ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Cold Steel Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/4/2009
Příspěvky: 971
Dobrá zbraň a hračka. 👍😀
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2017
Příspěvky: 3,366
Len ďalší pevný Japonec do rodiny Ok.


Štefan vložil tyto přílohy:
CSko_1.jpg.jpg
CSko_2.jpg.jpg


Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/5/2011
Příspěvky: 1,379
taky jsem si udělal radost a pořídil si tohoto Japonce... Ok Ok Ok

nebudu se v lese bát vlka nic...

Laugh Laugh Laugh


rak nožomil vložil tyto přílohy:
IMG_0834.JPG.jpg
IMG_0833.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2017
Příspěvky: 3,366
rak nožomil napsal:
taky jsem si udělal radost a pořídil si tohoto Japonce... Ok Ok Ok

nebudu se v lese bát vlka nic...

Laugh Laugh Laugh


Tak teraz som sa niečomu priučil. Ešte som nevidel Cold Steela s ich moderným logom a súčasne Japan made Ok. Je super, že stále berú materiály aj odtiaľ Ok.
Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/26/2011
Příspěvky: 561
Zdravím všechny na tomto vláknu a měl bych prosbu - všimli jste si v čase změny loga cold steelu na zavíráku SR1? Mám jeden, fotky jsem nestihl udělat, starší, který má logo od mojich zbylých odlišné. Nemám ty nože u sebe, ale jde o ten "blesk" uprostřed názvu. Uměli by jste mi k tomu něco říct? Aby ten jeden nebyl fake? Díky
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2017
Příspěvky: 3,366
karel73 napsal:
Zdravím všechny na tomto vláknu a měl bych prosbu - všimli jste si v čase změny loga cold steelu na zavíráku SR1? Mám jeden, fotky jsem nestihl udělat, starší, který má logo od mojich zbylých odlišné. Nemám ty nože u sebe, ale jde o ten "blesk" uprostřed názvu. Uměli by jste mi k tomu něco říct? Aby ten jeden nebyl fake? Díky

Ahoj, určite fejk nemáš. To logo s bleskom je vynovené GSMkom čo kúpili firmu od Thompsona. Cold Steel má celosvetovo pozitívne renomé (názor mňa ako ich silného fanboya Grin), tak to logo jednoducho zmodernizovali a jazdia na tejto vlne. Časom uvidíme či budeme len spomínať akí boli alebo naopak, ale určite s ešte staršou produkciou v rukách Ok. Nezmary jeden ako druhý Grin Ok.
Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/26/2011
Příspěvky: 561
Díky moc! 😀
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 9/29/2009
Příspěvky: 602
Happy


loner01 vložil tyto přílohy:
20230111.jpg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 12/19/2007
Příspěvky: 491
Tak to je super velikost všude tam kde je boss velký! Líbí se mi, jsem trochu exot ale já bych tam chtěl ještě klip, nemám rád opaskova pouzdra, ale krásná klasika za mě palec hore
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/26/2008
Příspěvky: 2,735
Cena necelých devět stovek na cold-steel.cz. Ok
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 9/29/2009
Příspěvky: 602
luckyboyl napsal:
Tak to je super velikost všude tam kde je boss velký! Líbí se mi, jsem trochu exot ale já bych tam chtěl ještě klip, nemám rád opaskova pouzdra, ale krásná klasika za mě palec hore

No ten klip by se mi tam také líbil, v hlavě mám i celou přestavbu Bosse. Teď jen najít někoho kdo to zrealizuje. Happy

Sidney napsal:
Cena necelých devět stovek na cold-steel.cz. Ok

té ceně jsem také neodolal Grin
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/1/2004
Příspěvky: 735
Mám oba🤩 malý byl omyl když jsem objednal poprvé, pak jsem si objednal teda velkého, a stačily 2-3 dny a malý je moje nejnovější nejoblíbenější edc👍
"To ale není spravedlivé!" vykřikl zoufale Mort. "Není spravedlnost, jsem jenom já...." odvětil Smrť
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2018
Příspěvky: 670
Malého mám už v balíkovně, zítra jdu pro něj. Těším se, pěkně jste mě kluci naladili.Laugh Laugh
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/25/2019
Příspěvky: 339
Ahoj, už jste viděli většího Leatherneck(a)?
Asi jen Lynnova limitka v klasických barvách, pokud bude u pana Šulce, nebo někde jinde ve slevě, tak se asi neudržím (i když nevím, co bych s ním dělal Grin ).

>>Leatherneck Bowie<< na www.cold-steel.cz


Funkysaurus vložil tyto přílohy:
IMG_20230220_093609.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/30/2017
Příspěvky: 2,451
Mám doma práve tú Lynnovu limitku.
Mohli trochu pridať na hrúbke čepele, pri tej dĺžke už by som sa to bál použiť na nejaké sekanie, či prípravu dreva.


Mico1300 vložil tyto přílohy:
20230220_103716.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
Pochybujem,že s limitkou by niekto práve toto chcel činiť.
Aj keď...

Na Cold Steel je to hlavne zaujímavá farba.
Vo veľkých nožoch majú exra tradíciu.
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/28/2019
Příspěvky: 1,918
Tohle má být CS , že prý z Indie - neznačené .
Ale zavíráky má chlapík Rajahy a Luzona ( velkého) , tak snad to CSko bude.


Miloslav Zítek vložil tyto přílohy:
cs1.jpg.jpg
cs2.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2018
Příspěvky: 670
Miloslav Zítek napsal:
Tohle má být CS , že prý z Indie - neznačené .
Ale zavíráky má chlapík Rajahy a Luzona ( velkého) , tak snad to CSko bude.


Jojo měl by to být Cold Steel 1917 Frontier Bowie.

https://www.cold-steel.cz/1917-frontier-bowie?utm_campaign=Heureka&utm_content=88CSAB&utm_medium=produkt&utm_source=heureka.cz
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/28/2019
Příspěvky: 1,918
Dík!! Ok
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/31/2013
Příspěvky: 1,432
Včera jsem zbrousil do čočky moje SRK, neboť mne sr_la ta sekernická faseta. Zabralo mi to asi 3 hodiny. Jen ručně.
O moc líp se teď zařezává.


Strom vložil tyto přílohy:
Cold_Steel_SRK.jpg.jpg
Cold_Steel_SRK_a.jpg.jpg


Věci a situace mají takovou váhu, jakou jim přiřadíme.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris