ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Hodinky Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 8/8/2010
Příspěvky: 190
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/19/2011
Příspěvky: 2,674
Tohle je lepší, mezinárodní a volně přístupné, zacímco na Chronomagu, pokud vím, musíš nějakou dobu strávit než ti povolí inzerát...Cool
Ana'l nathrach, orth' bha'is's bethod, do che'l de'nmha
"Hadí dech, kouzlo života a smrti, předzvěst stvoření."
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/1/2007
Příspěvky: 714
Díky kluci......

Ještě doplňující dotaz..... Vzadu je napsáno "plaque 20 mikrometer" to znamená, že jsou pozlacené vrstvou 20 mikronů?

Fakt se v tomhle neorientuju, spíš se domýšlím.....

Díky Jirka.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2013
Příspěvky: 5,530
Zkus Chronoshop.cz , hodinky z tohohle městečka tam prodávají a mají na stránkách i bazar…
K vítězství zla úplně vystačí nečinnost dobrých lidí.
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/20/2010
Příspěvky: 484
jirka007 napsal:
Díky kluci......

Ještě doplňující dotaz..... Vzadu je napsáno "plaque 20 mikrometer" to znamená, že jsou pozlacené vrstvou 20 mikronů?

Fakt se v tomhle neorientuju, spíš se domýšlím.....

Díky Jirka.


Na Chronomagu musíš mít min. 50 příspěvků a být registrovaný min. 1/2 roku. Pokud chceš inzerovat v ČR, tak bych zkusil Aukro. Ano, P20 znamená pozlaceno 20 mikrometry zlata. Což je docela v pohodě. Wink

Edit: Teď koukám na to Chrono24, jak psal montelie a pár tisíc Kč by za ně možná bylo, jestli jsou origo. Stačí tam zadat Glashütte 17 Rubis.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/1/2007
Příspěvky: 714
Díky všem za informace 😉,

Nějak mě to nepálí, tak uvidím..... Ale registrovat se jen kvůli inzerátu určitě nebudu...... 🙂.

Jirka.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/10/2018
Příspěvky: 818
Obávám se, že to je skládačka nějakého kutila hodináře.

Tenhle model na 90% neměl červenou vteřinovku.

Nicméně ruku do ohně za to nedám neb vintage hodinky nejsou moje parketa a je možné, že jim v NDR ujela v pátek ruka.

Pokud mám pravdu, tak cena bude pár stovek.

Mělo by to vypadat takhle:


janm vložil tyto přílohy:
25781418_dikt3kpxqc4oyihqgnuubc8i_ExtraLarge.jpg.jpg
s_l1600.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2007
Příspěvky: 7,558
Kamasu


Tyler vložil tyto přílohy:
IMG_20230218_130521.jpg.jpg


"Thin is sharp."
"Jsou místa, na který se nesmí, a na nich se možná rodí vesmír."
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/16/2019
Příspěvky: 677
Od pátku Core


Žak vložil tyto přílohy:
IMG_20230218_140501.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/27/2013
Příspěvky: 2,267
@Tyler
Vláďo, to bylo rychlý ... perfektně ti velikostně sedí, tak užívej Happy Ok
Nejsou žádné velké věci, jsou jen malé krůčky na cestě ...
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2007
Příspěvky: 7,558
Vláďo, díky, včera přišly. A přezuto 🙂


Tyler vložil tyto přílohy:
IMG_20230218_190701.jpg.jpg


"Thin is sharp."
"Jsou místa, na který se nesmí, a na nich se možná rodí vesmír."
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/6/2020
Příspěvky: 826
Čas na kávu


Sidonius.Fortis vložil tyto přílohy:
8DBA58F8_55AE_4A4C_BBD2_074C3A5188B2.jpeg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/17/2011
Příspěvky: 997
Raketou na Mars
Poletíme zas
- ty a já -
...,......


coll vložil tyto přílohy:
IMG_20230217_083514.jpg.jpg


PŘÍTEL je ten, kterému když povíš: "Někoho jsem zabil!" Odpoví: "Kde ho zakopem?"
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/30/2008
Příspěvky: 1,599
Ty Fortisky jsou parádní Ok
Život musí být velký zločin, když je za něj trest smrti!!!
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/17/2011
Příspěvky: 997
Dík. Mám tu značku rád i přez její momentální hysterickou neoblíbenost kuli spojení s Roscosmosem...


coll vložil tyto přílohy:
IMG_20230221_121313.jpg.jpg


PŘÍTEL je ten, kterému když povíš: "Někoho jsem zabil!" Odpoví: "Kde ho zakopem?"
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/3/2013
Příspěvky: 1,250
coll napsal:
Dík. Mám tu značku rád i přez její momentální hysterickou neoblíbenost kuli spojení s Roscosmosem...


Nenech si kazit radost, žádná neoblíbenost nenastala, pouze u těch kteří si je stejně nikdy nekoupí !
Dokud dejchám doufám
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/5/2012
Příspěvky: 746
..


m.a.t.e.s vložil tyto přílohy:
20230225_123333.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/27/2011
Příspěvky: 1,540
Ty Seika, moc pěkný...Ok
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/5/2012
Příspěvky: 746
Herodes napsal:
Ty Seika, moc pěkný...Ok


Díky moc, já sem po nich strašně toužil..Happy
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2007
Příspěvky: 7,558
Ze včera, po týdnu nošení


Tyler vložil tyto přílohy:
IMG_20230224_185203.jpg.jpg


"Thin is sharp."
"Jsou místa, na který se nesmí, a na nich se možná rodí vesmír."
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris