ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Kulinářský koutek Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/27/2009
Krizo---
Ved to by ani pes nezralNoNoNo
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 2/23/2008
Prečo som tu ja chodil-keď je dnes pôstHappy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/18/2009
Domácí sulcík...zítra bude připraven ke konzumaci Happy

maxwell vložil tyto přílohy:
P1100103.jpg.jpg
P1100102.jpg.jpg
P1100104.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Jako bonus přidávám pečený vocásky... a šupky dipky do ledniček! Grin Grin Grin

P1100100.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/16/2010
Kurnik..Sem s toho dostal hlad..Bude muset stačit sádlo se škvarkama a česnekem.Grin
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/22/2007
no ja si davam prave bravcovu panenku plnenu klobaskovym masom otec vcera robil poriadky v mrazaku doniesol z neho jedneho kapra, najskor neidentifikovatelnu masu (ktora sa po oplachnuti namrazy zmenila na hovadzi perkelt), nejaky stoceny kus hovadziny (po rozmrazeni sa zistilo ze to je svieckova a momentalne sa uz dosusa v rure, zmenil som recept na marinadu a pridal do nej lyzicu melasy predosla varka susenej hovadziny sa mi totiz zdala prilis slana) mno a kus bravcoviny (po rozmrazeni bolo z toho 5 kusov bravcovej panenky plnenej klobaskovym masom) takze post nepost najblizsie dni budu masove
Laugh Laugh Laugh
"There are three kinds of lies: lies, damned lies, and statistics."
Posláno:

Štamgast
Oblíbené Baskydské fazolky... Anglická slanina tak 300gr vyškvařit...Přidat cibulku, česnek a pak oloupaná rajčata 4ks....Přidat fazolky tak 500 gr a zalít vodou, sůl, pepř...až se voda vyvaří , je hotovo..Podáváme s čerstvým pečivem...dobrou chuť...
PS: spousta masožravců mi říkalo, že by to nevzali do huby, ale po ochutnání si přišli pro recept, je to opravdu moc dobré....

P1100179.jpg.jpg
P1100180.jpg.jpg
P1100181.jpg.jpg
P1100183.jpg.jpg
P1100184.jpg.jpg
P1100185.jpg.jpg
P1100186.jpg.jpg
P1100188.jpg.jpg
P1100189.jpg.jpg
P1100192.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/3/2007
hamon napsal:
podělím se s vámi o můj poznatek na stránce www.suchogryz.cz prodávají sušené ryby a potvory a za 500,- mají výhodné míchané balení je to velice chutné a výživné kalamary mají ve 100g 70g bílkovin pro cestování jako dělanéOk

Tak tohle můžu jen doporučit, neskutečná dobrota, závislost, minimálně pytlík denněLaugh
Hamone, mockrát děkuju za tipAdmire (polk, jdu škubnout další sáček....Laugh )
Posláno:

Štamgast
Dneska jsem si dovolil vzít volno, tak si trochu vařím....Kotletky v hořčicivo-wolšestrowé omáčce jen se salátkem...absenci přílohy dovažuju velikostí masa Happy)

P1100194.jpg.jpg
P1100198.jpg.jpg
P1100199.jpg.jpg
P1100202.jpg.jpg

Posláno:
Začátečník
Připojený: 1/17/2010
díky za inspiraciOk
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/27/2009
Tusim varis s tescomou(tlcik panvica) ako v telke
Posláno:

Štamgast
dneska jsem vařil sám Happy
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/16/2010
maxwell-Vypadá to moc dobře.Na to že v pátek nejíme maso..bych to zblajznul--))
Posláno:

Štamgast
Tady dávám příklad, že je třeba dojídat zbytka vod voběda.. ještě jsem si přismahnul zelené fazolky se slaninkou Happy

P1100205.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Tak opět něco an povzbuzení chuťových pohárkú... buřty na pifku Happy

P1080139.jpg.jpg
P1080140.jpg.jpg
P1080142.jpg.jpg
P1080143.jpg.jpg
P1080151.jpg.jpg
P1080153.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/15/2007
Sakra chlapi, tohle vlákno bych zakázal, před chvílí jsem dovečeřel, kouknu sem a jdu si dát ještě jednu menší večeři, protože sliním jak Pavlovovi psi. Už jsem si sem zakázal chodit, ale je to silnější než já.......mrGreen
Posláno:

Štamgast
Záměrně vybírám tu nejvhodnější dobu na návštěvu ledničky Happy
Posláno:

Štamgast
mno vypada to kadejako Laugh ale ked si spomeniem na svojho tuniaka na cibuli cesnaku paradajkach jemne dochuteneho mletym ciernym korenim ustricovou omackou a na zvysenie kalorickej hodnoty pridanim jedneho bambina (crievkovy taveny syr) a tuto zmes si davam na nasucho opeceny chleba potrety cesnakom ...
asi zajtra hodim nejake foto aj ja len ze ta zmes vyzera ako by uz raz presla zazivacim traktom ale chuti to vynikajuco Laugh
Posláno:
Začátečník
Připojený: 10/20/2006
Dixie napsal:
hamon napsal:
podělím se s vámi o můj poznatek na stránce www.suchogryz.cz prodávají sušené ryby a potvory a za 500,- mají výhodné míchané balení je to velice chutné a výživné kalamary mají ve 100g 70g bílkovin pro cestování jako dělanéOk

Tak tohle můžu jen doporučit, neskutečná dobrota, závislost, minimálně pytlík denněLaugh

Tak to chlapi běžte někam-já vúl vám tady věřím každý slovo-objednal sem si radši víc ať ušetřím za poštovný a nežere to ani pes-takže dík za "príma"typ,jesdtli vy nejste dealeři suchogryzuLaugh
Posláno:

Štamgast
pavyelek napsal:
Dixie napsal:
hamon napsal:

Tak to chlapi běžte někam-já vúl vám tady věřím každý slovo-objednal sem si radši víc ať ušetřím za poštovný a nežere to ani pes-takže dík za "príma"typ,jesdtli vy nejste dealeři suchogryzuLaugh

neviem ako tato konkretna firma ale co mi sestra doniesla z ruska susene kalmare aj nitky aj kolieska tak to bola super basta skoda ze jej bolo tak malo (4+4 balenia) ale obal to malo iny taky s tmavocervenoazhnedym okrajom a bolo tam na jednej strane zlate kormidlo a stred obalu bol priehladny ale fakt mi to chutilo chcel som aj susene ryby ale povedala mi ze tie sa nedali jest a kalmare mi doniesla az po tom co ich odobril moj buduci svagor Cool na rozdiel odo mna rybar ... a chalan sa vyzna jeho udeny kapor je parada ryby nakladane v sladko kyslom detto ... asi by som ho nemal tak chvalit lebo nase ryby nie su prave mojim salkom caju no to co donesie na ochutnavku mi vzdy fajne chutna.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum