ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Volný Pokec Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2018
Zdar kluci, nevěděl jsem kam to dát, tak to dám sem.
Viděli jste už tohoto obra, to už je opravdu šílenost Laugh Laugh je to řekl bych taková kuriozita. Kvalitu zpracování nevím a ani nepíší co je to za ocel, jen nerez a o té značce vím jen, že existuje jinak nic. Kudla 77 cenťáku je mazec.

https://www.trapper.cz/zaviraci-nuz-albainox-04010-gigant

Wolfes vložil tyto přílohy:
albainox.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/10/2015
Wolfes napsal:
Zdar kluci, nevěděl jsem kam to dát, tak to dám sem.
Viděli jste už tohoto obra, to už je opravdu šílenost Laugh Laugh je to řekl bych taková kuriozita. Kvalitu zpracování nevím a ani nepíší co je to za ocel, jen nerez a o té značce vím jen, že existuje jinak nic. Kudla 77 cenťáku je mazec.

https://www.trapper.cz/zaviraci-nuz-albainox-04010-gigant

Šialenosť je 250e za Albainox
Posláno:
Štamgast
Připojený: 12/28/2019
Tak jsem se jich zeptal, cože za nerezovku tam maj.....
Posláno:

Pokročilý
Miloslav Zítek napsal:
Tak jsem se jich zeptal, cože za nerezovku tam maj.....

Tak to jsem zvědav co odpoví Laugh . Nedivil bych se kdyby ani nevěděli Laugh .
Posláno:
Štamgast
Připojený: 2/10/2018
Posláno:

Pokročilý
Tak jsem jen tak pro zajímavost koukal, kolik ta šílenost stojí ve světě. No a kluci od Trappera za ní chtějí opravdu nesmysl.
Jasný ještě by byla pošta a nevím jestli je to stejný výrobce ale i tak je to rozdíl.

https://cuchilleriaelartesano.com/es/navaja-bandolera/321-navaja-bandolera-gigante.html
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/18/2016
Nůž pro hráče.

shost vložil tyto přílohy:
DSC_0988_2.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/21/2013
Ahoj. Má prosím někdo zkušenosti s projektory. Chtěl bych pokud je to tedy vůbec možné něco slušného do cca 10000max. Díky za každou radu.
Za nocí nejtmavších na slunce pamatuj
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/21/2016
kdybyste náhodou někdo zatoužil po utonu za vyvolávačku 125.000,-, tak zde:
https://aukro.cz/nuz-uton-0001-7003267615

mrGreen
Sapere Aude.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/27/2015
pohlava napsal:

mrGreen

to se asi posral ne Laugh
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/11/2017
pohlava napsal:

mrGreen

Podľa počtu sledujúcich sa tam chodia ľudia baviť ako do kabaretu Laugh.
Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:
Štamgast
Připojený: 10/8/2011
Zeman napsal:
Ahoj. Má prosím někdo zkušenosti s projektory. Chtěl bych pokud je to tedy vůbec možné něco slušného do cca 10000max. Díky za každou radu.

Byvaly kolega si pochvaloval Epson. Ale uz je to par let a pokud me pamet neklame, tak cenovka byla bliz k 20k nez k 10k.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/4/2017
Zeman napsal:

V téhle cenové kategorii bych zvážil řadu projektorů WanBo od Xiaomi. Model T2 nebo X1. Jsou dostupné i u nás nebo blíže zdroji na AlEx, DealExtreme atd.
Nezmiňuješ žádný spešl požadavek, jakým je třeba 4K rozlišení a podobné, tudíž by mohl některý z těchto modelů vyhovovat.
Z mé zkušenosti byla potřeba u jednoho ze dvou T2 trochu více štelovat optika (několik minut po rozbalení navíc) a poté fungoval s ostrým obrazem k plné spokojenosti.

V okolí jsem zaznamenal spokojenost i s ViewSonic projektory.

EDIT: Epson a podobné "tiskárnové" společnosti u svých levnějších řad většinou hrají na častější vypalování lamp, raději bych před koupí omrkl recenze konkrétního modelu.
|| My-Mobile.cz • ex-moderátor || Machr - po slovensky mrcha || 🦋💙
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/21/2013
M4ST3RCUT0R napsal:
Zeman napsal:

V téhle cenové kategorii bych zvážil řadu projektorů WanBo od Xiaomi. Model T2 nebo X1. Jsou dostupné i u nás nebo blíže zdroji na AlEx, DealExtreme atd.
Nezmiňuješ žádný spešl požadavek, jakým je třeba 4K rozlišení a podobné, tudíž by mohl některý z těchto modelů vyhovovat.
Z mé zkušenosti byla potřeba u jednoho ze dvou T2 trochu více štelovat optika (několik minut po rozbalení navíc) a poté fungoval s ostrým obrazem k plné spokojenosti.

V okolí jsem zaznamenal spokojenost i s ViewSonic projektory.

EDIT: Epson a podobné "tiskárnové" společnosti u svých levnějších řad většinou hrají na častější vypalování lamp, raději bych před koupí omrkl recenze konkrétního modelu.

Díky moc. Žádné speciální funkce opravdu nepotřebuji. Stačí jen trochu čistší obraz ale ne zas 4K. Bude to na takové letní zahradní koukání u grilu 😊. Mrknu tedy na to. Díky.
Za nocí nejtmavších na slunce pamatuj
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/26/2008

Sidney vložil tyto přílohy:
011.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/9/2008
Už je dost hodin, jedna ostřejší.. Katana..

Příloha / Přílohy:
VID_20220111_WA0002.mp4 (146kb) staženo 476 time(s).

Erleichda..
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/13/2015
pbpb napsal:
Už je dost hodin, jedna ostřejší.. Katana..

Laugh Laugh Laugh
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/5/2011
Z jiného soudku:

Televizi NOVA moc nesleduji, kvůli jejich reklamám a kvůli neustálému vnucování jejich placeného kanálu VOYO - ...další díl tohoto seriálu uvidíte již tento týden ve čtvrtek, ale již ode dneška jej můžete vidět na televizi VOYO"...

A tak mne také napadla reklama tohoto typu:

..."Zítra budu mít k obědu řízek s bramborovým salátem, ale ho.no vzniklé z tohoto jídla
můžu vys.at již dnes na VOYO"... Laugh Laugh Laugh
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/1/2014
rak nožomil napsal:
Z jiného soudku:

Televizi NOVA moc nesleduji, kvůli jejich reklamám a kvůli neustálému vnucování jejich placeného kanálu VOYO - ...další díl tohoto seriálu uvidíte již tento týden ve čtvrtek, ale již ode dneška jej můžete vidět na televizi VOYO"...

A tak mne také napadla reklama tohoto typu:

..."Zítra budu mít k obědu řízek s bramborovým salátem, ale ho.no vzniklé z tohoto jídla
můžu vys.at již dnes na VOYO"... Laugh Laugh Laugh

A česká televize nám to nabízí už teď na i.televize, nevyberes si Laugh Laugh Laugh Grin .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/23/2013
Ehm, tele... co?
Máš-li krátký nůž, potřebuješ dlouhou ruku.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum