ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Michal Dohnal Možnosti
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/27/2016
Příspěvky: 1,295
Pěkná fotka od zákazníka 🙏


Michal Dohnal vložil tyto přílohy:
IMG_3427.jpeg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2007
Příspěvky: 7,558
Michale, tátovi jsem tu první dvojici do vlákna už dal, tak ať je i tady 🙂. Moc fajn povídání s váma oběma bylo, ať se vám daří. A s tou DLC Finkou v karelce jsi mi teda nasadil brouka do hlavy 🙈. Ať to šlape! Vláďa

P.S. Jestli ještě někdo pochybuje o tom, že Michal má svoje zavíráky opravdu krásný, ergonomický a celkově vyladěný, tak ať nepochybuje.


Tyler vložil tyto přílohy:
IMG_20251025_212601.jpg.jpg
IMG_20251025_212700.jpg.jpg
IMG_20251025_212750.jpg.jpg
IMG_20251025_212358.jpg.jpg
IMG_20251025_212639.jpg.jpg


"Thin is sharp."
"Jsou místa, na který se nesmí, a na nich se možná rodí vesmír."
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/27/2016
Příspěvky: 1,295
Poslední finka bude 😂😂👍
Moc děkuju, jsem rád, že si se zastavil, pokecal, pokochal se. Těší mě, že tě mé nože natolik zaujali 😊
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/27/2016
Příspěvky: 1,295
Ahoj, mám tu jednu dodělanou zakázku. Upravená malá finka s krátkou čepelí a k tomu upravená rukojeť (na délku).
Čepel ELMAX - lept, BOCOTE - pískované, rám Ak5, titanový klip + backspacer. Čepel běhá na keramických ložiskách.
Rozměry: v otevřeném stavu: 187mm, v zavřeném stavu: 107mm.
PRODÁNO


Michal Dohnal vložil tyto přílohy:
1.jpg.jpg
2.jpg.jpg
3.jpg.jpg
4.jpg.jpg
5.jpg.jpg
6.jpg.jpg
7.jpg.jpg
8.jpg.jpg
9.jpg.jpg
10.jpg.jpg
11.jpg.jpg
12.jpg.jpg
13.jpg.jpg
14.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
Tvary tradičné, no veľmi pekné drevo.
Vyšlo to zaujímavo.Ok
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/27/2016
Příspěvky: 1,295
Dva brutálňáci v procesu 💪


Michal Dohnal vložil tyto přílohy:
IMG_3641.jpeg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/27/2016
Příspěvky: 1,295
Další novej projekt, 3 volní bráchové 💪


Michal Dohnal vložil tyto přílohy:
IMG_3642.jpeg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 5/31/2021
Příspěvky: 288
Michal Dohnal napsal:
Dva brutálňáci v procesu 💪


ty jsou super Ok
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/27/2016
Příspěvky: 1,295
Díky 💪💪
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/27/2016
Příspěvky: 1,295
Můžete se těšit 💪💪


Michal Dohnal vložil tyto přílohy:
IMG_3649.jpeg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/27/2016
Příspěvky: 1,295
Tenhle projekt už mi tu nějakej rok leží a jsem rád, že se blíží do konce 💪 dýky budou na prodej.


Michal Dohnal vložil tyto přílohy:
IMG_3663.jpeg.jpg
IMG_3666.jpeg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/27/2016
Příspěvky: 1,295
Jedna dodělaná ZAKÁZKA
Čepel ELMAX - stonewash/DLC, rukojeť stabilizovaný Javor, rám Ak5 - stonewash/DLC, titanový klip + backspacer - stonewash/DLC. Čepel běhá na keramických ložiskách.
Rozměry: v otevřeném stavu: 200mm, v zavřeném stavu: 110mm.


Michal Dohnal vložil tyto přílohy:
1.jpg.jpg
2.jpg.jpg
3.jpg.jpg
4.jpg.jpg
5.jpg.jpg
6.jpg.jpg
7.jpg.jpg
8.jpg.jpg
9.jpg.jpg
10.jpg.jpg
11.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2013
Příspěvky: 5,527
Michale, ten se povedl na výtečnouApplause Applause
K vítězství zla úplně vystačí nečinnost dobrých lidí.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/27/2016
Příspěvky: 1,295
Děkuju Jardo.

No a dneska tu mám dodělaného RAPTORA no.004
Čepel ELMAX - stonewash/DLC, rukojeť Arizonské železné dřevo + g10 black, rám Ak5 - stonewash/DLC, titanový klip + backspacer - stonewash/DLC. Čepel běhá na velkých keramických ložiskách. Titanový zajišťovací kolíček.
Rozměry: v otevřeném stavu: 250mm, v zavřeném stavu: 144mm, čepel: 110mm. Váha 239g.
PRODÁNO


Michal Dohnal vložil tyto přílohy:
1.jpg.jpg
2.jpg.jpg
3.jpg.jpg
4.jpg.jpg
5.jpg.jpg
6.jpg.jpg
7.jpg.jpg
8.jpg.jpg
9.jpg.jpg
10.jpg.jpg
11.jpg.jpg
12.jpg.jpg
13.jpg.jpg
14.jpg.jpg
15.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
Michal Dohnal napsal:
Tenhle projekt už mi tu nějakej rok leží a jsem rád, že se blíží do konce 💪 dýky budou na prodej.


Tak na toto som dosť zvedavý.Wink
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/27/2011
Příspěvky: 1,540
Michale, ten Raptor je opravdu velká paráda. Ok Musím se přiznat, že jak prvně čumím
na obrázky, tak jsem úplně zazdil popis. A jak je tak prohlížím, tak si říkám, na co je
asi ta díra před Axis-lockem a vzadu nějaký kolík. To asi bude nějaké dodatečné
jištění. No a pak jsem se to dočetl nahoře. Ale přece jen dotaz. Jak tam je ten kolík
zajištěný, aby nevypadnul?
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2013
Příspěvky: 5,527
No přeci tak, že jak máš tu kudlu v kapse furt si s ním hraješ a dotahuješ ho, normální schíza- aspoň u mě….
Raptor je nej Michale👍👍
K vítězství zla úplně vystačí nečinnost dobrých lidí.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/27/2016
Příspěvky: 1,295
Moc děkuju. Jojo kolíček je šroubovací. Jednoduše se přešroubuje.

CATODON 024 - ZAKÁZKA NA PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA
Čepel M390 - STONEWASH/DLC, rukojeť stabilizované dřívko + bronzové bolstry, rám AK5/klip/šroubky - STONE/DLC.. Backspacer - bronz. Čepel běhá na keramických ložiskách.
Rozměry: v otevřeném stavu: 220mm, v zavřeném stavu: 122mm a ostří: 95mm, tloušťka čepele cca 3mm.
Na noži je ještě skrytý podpis ve vnitřku nože.


Michal Dohnal vložil tyto přílohy:
1.jpg.jpg
2.jpg.jpg
3.jpg.jpg
4.jpg.jpg
5.jpg.jpg
6.jpg.jpg
7.jpg.jpg
8.jpg.jpg
9.jpg.jpg
10.jpg.jpg
11.jpg.jpg
12.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/27/2011
Příspěvky: 1,540
[quote=Michal Dohnal]Moc děkuju. Jojo kolíček je šroubovací. Jednoduše se přešroubuje.

Tak jsem si to myslel dobře, ale na žádném snímku jsem nemohl objevit náznak závitu..
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/3/2023
Příspěvky: 757
Michal Dohnal napsal:
CATODON 024 - ZAKÁZKA NA PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA

Hmmmm…🤩🤯
Tak zákazník má úžasný vkus a představivost.
Takové kombo by mě ani nenapadlo a pro mé oko funguje úplně úžasně. Tu bronzovou rose-gold spolu s pastelovým dřevem ta černá (kterou nemám rád) strašně podtrhla a zvýraznila.
Přitom decentně.
Tohle kombo se mi líbí moc.👍

Jediné, co mé OCD neskousne, je podložení dřeva černou G10. Opticky narušuje linku linerů u bolsterů, kde dřevo končí. Být to coyote / béžová, fungovalo by to lépe (pro mě).

Ale to je detail.
Celkový dojem = 💣
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris