ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Hodinky Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/17/2014
Příspěvky: 2,417
Pro dceru, aby jí beránek nepokakal Laugh


Růža vložil tyto přílohy:
20250417_095604.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/12/2017
Příspěvky: 2,001
nějaké doporučení synkovi 7 letému?

menší a nějaká značka. máte zkušenost?
“Můj bůh je Crom. Sedí na vysoké hoře. Po smrti před něj předstoupím a on se mne zeptá na Tajemství oceli. Neodpovím-li správně, srazí mne ze své hory!”
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/27/2013
Příspěvky: 2,265
@WuDan
Dane, analogové nebp digitálky? Kov nebo plast? "JEN" první hodinky od táty nebo jen funkční spotřební věc (třeba pro sport)? Happy
Nejsou žádné velké věci, jsou jen malé krůčky na cestě ...
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/27/2013
Příspěvky: 2,265
První mě napadlo něco od Swatch, mívali hodně velký výběr modelů (obvykle analog) je vidět dovnitř, mají quartz i mechaniky, nebo něco od Casia, mají i malé digi G-Shocky Happy.
Nejsou žádné velké věci, jsou jen malé krůčky na cestě ...
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 7/28/2018
Příspěvky: 137
u nás děti jedou na digi casio, něco ve stylu F91W (je to fajn, ale jako spotřebák). Nicméně ta přesnost je super.
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 7/16/2016
Příspěvky: 65
Flik flak, Casio, nebo nějaký menší Timex.
A určitě ručičkové, ať si to malý zažije.
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 4/3/2025
Příspěvky: 52
WuDan napsal:
nějaké doporučení synkovi 7 letému?

menší a nějaká značka. máte zkušenost?


Jasně, že mrkací Ruhly!
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2013
Příspěvky: 5,528
Dane, synek má tohle, už druhý, první nechal na hotelu…. Může s nima i do vody. První kudlu měl Fallknivena někdy v necelých třech.
Nechci ho učit infantilní kýče…. Sám jsem měl první dětský Primky s vínovým ciferníkem a zvykl si starat se o ně….


Jardah vložil tyto přílohy:
IMG_9762.jpeg.jpg
IMG_9763.jpeg.jpg


K vítězství zla úplně vystačí nečinnost dobrých lidí.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/4/2016
Příspěvky: 2,920
T rex3 od amazfitu


purschack vložil tyto přílohy:
20250415_200355.jpg.jpg
20250414_172809.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/3/2013
Příspěvky: 1,250
Jardah napsal:
Dane, synek má tohle, už druhý, první nechal na hotelu…. Může s nima i do vody. První kudlu měl Fallknivena někdy v necelých třech.
Nechci ho učit infantilní kýče…. Sám jsem měl první dětský Primky s vínovým ciferníkem a zvykl si starat se o ně….


Myslíš Berušky? Kdo je neměl tak byl ještě mimino a musels je každý ráno natahovat a seřídit
podle pípnutí v rádiu nebo na 112 v telefonu, teda jestli si to číslo pamatuju dobře - gong oznámíGrin
Dokud dejchám doufám
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2013
Příspěvky: 5,528
Že se jim říkalo Berušky si nepamatuji, to ostatní sedí přesně vč. toho čísla….
Dostal jsem je po hodně dlouhý době co jsem si je přál na Vánoce. Dodneška si pamatuju, jak už byly rozdaný všechny dárky -a nic, totální zklamání…. A tatík po chvíli povídá ať se pořádně kouknu jestli tam už nic není….. ne , a najednou jsem uviděl na větvi opřenej o kmen malej placatej dárek…. Radost byla naprostá😂Laugh Laugh 💥
K vítězství zla úplně vystačí nečinnost dobrých lidí.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/3/2013
Příspěvky: 1,250
Vínový cifr a čísla byly myslím černý v bílém kroužku, nebo bílá v černém kroužku?
Už si to jistě nepamatujuConfused
Dokud dejchám doufám
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 10/24/2006
Příspěvky: 106
schovávám je od základky Grin
nejdou


matyado vložil tyto přílohy:
20250418_192944.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/19/2011
Příspěvky: 2,674
Panchart napsal:
Vínový cifr a čísla byly myslím černý v bílém kroužku, nebo bílá v černém kroužku?
Už si to jistě nepamatujuConfused

Příloha / Přílohy:
2.webp (96kb) staženo 51 time(s).



Ana'l nathrach, orth' bha'is's bethod, do che'l de'nmha
"Hadí dech, kouzlo života a smrti, předzvěst stvoření."
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/3/2013
Příspěvky: 1,250
Přesně Grin paráda, těm se říkalo berušky Happy
Dokud dejchám doufám
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2013
Příspěvky: 5,528
Tý jo bílý kolečka si nepamatuju už, ale jo to jsou ONYOk Ok Applause
K vítězství zla úplně vystačí nečinnost dobrých lidí.
Dal
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/2/2013
Příspěvky: 545
sakryš, taky to byly moje první hodinky, to byly tenkrát tak levné, nebo nic podobně malého nebylo?

Mám je pořád, v chodu.
Per pedes,
Nechaj noža - bolí koža, Mrtvému nože netřeba
Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 1/17/2012
Příspěvky: 26
No ty kraso, tady jedou primky, mentalni migrace na chronomag je v behu:)
Ja mel zeleny - do prirody fajn ne? Kdo mel formule, byl kral.
https://forum.chronomag.cz/topic/42604-prim-formula/


Kadaitcha vložil tyto přílohy:
IMG_0639.jpeg.jpg
IMG_0640.jpeg.jpg

Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 7/28/2018
Příspěvky: 137
Formule jsem podědil a na zakladce mi je v tělocviku někdo ukradl
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/27/2015
Příspěvky: 181
Já mám jen tyhle zhuntovaný


zlingo vložil tyto přílohy:
20250418_232912.jpg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris