ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Cold Steel Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2018
Příspěvky: 670
Štefan napsal:
Tak dnes mám radosť, ale že naozaj veľkú Happy Happy Happy.


Štefane super gratuluji Ok .
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 3/11/2019
Příspěvky: 60
LTC🍀


Duttty vložil tyto přílohy:
IMG_20250221_073948784.jpg.jpg
IMG_20250221_073930663.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2017
Příspěvky: 3,366
Wolfes napsal:
Štefan napsal:
Tak dnes mám radosť, ale že naozaj veľkú Happy Happy Happy.


Štefane super gratuluji Ok .


Ďakujem Happy , ja zase gratulujem k novému Caledonianovi Ok.
Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 9/26/2014
Příspěvky: 29
Dobrý den, mate někdo od CD i dlouhou čepel?
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2017
Příspěvky: 3,366
Štefan napsal:
Tak dnes mám radosť, ale že naozaj veľkú Happy Happy Happy.

... no a dnes som si bol po mladšieho brata predchádzajúceho Tai Pana OkHappy. Sranda, toľké roky sa nezadarilo a teraz rovno dvoch v kožených kabátoch Grin Happy.


Štefan vložil tyto přílohy:
1.jpg.jpg
2.jpg.jpg


Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2018
Příspěvky: 670
Nůž to není ale super hračka na létoLaugh Laugh .


Wolfes vložil tyto přílohy:
IMG_20250725_111733.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2018
Příspěvky: 670
Opět velká radost, další raritní a sběratelský kousek. Podle katalogů a nápisů by se to mělo řadit k začátkům výroby. Kdyby někdo věděl přesněji rok výroby budu rád.


Wolfes vložil tyto přílohy:
IMG_20250827_082126.jpg.jpg
IMG_20250827_082223.jpg.jpg
IMG_20250827_082310.jpg.jpg
IMG_20250827_082452.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/13/2008
Příspěvky: 3,033
Krásný, kde jsi so sehnal. Ebay?
vratislavindrastudio.cz
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2017
Příspěvky: 3,366
Wolfes napsal:
Opět velká radost, další raritní a sběratelský kousek. Podle katalogů a nápisů by se to mělo řadit k začátkům výroby. Kdyby někdo věděl přesněji rok výroby budu rád.

Ahoj, gratulujem Ok. Čo sa fakt starých Cold Steelov týka, veľmi lepšie ako toto, sa už ani nedá Ok.
Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2018
Příspěvky: 670
Tygerstyle napsal:
Krásný, kde jsi so sehnal. Ebay?


Ne, byla to spíš náhoda na ebay nechodím ani nevím jak to tam funguje.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/22/2005
Příspěvky: 3,800
Mám asi "blbý" nápad, nutkání ..pokusit se v domácích podmínkách zkusit odstranit DLC z Recona 1 pomocí smirků pod vodu? Nebo to zmrvim a dopadne to blbě? Zkoušel to někdo?
Upnout čepel, do ruky tvrdá podložka a smirkovat....
Důvod jediný, líbil by se mi Recon spíše v satén verzi. Díky za nasměrování nebo rozmluvení.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/10/2015
Příspěvky: 684
Ppetr napsal:
Mám asi "blbý" nápad, nutkání ..pokusit se v domácích podmínkách zkusit odstranit DLC z Recona 1 pomocí smirků pod vodu? Nebo to zmrvim a dopadne to blbě? Zkoušel to někdo?
Upnout čepel, do ruky tvrdá podložka a smirkovat....
Důvod jediný, líbil by se mi Recon spíše v satén verzi. Díky za nasměrování nebo rozmluvení.

Originál saténový Recon 1 mám zrovna v inzercii. Ak chceš môžeme sa skúsiť dohodnúť na cene, šmirglovať sa dá vždy Happy
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/22/2005
Příspěvky: 3,800
Tady v inzerci? Jsem to prolezl 2* a jsem asi slepej. Origo se dělal dřív v nějaké limitce?
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/26/2008
Příspěvky: 2,735
Ppetr napsal:
Tady v inzerci? Jsem to prolezl 2* a jsem asi slepej. Origo se dělal dřív v nějaké limitce?


Naprosto stejně. V inzerci jsem od Wotan nic nenašel.
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/25/2019
Příspěvky: 339
Ppetr napsal:
Mám asi "blbý" nápad, nutkání ..pokusit se v domácích podmínkách zkusit odstranit DLC z Recona 1 pomocí smirků pod vodu? Nebo to zmrvim a dopadne to blbě? Zkoušel to někdo?
Upnout čepel, do ruky tvrdá podložka a smirkovat....
Důvod jediný, líbil by se mi Recon spíše v satén verzi. Díky za nasměrování nebo rozmluvení.


Ahoj, našel bych si nějakého bazarového, ideálně s novým CS logem (to tuším ještě Číňan nekopíruje) a pustil se do toho.
Já kdysi zde sehnal tuším 10 let starého, ještě AUS8 (parádní ocel pro pracovní kudlu) a dal ho dokupy. Jen nevím, jestli jde obrousit i backspace, tuším je "plastový"? (Já měl svůj)
Ručně jsem se s tím nedělal, použil jsem lamelové kotouče do vrtačky. Nůž rozebral, čepel prisroubil k prkénku a svislými tahy brousil. Pak trochu rozleštil, ale jen tak, aby byl vidět satin Finish.

>>Odkaz a insta foto <<

A nůž slouží perfektně dál další roky na práci kolem chalupy.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/22/2005
Příspěvky: 3,800
Jo to je dobrý, ale to byl jen nátěr, já řeším tvrdé DLC. Strojně nechci, to bych určitě zmrvil. Asi to bude práce, ale zkusim ručně.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/20/2020
Příspěvky: 610
Ahoj vo vlákne u Vojta (Mydlinka) som zaregistroval že dával dole nejaké dlc určite by som sa ho spýtal.Doma to bude masaker.To nie je ako tá povrchovka ktorú davali skôr a šla dole nechtom.
Môj pôvodný účet bol Peto5 a nehanbím sa za to...
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/10/2015
Příspěvky: 684
Ospravedlňujem sa, už mi inzerát zmizol.. Každopádne áno, bola to limitka pre kanadský trh, stále ju mám a je stále na predaj:


Wotan vložil tyto přílohy:
20250628_140143.jpg.jpg
20250628_140136.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 10/14/2010
Příspěvky: 419
Pár třísek a černění jde dolu.


TomasTom vložil tyto přílohy:
IMG_8532.jpeg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/11/2010
Příspěvky: 1,013
TomasTom: Jo jo, to je klasika. To snad na Glocku 78/81, je teď odolnější povrchovka. Pro praktické účely je stejně nejlepší odstranit ji hned, pokud člověk takto zamýšlí nůž používat, a patinovat, nebo nechat žít vlastním životem.🙂
Youtube: Jakub Kmoch -MONOLITH knives and tools
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris