ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Volný Pokec Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2017
rak nožomil napsal:
pro odlehčení...

Tá sandála by sa ešte hodila k učiteľkám zo starších škôl, teda aspoň po nás ich ešte hádzali Laugh.
Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
blbost, ale krásná Happy

Posláno:
Pokročilý
Připojený: 2/16/2009
Podobná ornitoptera se dá v modelářství pořídit jako stavebnice.. kolem stovky? Nebo před asi třemi roky dala.. pokud by si ji člověk nechtěl dělat celou sám.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 7/13/2015
Při stahování HD ze starýho PC jsem narazil na toto. Nevím kam to dát (Mora a vtipy nevím). Možná že tu to již bylo, ale za zasmání to stojí.
Kamarát má predajňu s náradím a okrem iného predáva aj Bahco. Mal na pulte vyložené nože Bahco Mora 2444. Prišli takí dvaja "hrubokrkí" najmúdrejší na svete, niečo si vybrali. Jeden platil, druhý zatiaľ očumoval Bahco nože. Jeden si vybral a palcom skúšal ostrie. Kriticky a tak drzo: To sú čo za nože, šak je to tupé jak sviňa!" kamarát nechcel provokovať, tak len pritakal. Ako odchádzali, všimol si, že celý pult aj chlapíkove nohavice sú zaliate krvou. On si chuj rozrezal palec a ani o tom nevedel. Rana hlboká dobré 3-4 mm "Nič som necítil!" Holt, "tupý" jak sviňa, keď nič necítil A výsledok - ten druhý chlapík si ten nôž hneď aj kúpil.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/26/2008
Samurai napsal:
blbost, ale krásná Happy [/youtube]

Tyhle "kravinky" já rád. Happy Tohle se mi taky líbí:

http://www.youtube.com/watch?v=xAiKPRJWen8

Fix
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 6/15/2006
Mě trknul ten hákáč na ruce Shocked
... ale jasně, je to symbol bílé magie Ok
Balisong je můj život a doufám, že můj život nebude záviset na balisongu.
Posláno:
Štamgast
Fix napsal:
Mě trknul ten hákáč na ruce Shocked
... ale jasně, je to symbol bílé magie Ok

Svastika je prastarý symbol a je obecně chápána jako symbol štěstí. Ale výklady se v jednotlivých náboženstvích poněkud liší. Např. pravotočivá svastika znázorňovala mj. denní oběh Slunce na obloze a levotočivá noční pohyb hvězd.
Svastika je např. na vlysu na pražské Loretě.
Když ocituji jeden článek: Stalo se vlastně jen ironií osudu, že svastika byla kvůli nacismu tolik zdémonizována - ve skutečnosti totiž svým bohatým výskytem ve všech koutech světa spojovala nejen Řeky a Germány, ale všechny kultury, rasy i náboženství.
Fix
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 6/15/2006
Děkuji za podrobnější osvětuApplause , samosebou něco podobného obecného jsem věděl. V Japonsku tak na mapách značily místní chrámy. Ale jako Evropana tak nějak znalého WWII Beating mě to prostě trklo do očí.
Balisong je můj život a doufám, že můj život nebude záviset na balisongu.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 11/28/2006
Svastika byla používaná i u skautů jako poměrně vysoké vyznamenání a to jak mezinárodně tak v Československu (Svastika Náčelnictva a Svastika díků)

prowler vložil tyto přílohy:
skaut.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/27/2015
Kamarád mu naletěl, tak ať taky nenaletíte

germanicus1 vložil tyto přílohy:
IMG_20220225_192907.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Fix napsal:
..... jako Evropana tak nějak znalého WWII Beating mě to prostě trklo do očí.

Nedivím se. Happy Narodil jsem se 12 let po válce a naše generace to má hezky zažrané pod kůží. Pamatuju se, jak jsem jako malej kluk valil bulvy, když jsem si poprvé všiml svastik na Loretě. Nebo jaký jsme měli po osmašedesátém při tělocviku problém s červenýma trenkama. Laugh

Ale zpátky k vlašťovkám. Jako většina mých vrstevníků jsem je ukrutně rád skládal a soutěžili jsme komu dolítne dál nebo komu se udrží déle ve vzduchu. Drželo nás to i poté, co jsme zjistili, že se dají stavět modýlky letadel, které létají podstatně lépe. Happy Ta, co jsem postnul, se mi moc líbí tvarem a rozhodně si jí zkusím udělat. Stejně jako některé další "samolety", co jsou na YouTube. Dodneška mě to hraní nepustilo. Laugh
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/11/2017
germanicus1 napsal:
Kamarád mu naletěl, tak ať taky nenaletíte

Plánoval som mu napísať na ten cigarový Vinox, ale keď som si prečítal tie recenzie... Budem namiesto dierkovania holt naďalej rezať Grin.
Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/18/2012
Šialenec, ale výborné...Wink
vaf
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 9/1/2009
Zapomněl na klip...Razz
EM
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2008
Admire všem co jim nejni jedno co způsobili ty kremeslský zmrdi.
Asi budu za vola,že píšu takovou banalitu,ale jestlivá někdo organizujete,nebo přispíváte nebo teprve budete organizovat nějakou "hmotnou" pomoc,tak na místo spacáků a karimatek jsou mnohem mnohem lepší deky !
Lidi často zkejsnou někde nastojáka,nebo hodiny někde seděj,dřepěj,nebo prostě chtějí spát ,ale potřebujou spát tak,aby mohli rychle zdrhat jinam(oblečený,obutý),nebo potřebujou přkrýt někoho raněnýho,někoho odnést,uhasit...zadělat vysklený okna atd, atd. prostě z mnoha praktických důvodů je lepší deka než spacák...né ve smyslu,že deky víc zahřejou,ale prostě je to úplně jiná situace než třeba povodně a podobný průsery,deka pomůže na víc způsobů...nechci nijak chytračit,na mě se vyserte kdo mě "nemusíte" jen zkuste trochu podumat jestlivá na tom něco nejni...jasně, že každej kdo poslal spacák je pochopitelně taky frajerOk
"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 2/14/2021
Souhlas a jak píšeš, každej kdo ať už jakkoliv pomáhá je frajer!!!V tomto náš národ funguje dost dobře.
20 ks dek odvezeno v neděli na charitu.
Posláno:
Pokročilý
Ještě k těm vlaštovkám.. Před "pár" lety mely být kosmonauty na oběžné dráze vypuštěny směrem k zemi vlaštovky.. snad z nějakého tenkého pokoveného plastu. Neví někdo jak ten experiment dopadnul? Nikde se mi to nepodařilo dohledat..
Posláno:

Začátečník
Připojený: 11/18/2011
relka napsal:
Ještě k těm vlaštovkám.. Před "pár" lety mely být kosmonauty na oběžné dráze vypuštěny směrem k zemi vlaštovky.. snad z nějakého tenkého pokoveného plastu. Neví někdo jak ten experiment dopadnul? Nikde se mi to nepodařilo dohledat..

odkaz wikipedia

Je to i odzdrojováno, ale jsou to většinou staré nefunkční odkazy.

Hloupost se vyfackováním nedá vyléčit.
Jan Werich
Posláno:
Pokročilý
Díky moc
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum