ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
EXTREME EDC Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 10/20/2018
Thadeas napsal:
Ahoj, super taktické pero Happy . Měl bych ale dotaz, jde ten klip přehodit na druhou stranu pro leváka? Na fotkách to není vidět. Díky.

Ahoj klip se dá přihodit na druhou stranu.
.
Posláno:

Pokročilý
Na dnešek přidám jednu maličkou novinku. Boxer Vymítač v černém provedení. Tahle varianta je vyrobená z duralu a povrchová úprava je eloxování. I když je to maličkost mám z toho radost. Vymítač se taky chystá v extra luxusním limitovaném provedení. Vypadá to že po víc než roce se to konečně povede dotáhnout do konce...

EXTREME EDC vložil tyto přílohy:
IMG_0114.jpg.jpg
IMG_9983.jpg.jpg
IMG_0045.jpg.jpg

.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 8/12/2013
Vymítač je můj favorit. Černej je taky moc pěknej. Chtěl jsem si koupit ten mosaznej,ale počkám na tu limitku, co to bude Wink
Posláno:
Štamgast
Připojený: 10/8/2011
Prave zlato jak ve filmu? ;)
Posláno:

Pokročilý
Ahoj, rozhodl jsem se udělat menší akci "PUTOVNÍ TAKTICKÉ PERO"
Zpětná vazba je pro mě důležitá a proto jsem se rozhodl udělat tuhle mini akci. Pokud máte chut si osahat můj nový výrobek, dát mi zpětnou vazbu nebo se vyjádřit že je pero naprd máte jedinečnou šanci Happy
Pravidla akce jsou jednoduchá. Zůčastnit se může pouze člen knife.cz který už má za sebou nějakou historii příspěvků (po akci putovní opasek kdy se nevrátil už nemám chut půjčovat výrobek komukoliv).
Pero u sebe bude mít týden a pak ho pošle dalšímu v řadě. S perem půjde také malý dárek od extreme edc jako poděkování za účast na akci.
Co od akce očekávám: rád bych dostal zpětnou vazbu jak případně pero zlepšit, celkový názor atd...
Pokud máte zájem napište mi prosím na email extremeedc.cz@gmail.com a domluvíme se.
No a samozřejmě přikládám fotku na přilákání pozornosti Happy

IMG_0108.jpg.jpg

.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/25/2016
Hmm, tak ten kdo si ten putovní opasek nechal přeju, ať mu to karma sakra vrátí!!!Angry Angry Angry Přikládám fotečku Happy Ok

mike978 vložil tyto přílohy:
IMG_20220520_164150_01.jpeg.jpg

Instagram / michal.mike978
Posláno:

Pokročilý
Mám poslední volné místo na akci "PUTOVNÍ TAKTICKÉ PERO" . Všem zájemcům se ozvu do konce týdne. Díky za váš zájem.
.
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 5/5/2007
Tak si tiež počkám na tú limitku boxera VymítačaHappy Prosím dáte echo aj sem keď bude dostupný?
Posláno:

Pokročilý
Poslední volné místo v putovní akci obsazeno.
Zítra všem napíšu.
.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/22/2010
EXTRÉMNĚ TO NÁVYKOVÝ NÁSTROJ ... Wink ...

HXJOSEF vložil tyto přílohy:
_EXTREME_EDC.JPG.jpg

LIONSTEEL
Posláno:

Pokročilý
Nedávno jsem naši nabídku rozšířil o popisování laserem a gravírování nožů.
Zde je malá ukázka mojí práce. Zákazník mě oslovil s přáním vygravírovat na Spyderco Harpy podpis Hannibala Lectera.
U této zakázky byla překážkou špatná dostupnost vzoru v použitelném rozlišení.
Nakonec jsem musel použít dodaný vzor a křivky vytáhnout "ručně"
Po odsouhlasení jsem podpis vypálil na nůž. Protože je podpis gravírovaný do finálního povrchu a není možné střenky jakkoliv brousit musel jsem zvolit takové
nastavení aby nedošlo k vyvalení hranky jak tomu je u gravírování při vyšším výkonu laseru. Zákazník chtěl nápis černý takže je poslední vrstva gravíru
přejetá speciálním nastavením kdy už laser neodebírá další materiál ale pouze lokálně zahřeje materiál tak že dojde k jeho zčernání.
Výsledkem je nesmazatelné gravírování které bude vypadat i po letech stále stejně dobře.
Tato konkrétní zakázka stála 490 Kč + doprava. V ceně je převedení obrázku ve formátu JPG do vektorových křivek tak aby šli použít na laseru a samotné gravírování.
Samozřejmostí je zalepení šroubů klipu lepidlem Loctite, který jsem musel sundat před laserováním.
Pokud i vy chcete zhotovit na nůž nebo cokoliv jiného gravírování napište mi na www.znacenikovu.cz

296125865_730521914673507_5197252018301062045_n.jpg.jpg
295641850_416552383770892_5933538387064137688_n.jpg.jpg

.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/18/2006
Nevím jak komu, ale mně to přijde super Applause
Harpy a Hannibal Lecter k sobě prostě patří a provedení je decentní a zároveň výrazné. Moc se mi to líbí...Ok
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 2/21/2012
Lecterův Harpy měl ale hladké ostří
Posláno:

Pokročilý
Přes léto nemám náladu na větší projekty ale nevydržím nic nedělat tak alespoň dodělám pár maličkostí co mám dlouho v hlavě...

IMG_7431.jpg.jpg

.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 8/12/2013
Ten Lecterův podpis je parádní Applause
Pořád čekám na tu limitku Vymítače, bude?? Wink
Posláno:

Pokročilý

IMG_7519.jpg.jpg

.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/18/2006
Že by BALI...? Applause
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/17/2013
Mňa by skôr zaujímalo,čo je s tým putovním testovaním.

Absolútne ticho, žiadna reakcia.Ani od pôvodcu,ani od účastníkov....
A dlhodobo.
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Zdravím ,
Jako první jsem měl tu možnost vyzkoušet putovní pero z dílny Jiřího Šejny / eXtreme EDC /
O váze a rozměrech samotného pera se nebudu zmiňovat a nechám na dalších v řadě . Za mou osobu se jednalo při vybalení o více než milé překvapení . Celkové zpracování pera je v každém detailu propracované a plně slouží svému určení .

VÍČKO / POUZDRO PERA

Jak je známo jde o mat. GRILON vstřikovaný do formy a tím je zaručena jeho pevnost . Tvarem a velikostí mi padl ihned do dlaně a díky oku ve tvaru šestihranolového klíče je jeho držení pevné .

PERO

Jde o soustružený dural s eloxovaným povrchem pevně jištěný ve víčku dvěma gumovými O kroužky , v jehož šroubovacím uzávěru je vložena kalená ocelová kulička určená k rozbíjení skla . Mnou použita pouze jednou a to k ověření funkčnosti na lahvi od olivového oleje , kdy k rozbití je zapotřebí větší síly než u karbidového hrotu . Kulička byla zvolena z důvodu nošení v kapse , tím pádem netrhá vnitřní látku a majitel se při sezení nezraní . Samotná velikost a úhel hrotu pera jsou příjemné a nezpůsobují při psaní křeče v prstech . Použít lze vícero náplní , jak speciální tip „ Fisher Space Pen „ , tak i klasická běžně dostupná náplň do kuličkového pera . Jedinou výtkou může být až příliš hrubé zdrsnění v úchopové části , jenž při delším psaní působí nekomfortně . Dle mích informací od výrobce , je tento nedostatek odstraněn a u nově vyrobených per je zdrsnění jemnějšího rázu .

KLIP

Je to klasický drátěný klip , který je ve víčku usazen v předem lisovaných drážkách a zajištěn nerezovým šroubkem s možností nošení jak na levé tak pravé straně . Při samotném nošení pera dochází k lehkému přetočení L/P což je ve výsledku výhodou a pomáhá to k usazení , či přizpůsobení pera každému materiálu kapsy .

CELEK

Jako celek se jedná o multifunkční nástroj sebeobranného tipu Korutan , psacího kuličkového pera a v nouzovém případě i vyprošťovacího nástroje . Svou velikostí a váhou je předurčen jako velmi povedený nástroj denního použití z velmi dobrých materiálů .

Tímto chci dříve zmíněnému Jiřímu poděkovat , za možnost si toto pero před koupí vyzkoušet a odvahu zrealizovat uspořádání takové to akce .

P.S.: Proč nosit u sebe dvě věci , když může mít člověk pouze jednu !?!

HXJOSEF vložil tyto přílohy:
DSC00825.JPG.jpg

LIONSTEEL
Posláno:

Štamgast
HXJOSEF napsal:
Zdravím ,
Jako první jsem měl tu možnost vyzkoušet putovní pero z dílny Jiřího Šejny / eXtreme EDC /
O váze a rozměrech samotného pera se nebudu zmiňovat a nechám na dalších v řadě . Za mou osobu se jednalo při vybalení o více než milé překvapení . Celkové zpracování pera je v každém detailu propracované a plně slouží svému určení .

VÍČKO / POUZDRO PERA

Jak je známo jde o mat. GRILON vstřikovaný do formy a tím je zaručena jeho pevnost . Tvarem a velikostí mi padl ihned do dlaně a díky oku ve tvaru šestihranolového klíče je jeho držení pevné .

PERO

Jde o soustružený dural s eloxovaným povrchem pevně jištěný ve víčku dvěma gumovými O kroužky , v jehož šroubovacím uzávěru je vložena kalená ocelová kulička určená k rozbíjení skla . Mnou použita pouze jednou a to k ověření funkčnosti na lahvi od olivového oleje , kdy k rozbití je zapotřebí větší síly než u karbidového hrotu . Kulička byla zvolena z důvodu nošení v kapse , tím pádem netrhá vnitřní látku a majitel se při sezení nezraní . Samotná velikost a úhel hrotu pera jsou příjemné a nezpůsobují při psaní křeče v prstech . Použít lze vícero náplní , jak speciální tip „ Fisher Space Pen „ , tak i klasická běžně dostupná náplň do kuličkového pera . Jedinou výtkou může být až příliš hrubé zdrsnění v úchopové části , jenž při delším psaní působí nekomfortně . Dle mích informací od výrobce , je tento nedostatek odstraněn a u nově vyrobených per je zdrsnění jemnějšího rázu .

KLIP

Je to klasický drátěný klip , který je ve víčku usazen v předem lisovaných drážkách a zajištěn nerezovým šroubkem s možností nošení jak na levé tak pravé straně . Při samotném nošení pera dochází k lehkému přetočení L/P což je ve výsledku výhodou a pomáhá to k usazení , či přizpůsobení pera každému materiálu kapsy .

CELEK

Jako celek se jedná o multifunkční nástroj sebeobranného tipu Kubotan , psacího kuličkového pera a v nouzovém případě i vyprošťovacího nástroje . Svou velikostí a váhou je předurčen jako velmi povedený nástroj denního použití z velmi dobrých materiálů .

Tímto chci dříve zmíněnému Jiřímu poděkovat , za možnost si toto pero před koupí vyzkoušet a odvahu zrealizovat uspořádání takové to akce .

P.S.: Proč nosit u sebe dvě věci , když může mít člověk pouze jednu !?!

Kaju se a Omlouvám , za upsání ve slově Kubotan / Google zapracoval a opravil na Korutan ... Admire ...

LIONSTEEL
Uživatelé v tomto tématu
Guest, vit.v

Přechod na fórum