ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Pafka Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/1/2011
Příspěvky: 1,311
HmmHappy Ok taková krásná magie pro okoWink
Dokonalé provedení
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 10/25/2007
Příspěvky: 188
Tony Mont mi právě poslal fotky jeho dokončeného nože. Rukojeť je ironwood a teplem černěná nerez. Falešné ostří tentokrát není falešné, ale nabroušené, takže je to skutečně nástroj na mezižeberní průzkum. I kvůli tomu Tony řeší, jak nejlíp nůž nabídnout, aby to bylo legislativně v pořádku. Je tu i varinta nabídnout nůž zde v aukci stejně jako jsme to udělali s tím mým - pokud by byl zájem, řeknětě.


Pafka vložil tyto přílohy:
01.jpg.jpg
02.jpg.jpg
03.jpg.jpg
04.jpg.jpg
05.jpg.jpg


Reddit: reddit.com/user/AlmostOk
Aukro - Nůž pro dobrou věc: aukro.cz/uzivatel/NuzProDobrouVec/nabidky
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 10/25/2007
Příspěvky: 188
Nůž je v aukci zde na knifu!

Další tvorba Tony Monta: instagram
Reddit: reddit.com/user/AlmostOk
Aukro - Nůž pro dobrou věc: aukro.cz/uzivatel/NuzProDobrouVec/nabidky
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 10/25/2007
Příspěvky: 188
Probíhá stavba nové brusky - je to dle plánů firmy "Skalaworks", český výrobek. Nechal jsem si laserem vypálit díly. Ještě pár menších součástek zbývá dovyrobit ale myslím že to nejhorší (frézování dlouhých tyčí na mini frezce) mám za sebou.


Pafka vložil tyto přílohy:
01.jpg.jpg
02.jpg.jpg
03.jpg.jpg
04.jpg.jpg


Reddit: reddit.com/user/AlmostOk
Aukro - Nůž pro dobrou věc: aukro.cz/uzivatel/NuzProDobrouVec/nabidky
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 10/25/2007
Příspěvky: 188
Na nové brusce mám dodělané napínací rameno, plus jsem jen tak na lajdáka přidělal nový motor. Pustím se do držáku plotny a kontaktních kol, přičemž ještě nevím kde seberu dobrá kola - v plánech je že i rolny nad plotnou mají být kontaktní pogumovaná kola, a že je má člověk vzít třeba na Aliexpresu. Já jsem teda s těma kolama odtamtud neměl dobrou zkušenost, dost házely. Potřeba promyslet...


Pafka vložil tyto přílohy:
01.jpg.jpg
02.jpg.jpg
03.jpg.jpg


Reddit: reddit.com/user/AlmostOk
Aukro - Nůž pro dobrou věc: aukro.cz/uzivatel/NuzProDobrouVec/nabidky
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 10/25/2007
Příspěvky: 188
Tak rolny jsem nakonec vyresil svepomoci - jedno nylonove a jedno hlinikove kolo, plus loziska co dum dal. Nicmene vse celkem dle planu. Timto je v podstate hotova priprava pro hlavni brusnou operku. Na ni jsem uz objednal karbidovou plotnu - nechce se mi zase resit to keramicke sklo, se kterym jsem sice byl jakz takz spokojeny, ale tohle by melo byt lepsi. Taky cekam na material na hnaci kolo.
V mezicase mi zbyva dovyrobit naklapeci stul, coz znamena nejake frezovani, ale v zasade se da rict ze jdu do finise. Do konce roku to ale nestihnu, v dilne je dost kosa:)


Pafka vložil tyto přílohy:
01.jpg.jpg


Reddit: reddit.com/user/AlmostOk
Aukro - Nůž pro dobrou věc: aukro.cz/uzivatel/NuzProDobrouVec/nabidky
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/16/2008
Příspěvky: 1,566
Ahoj.
To vypadá moc pěkně Ok

Odkud prosímtě kupuješ tu karbidovou desku?

K vítězství blbosti úplně vystačí zabedněnosti rádoby chytrých lidí !!!
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 10/25/2007
Příspěvky: 188
Díky. Beru to od RD Knives, je to nozir z Holandska. Psal jsem mu zpravu na redditu, koukam ze ma i instagram. Stranky ma taky ale momentalne koukam nejedou.

https://www.reddit.com/r/knifemaking/comments/1ofnj6f/carbide_platens_for_the_beltgrinder/
https://www.instagram.com/rd_knives/
https://www.rdknives.com/
Reddit: reddit.com/user/AlmostOk
Aukro - Nůž pro dobrou věc: aukro.cz/uzivatel/NuzProDobrouVec/nabidky
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 10/25/2007
Příspěvky: 188
Tahle věc mi ležela na stole "téměř hotová" přesně rok. Něco mi vždycky vlezlo do toho úplně to dokončit - futrál jsem dělal nadvakrát, pak refiniš čepele, kdesi cosi. Jsem rád že to můžu pustit z domu.
Vanadis 4E, 5.2mm tloušťka, 14 cm čepel. Rukojeť mosaz, nerez, indický eben.
K mání na aukru v dobročinné aukci od 1 Kč.


Pafka vložil tyto přílohy:
01.jpg.jpg
02.jpg.jpg
03.jpg.jpg
04.jpg.jpg
05.jpg.jpg
h01.jpg.jpg
h02.jpg.jpg
h03.jpg.jpg


Reddit: reddit.com/user/AlmostOk
Aukro - Nůž pro dobrou věc: aukro.cz/uzivatel/NuzProDobrouVec/nabidky
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/1/2006
Příspěvky: 3,207
Krása, jsou věci, kde nechápu, jak to jde udělat a totok je jedna z nich Happy
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 10/25/2007
Příspěvky: 188
Tak plány na dodělání brusky mi překazila frézka, která přestala frézovat - naštěstí to byly jen kartáčky u motoru, ale stejně jsem na ně musel čekat atd atd. Ale už zase vesele obrábím a mám téměř hotové tohle "lešení" pro opěrný stolek.
Taky se prodaly dva nože na aukru, možná trochu pod cenou, ale myslím že se to postupně zlepšuje, tak tomu dám ještě rok šanci a pak se uvidí.


Pafka vložil tyto přílohy:
01.jpg.jpg
02.jpg.jpg


Reddit: reddit.com/user/AlmostOk
Aukro - Nůž pro dobrou věc: aukro.cz/uzivatel/NuzProDobrouVec/nabidky
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 10/25/2007
Příspěvky: 188
Když máš na minisoustruhu hrotovou výšku 180 mm a chceš vytočit kolo o průměru 180 mm, není čas na korektnost:))) Můj pomocník Stiff Steve už párkrát prokázal svou sílu. Točil jsem takhle i ocel a i když povrch nebyl žádný zázrak, šlo to:) Nástrojáři puritáni odvraťte zrak.


Pafka vložil tyto přílohy:
01.jpg.jpg
02.jpg.jpg


Reddit: reddit.com/user/AlmostOk
Aukro - Nůž pro dobrou věc: aukro.cz/uzivatel/NuzProDobrouVec/nabidky
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 10/25/2007
Příspěvky: 188
Sbohem stará brusko, vítej nová brusko.

Konečně +- hotovo.

Sice ještě musím dodělat držák malých kontaktních koleček, ale to udělám až to bude potřeba.
Povedlo se mi i zrecyklovat přípravek na broušení na plocho.

Oproti původnímu plánu to hnací kolo co jsem stočil zůstalo ladem, dal jsem tam to staré protože je větší a pořád vše funguje. Čili kdyby měl někdo zájem o hnací kolo průměr cca 178 mm, celkové výšky cca 78mm, včetně samosvorného upínacího pouzdra na hříděl 24 mm, dejte vědět a dohodneme se na nějaké směšné ceně nebo výměně.


Pafka vložil tyto přílohy:
00.jpg.jpg
01.jpg.jpg
02.jpg.jpg
03.jpg.jpg
04.jpg.jpg
05.jpg.jpg


Reddit: reddit.com/user/AlmostOk
Aukro - Nůž pro dobrou věc: aukro.cz/uzivatel/NuzProDobrouVec/nabidky
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 10/25/2007
Příspěvky: 188
Soutěž Soutěž Soutěž

Před časem jsem dodělal tento kuchyňák z čepele co jsem kdysi sehnal na ebay. Myslel jsem že ho prodám ale pořád na něm vidím nějakou kosmetiku, a raději strávím čas na jiném projektu.

Proto ho dávám do soutěže!

Stačí uhodnout, kolik váží (s přesností na 1 gram) a napsat to sem do vlákna. V pátek 13.3. v 17:30 SEČ soutěž končí a vyhraje nejbližší odhad. Zásilkovnu po ČR uhradím. 1 odhad na uživatele, účty co se zaregistrovali po tomto příspěvku prosím nebrat.

Délka celková 380 mm, délka čepele 255 mm. Tloušťka 3 mm.

Ocel je uhlíkovka - bude patinovat a/nebo reznout! Bolstr mosazný a příložky elforyn.


Pafka vložil tyto přílohy:
01.jpg.jpg
10.jpg.jpg
11.jpg.jpg
13.jpg.jpg
14.jpg.jpg
03.jpg.jpg


Reddit: reddit.com/user/AlmostOk
Aukro - Nůž pro dobrou věc: aukro.cz/uzivatel/NuzProDobrouVec/nabidky
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/1/2010
Příspěvky: 899
Happy ...209g
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 4/27/2024
Příspěvky: 57
271 g
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2017
Příspěvky: 3,368
Skúsim: 252 gramov Ok.
Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 4/29/2020
Příspěvky: 379
Původně jsem dal jen plusko za dobrý nápad, ale když je to furt navrchu... Wink
Nóó, při té délce, 3mm oceli, plus nějaká ta mosaz - 263g.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/11/2013
Příspěvky: 2,452
336g🤔
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,501
277 gramov
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris