ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Cold Steel Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2018
Příspěvky: 670
Musím říci, že je nádhernej. Co mě teda dostalo je nové logo a made in Japan. Happy Happy


Wolfes vložil tyto přílohy:
IMG_20230412_081619.jpg.jpg
IMG_20230412_081730.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2017
Příspěvky: 3,366
Dnes (minimálne mne) málo známe CSko Ok Happy.


Štefan vložil tyto přílohy:
No_name_CSko.jpg.jpg


Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2018
Příspěvky: 670
Štefan napsal:
Dnes (minimálne mne) málo známe CSko Ok Happy.


Pěkný ty lumpe gratuluji, před nějakým časem jsem na něj narazil ale měli těch starších modelů víc a vybral jsem jiný. Abych vzal i tento tak jsem u sebe neměl zrovna tolik peněz Happy Happy .
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/30/2017
Příspěvky: 2,451
Dva krát 3V a dva krát San Mai..Ok


Mico1300 vložil tyto přílohy:
20230927_221152.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/30/2017
Příspěvky: 2,451
Či je to Esee, alebo Ontario to neviem, ale páčil sa mi hneď jak som ho videl prvý krát v nejakom videu s novinkami.
Dnes prišiel, momentálne tu nemám Esee 4 na porovnanie, ale bude to mať k tomu hodne blízko.

Prvé dojmy...
V ruke sa to drží dobre, čepeľ nejaké 4mm, kľudne to mohlo byť aj 5mm za mňa, mikarta asi natural, už celkom pekne chytá patinu, púzdro jednoduché, kožené a tvrdé jak keby bolo z kydexu.
Už len počkať na víkend..Happy



Mico1300 vložil tyto přílohy:
20230928_165755.jpg.jpg
20230928_165806.jpg.jpg
20230928_165936.jpg.jpg
20230928_170100.jpg.jpg
20230928_170110.jpg.jpg
20230928_165857.jpg.jpg
20230928_165628.jpg.jpg
20230928_165452.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/29/2011
Příspěvky: 1,621
Jako vypadá fakt pěkně. ESSE se mi nikdy nelíbily, ale tohle jo
“Knives are easy to hide. They don’t jam and they never run out of bullets. They come in handy when you have to do some close contact work.”
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 8/19/2018
Příspěvky: 366
Sakra, sakra, sestka v praskovce, to nevim, jak to doma vysvetlim Happy
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/30/2017
Příspěvky: 2,451
Po prvom dni v lese maximálne nadšenie, presne niečo takéto som hľadal..Ok


Mico1300 vložil tyto přílohy:
20230930_073305.jpg.jpg
20230930_083555.jpg.jpg
20230930_085618.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
To hľadanie je nekonečný príbeh zjavne.
Tak ktovie, ako dlho vydrží...
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2018
Příspěvky: 670
Tak teď mě kamarád pobavil, poslal mi odkaz na CS.cz. Futrál na Recon za 1150kč.
https://www.cold-steel.cz/pouzdro-pro-recon-tanto

To se snad bez té kudly ani nevyplatí kupovat, a to míjím, že třeba na knifestock mají tu kudlu
za 1485.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2018
Příspěvky: 670
Je parádní Ok Happy .


Wolfes vložil tyto přílohy:
IMG_20231012_083932.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/25/2019
Příspěvky: 339
Tak jsem během pokutováni po nějaké tlačné dýce narazil na tuto, pro sběratele CS vyrobených v Japonsku to může být dobrý odkaz:

Odkaz na Mini Pal Japan


Funkysaurus vložil tyto přílohy:
Screenshot_2023_10_28_11_43_41_562_com.android.chrome.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/24/2013
Příspěvky: 324
Mayhem vs 5-max


rotwailer vložil tyto přílohy:
20231114_143509.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/25/2007
Příspěvky: 1,698
Ahojte!
vidim ze tu je celkom zive a aktivne CS vlakno Happy

tiez teda pridam svoj cold steel...SRK som si kupil povodne koli rukovati a nemyslel som si ze sa nakoniec stane jednym z mojich najpouzivanejsich nozov...

pri nie prilis vaznom teste, ktory napr jaakkaripuukko 140 obstalo absolutne bez zavahania, sa mi podarilo zlomit cca 5-6mm zo spicky (je pravda ze SRK ma tu spicku dost vytiahnutu), tak som sa podujal na najmenej narocnu opravu a to bolo obrusenie chrbta cepele...

chrbat som este zaoblil a pri opakovani rovnakeho testu uz tento hrot bez problemov obstal...
zistil som ze tato dlzka cepele dost blizko mojho idealu a rucka je tvarovo tiez vyborna, skoda ze do holej ruky trocha moc drsna, s rukavicou ideal

ostrie bolo treba prebrusit na lansky systeme aby to zacalo poriadne rezat..z vyroby nic moc, dost kopyto..ale chapem ze to tam robia aby tym mohli parat kapoty aut Grin


skusil by som si SRK s konvexnym vybrusom a rukovatou z micarty.. Happy



traffic_juzz vložil tyto přílohy:
IMG_0200.jpg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/31/2021
Příspěvky: 215
Ahojte,
možno že toto video ste už videli ale možno že nie...
"Expert na zničenie" nožov nedokázal zničiť Cold Steel SR1 Lite... Ok
https://www.youtube.com/watch?v=XBkbx_2ifEc
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/26/2011
Příspěvky: 561
Znám, ale díky za připomenutíHappy Překvapilo mne, že odolal líp, než SR1.
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/31/2021
Příspěvky: 215
Aj ja som bol milo prekvapený..., iba som kukal ako to nedokáže zničiť... Shocked , ani špičku noža nevedel zlomiť Ok
Že by tá čínska oceľ 8cr13mov by bola taká dobrá na tom noži... Cool
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2018
Příspěvky: 670
Ke Kobunovi nejde snad nic říci, klasika s trochu jinou čepelí která mu fakt sluší. Řekl bych víc než jejich americké tanto.Ok Ok


Wolfes vložil tyto přílohy:
IMG_20231116_082815.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2018
Příspěvky: 670
Tak do nového roku něco nového.Happy Happy


Wolfes vložil tyto přílohy:
IMG_20240109_120539.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/23/2010
Příspěvky: 1,243
Môj obľúbený Cold Steel


peku86 vložil tyto přílohy:
20240121_131646.jpg.jpg
20240121_131801.jpg.jpg
20240121_131935.jpg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris