ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Cold Steel Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2018
Příspěvky: 670
Tak jsem zjistil, že Warcraft není vůbec špatná kudla.Happy Happy


Wolfes vložil tyto přílohy:
IMG_20220529_202504.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2018
Příspěvky: 670
Jen ten Kiridashi chybíNeutral .


Wolfes vložil tyto přílohy:
IMG_20220602_125658.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 7/27/2021
Příspěvky: 177
Na Cold Steel cz niektoré novinky skladom.


Armor1 vložil tyto přílohy:
MEDIUM_WARCRAFT_TANTO_SAN_MAI_.png.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 7/27/2021
Příspěvky: 177
Skladom- aspoň zatial

4 RAZORBACK 4116SS
5 RAZORBACK 4116SS
6.5 RAZORBACK

Ale na použitú ocel mi to príde pridrahé.


Armor1 vložil tyto přílohy:
4_RAZORBACK.png.jpg
5_RAZORBACK.png.jpg
6.5_RAZORBACK.png.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2018
Příspěvky: 670
Obrovská radost z dalšího nože do sbírky. Sice bez krabičky Laugh ale funglovka i když na rukojeti a futrálku jsou ty léta trošičku znát, ale stále se ho nemohu nabažit Laugh Laugh . Manželka mě chvíli pozorovala a pak pronesla, bože koho jsem si to jen vzala.Laugh Laugh Mě je to fuk já mám radost jako velkej kluk.Ok Ok


Wolfes vložil tyto přílohy:
IMG_20220610_101921.jpg.jpg
IMG_20220610_102340.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2017
Příspěvky: 3,366
Wolfes napsal:
Obrovská radost z dalšího nože do sbírky. Sice bez krabičky Laugh ale funglovka i když na rukojeti a futrálku jsou ty léta trošičku znát, ale stále se ho nemohu nabažit Laugh Laugh . Manželka mě chvíli pozorovala a pak pronesla, bože koho jsem si to jen vzala.Laugh Laugh Mě je to fuk já mám radost jako velkej kluk.Ok Ok

Gratulujem Tome OkOk Ok , tiež jednu takú mám a veru dostať sa dnes k japonskej Venture California v takom krásnom stave, no lepšie sa u Cold Steelu fakt nedá Applause Ok.
Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2018
Příspěvky: 670
Štefane díky, také jsem moc rád, že ho mám, to je skoro relikvie od CS.Happy Happy
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/29/2016
Příspěvky: 819
Konečně má San Mai Trailmaster kožený kabátek, který si ta krasná čepel zaslouží!

Díky Bivojovi za přenechání. Happy


Johny22 vložil tyto přílohy:
20220718_134705.jpg.jpg
20220718_134710.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2017
Příspěvky: 3,366
Ok Happy


Štefan vložil tyto přílohy:
CSko.jpg.jpg


Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2018
Příspěvky: 670
Štefane, moc díky za tip. Chvíli to trvalo ale nakonec to klaplo, funglovka na doplnění sbírky.Applause Ok Ok


Wolfes vložil tyto přílohy:
IMG_20220803_215057.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2017
Příspěvky: 3,366
Wolfes napsal:
Štefane, moc díky za tip. Chvíli to trvalo ale nakonec to klaplo, funglovka na doplnění sbírky.Applause Ok Ok

V pohode Tome Ok, super, že sa to nakoniec podarilo Ok.
Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2017
Příspěvky: 3,366
Moje mini pevné pokope Ok.


Štefan vložil tyto přílohy:
CSka.jpg.jpg


Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2018
Příspěvky: 670
Pár kousků pohromadě Cool Ok Ok .


Wolfes vložil tyto přílohy:
IMG_20220805_081849.jpg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 3/15/2005
Příspěvky: 285
ParádaApplause Ok Takže teď už jen Safe Keeper 1 Grin
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/1/2004
Příspěvky: 735
4Wolfes - nechceš k němu ještě tenhle? http://www.noze-nuz.com/coldsteel/CS36ME.php Váli se mi doma, nějak mi nesednul, nebroušený nenošená a nic neřezal. Jestli bys měl zájem takj za 1000 peněz je tvůj, a k tomu bych dal ještě malý dárek z produkce Cold Steel samozřejměHappy a pošta na mně...
"To ale není spravedlivé!" vykřikl zoufale Mort. "Není spravedlnost, jsem jenom já...." odvětil Smrť
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2017
Příspěvky: 3,366
Wolfes napsal:
Pár kousků pohromadě Cool Ok Ok .

Paráda chlape Applause Applause Ok. Túto fotku určite daj aj sem: https://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g=posts&t=825&p=8 , tam maximálne vynikne Ok.
Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2018
Příspěvky: 670
Tak koukám, že Cold Steel se začíná ubírat některými výrobky jako kdyby byli z aliexpresu.Cry Confused Cry


Wolfes vložil tyto přílohy:
CS_TH_15STR3PK_02__59773.jpg.jpg
h.jpg.jpg
CS_TH_SPK4PK_Group_02__04907.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/25/2019
Příspěvky: 339
Wolfes napsal:
Tak koukám, že Cold Steel se začíná ubírat některými výrobky jako kdyby byli z aliexpresu.Cry Confused Cry


Za sebe musím říci, že se mi nová produkce vůbec nelíbí, zavíráky designové peklo (alespoň na můj vkus), ještě ke všemu na CS malé.
Některé ceny jsou taky hodně přes čáru (u CS mi přišlo, že mají skvělé udělaný poměr cena/výkon).
Na druhou stranu, se mi líbí, že přidali víc barev. Ač teď nechci kupovat další nože, celočerný Ti-lite 4 v té levnější verzi mne dost láká 😁

Ale uvidíme, to co je na fotkách vypadá zábavně, otázka je, jak to bude funkční?

Ještě jsem zvědavý, co GSMOutdoors udělá se SOGem 😁
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2018
Příspěvky: 670
Cod Steelovská klasika až na mini změny v délce ostří a změny ocelí zůstává stejná, úžasné nože. Ok


Wolfes vložil tyto přílohy:
IMG_20220904_113419.jpg.jpg
IMG_20220904_113505.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/30/2008
Příspěvky: 1,599
Tome, tak koukám, že SRK už dorazilo. Pěkný komplet Ok
Život musí být velký zločin, když je za něj trest smrti!!!
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris