_9524_13171A0161E6.jpeg.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 8/28/2010
Ahoj. Vždy jste mi tu poradili tak se zeptám ještě jednou tady. Jak bych mohl kalibrovat minutovou ručičku stopek u těchto hodinek? Vteřinovou umím, vytáhnu korunku a precvakam ale u téhle mi to nefunguje ani když takhle přejezdu vteřinovou ručičkou dokola tolikrát aby se srovnala i ta minutová tak když pak zacvaknu korunku tak se minutová srovná zase do téhle špatné pozice. Moc dík za typ jak na to!

kracvo vložil tyto přílohy:
16471613709867493993783574205830.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Při vytažené korunce na doraz.

Push A or B to set the hands to the zero position.
The chronograph hands can be advanced rapidly by continuously pressing button.
A for the Center Chronograph Second hand, B for 1/20 hands

Tyhle hodinky neznám, ale pravděpodobně nepřecvakávat, ale držet stisknuté jedno z tlačítek.

https://miyotamovement.com/uploads/product/137/pdf/18102716451016f68.pdf

Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 3/28/2018
Zdeník napsal:

Jak na nich drží baterka? Sú skutočne v našich podmienkach v normálnom živote plne solárne nabíjané?
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/28/2021
-BaRD- napsal:
Zdeník napsal:

Jak na nich drží baterka? Sú skutočne v našich podmienkach v normálnom živote plne solárne nabíjané?

Ahoj, je to velmi příjemné překvapení už jejich předchůdce Garmin Solar 1 byl hodně znát. Testoval jsem oboje, zatím mám IS1 i 2. Solární panel v IS 2 je asi 2x výkonější. Na to, že je březen tak včera z 55.7% na 61.1% baterie. Asi 2 h doma za sklem (mám byt na jih) a pak asi 2 h venku, ale ne trvale na slunci. Takže spokojenost. Mám je od toho 26. února a nabíjel jsem je jen jednou, protože přišly asi s 60 % baterií a já jel srovnávačku GPS aktivit.

Zatím tedy i v březnu na pohodu a letí baterie nahoru, místo vybíjení. Klasika Smart watch, sledování tepu 24/7, občas indoor aktivita a i GPS občas. Pochopitelně při GPS to je hodně znát ta výdrž. Neletí to dolů, jako u jiných.

Čas není něco co máš a nebo nemáš, ale něco co si buď uděláš nebo neuděláš.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/30/2011
Dvojková verze instictů by měla mít 2x větší kapacitu baterie. Dobití na max: verze 1 = 26 dní, verze 2 = 54 dní.

virtual1jk vložil tyto přílohy:
IMG_20220314_113409_029.jpg.jpg

Není moudrý ten, kdo ví mnoho, ale ten, kdo ví co je třeba.
Nůž slouží mě, nikoli já jemu.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 7/13/2014
příprava na energetickou krizi

Kalaf vložil tyto přílohy:
1647256524145.jpg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum