ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Volný Pokec Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 6/12/2007
xxviktor napsal:
Není to prostě něco podobného, jako já třeba nesnáším, když se vyškrabuje plechový hrnec kovovým nádobím? Prostě mám z toho zvuku husí kůži, stejně jako mají někteří ze škrábání nehty po tabuli. Takže něco podobného, akorát ne na sluch, ale hmat (například hlavně u starších nožů s patinou).

Tohle je podle mě nejblíž tomu pocitu.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/9/2002
brak: No, a už jsme doma. Říká se tomu psychická idiosynkrazie. Netřeba s tím nic dělat, ono se ani moc dělat nedá...Happy . Na druhé straně ten pocit může zmizet návykem nebo oblibou.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 6/12/2007
Delam na pár projektech v NUDZ, tak se poptám a dam vědět.
Třeba ještě udělám mezi nožomilci výzkum...
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 8/19/2020
Alergie na nikl je častá. Asi to bude ono, ne?
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/26/2008
Na jednom koncertu Hop Trop jsem slyšel něco, co by mohlo být mottem dne:

Chčije?
Buďte rádi!
V naší republice by mohlo i srát!
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/3/2018
Nechci se nikoho dotknout, ale mám pocit, že v posledních letech mají s mluveným slovem nějaký problém. (Na druhé straně naši politickou scénu to trefilo).
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/4/2012
Valentýnská nabídka

Jurajm vložil tyto přílohy:
valentyn.jpg

Posláno:
Pokročilý
Připojený: 11/12/2008
Ahoj, neměl by někdo zájem o staré kožené řemeny na ručky? Mám tady kusy cca dva metry v šířce 40mm,80mm od každého. Jen je třeba si pro ně přijet.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 12/28/2019
Kam???
Posláno:
Štamgast
Připojený: 7/13/2015
sodekcz napsal:
Nechci se nikoho dotknout, ale mám pocit, že v posledních letech mají s mluveným slovem nějaký problém. (Na druhé straně naši politickou scénu to trefilo).

Se nediv, do telky se nedostanou a vystoupení zatrh covid. Mě stačí, že žijí. Oba tři si už prodělali zdravotní trable a když ti chybí mluvené slovo, tak si přečti Strašení ve věži od Huberťáka. Přeji jim i tobě hodně zdraví.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/27/2015

germanicus1 vložil tyto přílohy:
Screenshot_2021_02_14_13_32_46_321_com.whatsapp.png.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/7/2010
Je to paráda, poprvé od Husitských válek se nás bojí celá Evropa Happy

Wizard vložil tyto přílohy:
Jeden_jim_vsem_vladne_do_temnoty_svaze.jpg.jpg

"Mířím ke hvězdám, ale pořád trefuji Londýn." Wernher von Braun
Kdo říká, že člověk nemůže změnit svět, ten nejedl nedovařeného netopýra.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/10/2019
Historka k zamyšlení..

Jel jsem dneska ráno za tmy do města cca. 50km. Po cestě všechno okej. Vyřídil jsem co bylo třeba a po cestě zpět na mně furt někdo blikal. Říkám co mám asi kámošů, co mě v pojizdným iglů poznali. Teprve na parkovišti u baráku jsem zjistil, že mi nesvítí tlumená světla. Přepínač cvaká, kontrolka svítí, co tomu sakra je?
Otevřel jsem Škoda fórum a hororový scénář, jakože aby prdly obě žárovky najednou, je VYSOCE NEPRAVDĚPODOBNÉ a bude to panel přepínače s relátky, cena baj voko s prací 3 litry! Už jsem se viděl v servisu, kde ochotně klopím peníze za panel přepínače, až mně napadlo se na ty žárovky podívat. Obě byly hin. Výměna, úspěch.

Vzhledem k tomu, že byly zakoupeny a namontovány a poprvé rozsvíceny před půl rokem společně, rozhodly se spolu i umřít. Pak že věci nemají duši.

PROSÍM POUZE O E-MAILOVOU KOMUNIKACI, DĚKUJU.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 1/23/2007
Nez hledat nejake ezotericke vysvetleni, nabizim toto:

Treba fabka je znama tim ze svetlomety sou navrzeny tak ze zarovka se prehriva a ma dost nizsi zivotnost.

A dal bych se zameril na altak zda nebyl schopny pustit vic nez se ocekavalo.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/10/2019
free_man napsal:
Nez hledat nejake ezotericke vysvetleni, nabizim toto:

Treba fabka je znama tim ze svetlomety sou navrzeny tak ze zarovka se prehriva a ma dost nizsi zivotnost.

A dal bych se zameril na altak zda nebyl schopny pustit vic nez se ocekavalo.

S tou společnou smrtí jsem si dělal pochopitelně prdel.. Jen mně mírně zaskočilo, že zdechly najednou. Altik mám nový, baterku taky. Při jízdě mi Voltmetr ukazuje 14,7, což je údajně v normě.Happy
PROSÍM POUZE O E-MAILOVOU KOMUNIKACI, DĚKUJU.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/9/2002
Ježour: Buď kliden, nic nového.
Před několika lety jsem potřeboval v únoru okolo šesté večer někam jet - slíbil jsem to. Sednu s paní do auta (Ford Focus), které jsem plně funkční zaparkoval před dvěma hodinami. Světla ani mrk. To přece nemůže být, aby odešly obě zároveň! Tak jsem zkontroloval relé - a to mi zapadlo do motoru tak, že jsem ho při pokusu o vytažení shodil do kanálu... Takže taxík (tisíc tam, tisíc zpátky) a druhej den beze světel na vrakoviště pro relé. Relé zkontrolováno, vyměněno. Světla nic. Tak jsem naprosto ze zoufalství koukl na levou žárovku - vlákno hin. Tak pravá - vlákno hin. Asi taky esoterická společná smrt...Laugh
(Myslím si, že je to tím, že při "přepálení" jednoho vlákna se proudový náraz přenese do současně rozsvícené druhé žárovky a ta tím odejde.)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/21/2013
K této době to celkem sedne.

Zeman vložil tyto přílohy:
FB_IMG_1613341082099.jpg.jpg

Za nocí nejtmavších na slunce pamatuj
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/3/2018
Ježoure - takhle jsem pře pár lety natrefil na špatnou sérii žárovek. Utavoval se jim spodní cínový kontakt. Chvilku svítily, pak se to přehřálo, rozteklo a ztratilo kontakt. Sice to šlo opravit pájkou, ale materiál byl nějaký měkký. Po zakoupení žárovek jiné značky bylo všechno v pořádku.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/19/2010
Tie žiarovky som zažil aj ja večer som dosiel domov po tme v pohode ráno sme šli do KE vojdem do garáže v auparku a kua nejaká tu tma... Zaparkujem vystúpim kuknem a idú iba parkovacky obe žiarovky v...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/13/2002
Mně se tohle stalo asi před třemi týdny. Taky Focus. Nastartoval jsem a za chvilku světla nějak divně blikly. Vylezu a vidím, obě potkávací a jadno obrysové světlo nesvítí. Odešly naráz tři žárovky. Samozřejmě byl víkend. Objel jsem tři pumpy, než jsem je sehnal.
Proč mi vždycky vyjde příspěvek na začátek nové stránky?
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum