ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
POHODA JE ... Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/28/2021
Příspěvky: 956
Vyjít si s malou na procházku a najít takto krásnou čagu!


Zdeník vložil tyto přílohy:
IMG_9297.jpg.jpg


Čas není něco co máš a nebo nemáš, ale něco co si buď uděláš nebo neuděláš.
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 10/10/2012
Příspěvky: 56
cournout se lesem, vidět zvířátka, koukat do ohně a jít spát až s deštěm


kardon vložil tyto přílohy:
IMG_3050.JPEG.jpg
IMG_3086.JPEG.jpg
IMG_3073.JPEG.jpg
IMG_3043.JPEG.jpg
IMG_3057.JPEG.jpg
IMG_3070.JPEG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/17/2011
Příspěvky: 999
Winter is coming


coll vložil tyto přílohy:
IMG_20241012_185054.jpg.jpg


PŘÍTEL je ten, kterému když povíš: "Někoho jsem zabil!" Odpoví: "Kde ho zakopem?"
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2013
Příspěvky: 5,539
Čučet na zahradě na ten Měsíc….


Jardah vložil tyto přílohy:
IMG_8146.jpeg.jpg
IMG_8147.jpeg.jpg


K vítězství zla úplně vystačí nečinnost dobrých lidí.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/28/2019
Příspěvky: 1,923
Dnes ráno vypadal náš Sněžník ( Děčínský), jako kdyby vycházelo slunce na západě, tak ten uličník svítil. Zrovna takovej oblouk.
Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 9/22/2020
Příspěvky: 30


Lengo vložil tyto přílohy:
IMG_3246.jpeg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/18/2016
Příspěvky: 890


fusgal vložil tyto přílohy:
1000005689.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2013
Příspěvky: 5,539
Chvilka pohody s domácí medovinou a kávičkou ze šálku od synka a - alou makat…
Vínečko bylo k obědu k domácím líčkům a to byla taky pohoda…..


Jardah vložil tyto přílohy:
IMG_8169.jpeg.jpg
IMG_8170.jpeg.jpg


K vítězství zla úplně vystačí nečinnost dobrých lidí.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/19/2011
Příspěvky: 2,679
Když máš na výběr, jesrtli se neosvědčí...ukamenovat...Laugh


montelie vložil tyto přílohy:
ma0R35KK.jpg.jpg


Ana'l nathrach, orth' bha'is's bethod, do che'l de'nmha
"Hadí dech, kouzlo života a smrti, předzvěst stvoření."
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 12/10/2015
Příspěvky: 175
coll napsal:
Winter is coming

Ahoj, copak to máš za pěkné sklo?
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/4/2016
Příspěvky: 2,922
Když ti jeden chlupáč zase vleje chuť do života


purschack vložil tyto přílohy:
IMG_4099.jpeg.jpg
IMG_4095.jpeg.jpg
IMG_4093.jpeg.jpg
IMG_4081.jpeg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/26/2008
Příspěvky: 2,744
Míro, Ok Happy !
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 3/16/2008
Příspěvky: 1,758
montelie napsal:
Když máš na výběr, jesrtli se neosvědčí...ukamenovat...Laugh

Opět zase nějaký výběr z hroznů ? Laugh
No, ale vlevo pěkné oči Happy
Je lepší mít nůž a nepotřebovat ho, než potřebovat nůž a nemít ho.
EDC:SPD Military Fluted GoldScrew, Fenix PD35TAC
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/19/2011
Příspěvky: 2,679
No máš mně přečtenýho...Razz
Vpravo také pěkné, leč prřes brýle nevidět...Wink
Ana'l nathrach, orth' bha'is's bethod, do che'l de'nmha
"Hadí dech, kouzlo života a smrti, předzvěst stvoření."
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/28/2021
Příspěvky: 956
Kolem komína, panorámata, kotrč...


Zdeník vložil tyto přílohy:
IMG_9411.jpg.jpg
IMG_9413.jpg.jpg


Čas není něco co máš a nebo nemáš, ale něco co si buď uděláš nebo neuděláš.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2013
Příspěvky: 5,539
PohodaAdmire když je zdraví a dobrej parťák….


Jardah vložil tyto přílohy:
IMG_8372.jpeg.jpg
IMG_3162.jpeg.jpg
IMG_8336.jpeg.jpg
IMG_8289.jpeg.jpg


K vítězství zla úplně vystačí nečinnost dobrých lidí.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/26/2008
Příspěvky: 2,744
Jardah napsal:
PohodaAdmire když je zdraví a dobrej parťák….


Perfektní, Jardo! Ok
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/26/2008
Příspěvky: 2,744
...když jeda z nákupu, zastavíš u lesa, že se na chvíli courneš na čerstvém vzduchu. Les je teď nádherně tichý, dokonce bez lidí a taková procházka je balzám na duši. Spadané listí šustí pod nohama, voní země i tlející listí a ty se couráš naprosto bez cíle, jen tak co noha nohu mine. A najednou na Tebe začnou vykukovat hnědé hlavičky, takže domů si neseš krásný a voňavý bonus.

No řekněte, není to pohoda? Happy


Sidney vložil tyto přílohy:
IMG_20241026_124119.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/17/2011
Příspěvky: 999
dragonfly781 napsal:
coll napsal:
Winter is coming

Ahoj, copak to máš za pěkné sklo?


Upřímně sem ani nevěděl, je to oblíbené sklo mojí drahé polovičky. Tak prý Francie, La Rochére.


coll vložil tyto přílohy:
IMG_20241026_193012.jpg.jpg
IMG_20241026_192945.jpg.jpg


PŘÍTEL je ten, kterému když povíš: "Někoho jsem zabil!" Odpoví: "Kde ho zakopem?"
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 12/10/2015
Příspěvky: 175
coll napsal:
dragonfly781 napsal:
coll napsal:
Winter is coming

Ahoj, copak to máš za pěkné sklo?


Upřímně sem ani nevěděl, je to oblíbené sklo mojí drahé polovičky. Tak prý Francie, La Rochére.


Je pěkný, díky.👍
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris