ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Volný Pokec Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 11/18/2011
Jo, pan policista je trošku sběratel, ale je fakt, že toho na taktice člověk i normálně v práci tahá hodně..
Řídí se v tom normálně, běhá blbě.
Zvláště, když si tu vestu zapneš moc na těsno.

Longin vložil tyto přílohy:
IMG_20220813_143542.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Ještě tam chybí kamera, vysílačka...
Posláno:
Štamgast
Připojený: 8/12/2013
Taky mě to kolikrát pobavilo.
Z nějakého důvodu mě vždycky napadne kultovní oblíkací scéna z Commanda 😁
Posláno:
Štamgast
Připojený: 9/28/2010
Dobry den uz sem to sem kdysi psal me tet udivuje jak policije vypada jak statni tak mestka vlasi vousi neupravene a ktomu je potetovanej vsude krk ruce to me docela udivuje vym ze je to kazdeho vec ale mel by mit to tetovani v praci zakryte kdysi sem cetl knisku o cetnictvu a tam bilo presne popsano jak ma bit cetnik upraven coz mi dneska chybi a ty taktycke vesty kdys vypada jako vanocni stromek ovesenej ozdobama asi je to dneska nutnost nevym ale to uz romnou muze mit batoh a hlavne kdys uz to mit musi tak proc kazdy ma jinuj sumku a neni to vse stejne coz je taky asi chyba hezky den

Jsem dyslektik. Mějte pochopení pro to, jak píšu. Děkuji
Posláno:
Štamgast
Připojený: 10/8/2011
Nevim, co te na tom prekvapuje. Lidi nejsou nikde, proc by to u mestaku/policie melo byt jinak. Proste beres kazdeho, kdo alespon s odrenyma usima (a vsema ocima examinatora zavrenyma) projde testy...

EDIT: Nemluve o tom, ze tenkrat byla sluzba u cetnictva (vicemene) prestizni zalezitost. Dneska aby se za to clovek skoro stydel, zvlast kdyz jsou (zvlast mestaci) na rade mist degradovani na vybiradlo pokut.
Posláno:

Pokročilý
Souhlasím, Brom.
Tetování má být zakryté, nemá být vidět.
Vousy.😊
Ty být můžou, často spíš u Městské, jsme většinou starší chlapi.
Obecně si myslím, že ta upravenost poslední dobou trochu upadá, je málo lidí a tak se spíš přivře oko.
Máš dbát své cti, vážnosti a důstojnosti.
Výstroj - u PČR dle zařazení, u MP co zaplatí starosta + co si koupíš sám.

Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/30/2008
Nevím, asi jsem v tomto více tolerantní, ale proč by měl mít policista zakryté tetování a učitelka ve školce nebo na základní škole ne...
Má cenu v dnešní době vůbec řešit tetování, když v létě na pláži je vidět tetování pomalu na každé druhé osobě mladšího produktivního věku?

Jen k těm policistům, kteří jsou "někdy" opravdu jak vánoční stromeček. Ono se asi musí rozlišit, kde zrovna vykonávají službu. V centru Prahy se nedivím, že toho tahají více, když nemají možnost si například pro něco odskočit do vozu nebo kousek na služebnu. Na druhou stranu každý den před školou stojí u přechodu policista, který má dvě tři věci na opasku a více toho evidentně nepotřebuje, protože "jen" převádí děti přes přechod.
Proč by měli mít stejné například sumky, když to jeden nepotřebuje, to asi i chápu.

Vycházím z toho, že jen nerozumný člověk by každý den tahal několik kilo zbytečností, které nikdy nepotřebuje nebo v minulosti nepotřeboval.
Asi to známe i my s několika noži v kapse, batohu a atd... Happy Happy Happy

Život musí být velký zločin, když je za něj trest smrti!!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/10/2019
Zdar všem. Pravdou je, že pokérovaný policajt je mi ukradený, tam je to čistě na jeho chápání jakési společenské normy povolání a pokud nadřízení nevymáhají ustrojovací kázeň, proč by to mělo žrát mně....

Za daleko trapnější považuju výše uvedenou věc, kdy dnešní dorostenky většinou s padesátikilovou nadváhou si pokryjí svou postavu Věstonické Venuše a konzistence kynoucího chlebového těsta kérkami, doplní tanga plavečkami a vylepí se na koupališti, aby se z toho pohledu mohl poblít každý, kdo má určitou míru vkusu.
PROSÍM POUZE O E-MAILOVOU KOMUNIKACI, DĚKUJU.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 10/8/2011
Pokud me pamet neklame, zakaz viditelneho tetovani byl primo v policejnich pravidlech, ne ze by to vyzadovala nejaka abstraktni moralka verejnosti. Ale urcite je tady nekdo, kdo v tom zije a tudiz ma aktualnejsi prehled a muze to upresnit.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/5/2011
Viditelné tetování je pro policisty a rovněž i pro civilní zaměstnance Policie ČR
ZAKÁZÁNO nařízením policejního prezidenta.

Jednu z omezujících podmínek pro příslušníky policie představuje zákaz viditelného tetování, které je pokládáno za společensky nevhodné. Předmětná podmínka je stanovena v čl. 11 odst. 7 závazného pokynu policejního prezidenta č. 181/2006, kterým se stanoví základní pravidla chování, služebního jednání a služební zdvořilosti v Policii České republiky. Tato podmínka se vztahuje nejen na příslušníky policie, ale přiměřeně také na zaměstnance policie v pracovním poměru. Viditelným tetováním se rozumí tetování (jeho velikost a motiv není z tohoto hlediska důležitý) umístěné na takové části lidského těla, která při obvyklém výkonu služby zpravidla není zakryta oděvem (služebním stejnokrojem). Jedná se především o hlavu, krk a paže, ovšem o jakékoli jiné místo, kterého by se dané omezení mohlo týkat (např. výstřih trička nebo košile nošené formou rozhalenky v letním období, odhalená část nohou u žen v případě nošení sukně). Popsaná povinnost se vztahuje i na policistu vykonávajícího službu v občanském oděvu, jelikož může být vystaven situaci, v níž je povinen užít služební stejnokroj, a to i v provedení s krátkými rukávy.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 9/28/2010
Ja sem treba pro aby se na uradech jedno jaky je to urat nosili stejnokroje zeny kostymy a muzi oblek to same ve skolach sem pro aby se ve skolach nosili unyformi ano je to mozna divne ale hodne by to vyresilo a deti by se nehadali kdo ma co za obleceni ano at si tetovani ma kdo chce ale jestli je to statni zamestnanec tak at ho ma zakryte v pracovni dobe a za dalsi mas fousi starej se one vypovyda to o cloveku hodne todle je jen muj nazor a nikomu ho nevnucuju hezky den

Jsem dyslektik. Mějte pochopení pro to, jak píšu. Děkuji
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor
Připojený: 6/19/2007
Ta debata o tom, jak by měl policajt vypadat mě baví. Mě osobně je to celkem fuk, je pro mne podstatné jak se chová. Vždycky mě nasere, když se ke mě můj zaměstnanec chová jako arogantní nadřízený. (Naštěstí jich není moc.) Mám ale hezkou historku, kdy jsem se zkoušel nechat zaměstnat u bezpečnostní agentury: Všechny naše požadavky jak vidím splňujete, ale musel byste si vyndat náušnici a ostříhat vlasy.... Já: Hm, ale vaše kolegyně za vámi náušnice a dlouhé vlasy má. Nepovažujete to za diskriminaci??? A tak jsem se stal nožířem a jsem tak bohatý, že si můžu dovolit chodit i otrhaný a vlasatý a klidně i v sukni....

Nejlepší nůž na světě je ten, který si pro sebe vyrobíš vlastnoručně.
Pište mi prosím pouze na mail.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/4/2012
U armády je vnější vzhled vojáků předepsán NAŘÍZENÍM NÁČELNÍKA GŠ AČR Čj.1102-1/2016-1304.
Součástí je příloha č. 1, kde je vše podrobně popsáno včetně vlasů, nehtů, tetování, brýlí, kosmetiky atd.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 3/13/2013
hledám někoho kdo mi udělá pouzdro na nůž

tolokan vložil tyto přílohy:
boris.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Připojený: 1/7/2013
Napiš Michaelovi 008 dělá krásný a funkční kousky. Má tu galerii, tak mrkni…..
Proti zrození a smrti nemáš léku v mezidobí zachovej radost. (Santayana)
Posláno:
Štamgast
rád bych napsal ale nějak nedokáži najít tu jeho galerii
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/25/2011
https://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g=posts&t=35857&p=31
Našel jsem se sedíc se založenýma rukama, na hranici dělící minulost a budoucnost.
Jako bych mohl zabít čas, aniž by zranil věčnost. - Thoreau
Posláno:
Štamgast
děkuji
Posláno:
Štamgast
Připojený: 1/7/2013
Sorry, udělal jsem z něj skoro agenta….🤠Oldo díky👍👍
Proti zrození a smrti nemáš léku v mezidobí zachovej radost. (Santayana)
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 12/10/2015
Happy

dragonfly781 vložil tyto přílohy:
sny_vs_realita.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum