ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Multitool V. - Leatherman Možnosti
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 11/27/2018
Tak musím taky potvrdit že pilka na dřevo má velkem větší vůle ,ale nic co by nějak vadilo funkčosti.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 9/28/2010
Dobry den nevyte kde sehnat nahradni pilku a pilnik na Sug kleste dekuji za jakou koliv radu
Jsem dyslektik. Mějte pochopení pro to, jak píšu. Děkuji
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/4/2012
brom napsal:
Dobry den nevyte kde sehnat nahradni pilku a pilnik na Sug kleste dekuji za jakou koliv radu

Posli ho na reklamaci do Morisu. Pokid se jeste prodava/vyrabi po overeni pravosti poslou novy. Mas na nej zaruku 25let i bez dokladu.
knifepanic
Posláno:
Štamgast
Připojený: 9/28/2010
blam

brom napsal:

Posli ho na reklamaci do Morisu. Pokid se jeste prodava/vyrabi po overeni pravosti poslou novy. Mas na nej

to ne to se prodava zvlast na strankach je maji ale v zadem obchodu sem je nenasel pilku sem zlomil svoji vynou a bilnik uz taky neco pamatuje tak to schanim kde to koupit dekuji
Jsem dyslektik. Mějte pochopení pro to, jak píšu. Děkuji
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/28/2008
Tak jsem si pořídil ke starýmu titanovýmuRazz psovi (který to se mnou denně táhne už dobře 10roků) novýho vostrýho kouska ...

hanes vložil tyto přílohy:
20201031_133717.jpg.jpg
20201031_133752.jpg.jpg
20201031_133638.jpg.jpg

POKUD MÁTE DOTAZ, PIŠTE NA MAIL!
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/21/2011
brom napsal:

Pilový list má standartní koncovku, takže se takové pilové listy dají sehnat v každém železářství, jako listy do přímočarých pilek. Sám jsem kupoval do Surge tři s různými tvary a velikostmi zubů. Jsou trochu delší než originál Leatherman, nedají se složit do nože, nosím je zvlášť v pouzdře, ale tím líp se s nimi řeže. Mohou být trochu tenší, takže se trochu viklají, ale to jsem dorovnal vrstvou lepidla Plastická ocel nebo se s tím dá žít.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 6/14/2018
Ahoj,

zkoušel někdo těma úzkýma kleštěma rozpojit rychlospojku na řetězu kola, ideálně 11-12sp? Jde mi o to, že by na kolo stačli mt a pár bitů.
Chci nějaký mt pořídit a tohle by mi dost pomohlo. Vybírám mezi wave, surge evnt charge. Pokud nejsou dost úzké tak padá jeden hlavních benefitů leathermana.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 11/1/2014
Ahoj, špičkou samotnou jsem to nezkoušel, ale když chytneš článek řetězu "šikmo", tak ji rozpojíš Ok zkoušeno na 11s sram
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 6/14/2018
Jery.l napsal:
Ahoj, špičkou samotnou jsem to nezkoušel, ale když chytneš článek řetězu "šikmo", tak ji rozpojíš Ok zkoušeno na 11s sram

Tak to si nechám vycentrovat ruce:) Doma jsem se s tím dělal asi půl hodiny a pak jsem radši pořídil kleště na spojku. Starší 8,9sp šly i rukou, ale ty nové to je mor. Nicméně tahat na hrbu dílu se mi nechce, tak jsem myslel, že by to ty úzké mohly řešit v polních podmínkách.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 4/11/2007
Priatelia, nebol som tu vyše 10 rokov a hľadám a nenachádzam.
Prišiel mi Rebar a ide otvárať trochu ztuha, tým myslím aj kliešte aj príslušenstvo. Aký olej mám použiť? je to môj prvý MT, preto nemám porovnanie.

A ešte, pribalené puzdro je z nejakej umelej kože (lisovaný sajrajt) a prinitovaný cvok je zvnútra ostrý a škriabe po MT. Normálne som samodomo kožené puzdrá mastil včelím voskom na topánky, neviem, či to zaberie aj na túto umelinu. Asi bude najlepšie kúpiť iné puzdro.

Vopred ďakujem za rady.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/11/2017
pepson napsal:
Priatelia, nebol som tu vyše 10 rokov a hľadám a nenachádzam.
Prišiel mi Rebar a ide otvárať trochu ztuha, tým myslím aj kliešte aj príslušenstvo. Aký olej mám použiť? je to môj prvý MT, preto nemám porovnanie.

A ešte, pribalené puzdro je z nejakej umelej kože (lisovaný sajrajt) a prinitovaný cvok je zvnútra ostrý a škriabe po MT. Normálne som samodomo kožené puzdrá mastil včelím voskom na topánky, neviem, či to zaberie aj na túto umelinu. Asi bude najlepšie kúpiť iné puzdro.

Vopred ďakujem za rady.

K tomu púzdru, či pôvodné alebo nové, určite nie je na škodu ho zvnútra podlepiť. O jeden zdroj škrabancov menej Ok.

Štefan vložil tyto přílohy:
Púzdro.jpg.jpg

Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:
Pokročilý
Štefan napsal:
[K tomu púzdru, či pôvodné alebo nové, určite nie je na škodu ho zvnútra podlepiť. O jeden zdroj škrabancov menej Ok.

To ma tiež napadlo, niečo tenké a pevné by sa tam vopchalo. Možno handrový Leukoplast a prilepiť Chemoprenom.
V puzdre nie je moc miesta, je to na tesno, ale ke´d ho namažem tým včelím voskom, tak by to mohlo zmäknúť. Skúsenosti mám len s pravou kožou ( v živote by som nevyrábal puzdro na nôž z takej umelej ohavnosti), neviem čo urobí hentá umelina.
No nič, vyskúšam.
A díky za nápad Wink
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/11/2017
pepson napsal:
Štefan napsal:
[K tomu púzdru, či pôvodné alebo nové, určite nie je na škodu ho zvnútra podlepiť. O jeden zdroj škrabancov menej Ok.

To ma tiež napadlo, niečo tenké a pevné by sa tam vopchalo. Možno handrový Leukoplast a prilepiť Chemoprenom.
V puzdre nie je moc miesta, je to na tesno, ale ke´d ho namažem tým včelím voskom, tak by to mohlo zmäknúť. Skúsenosti mám len s pravou kožou ( v živote by som nevyrábal puzdro na nôž z takej umelej ohavnosti), neviem čo urobí hentá umelina.
No nič, vyskúšam.
A díky za nápad Wink

Ok, tak je to taký nedostatok, ktorý pri novom puzdre treba určite poriešiť. Svojho titánového Megalodona ťahám denno - denne už pekne dlho a radšej si ani nechcem predstaviť ako by vyzeral bez tejto ochrany. Nad multitoolom uvažujem už dlhšie, určite poreferuj ako si s púzdrom pochodil Ok.
Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:
Pokročilý
Štefan napsal:

Ok, tak je to taký nedostatok, ktorý pri novom puzdre treba určite poriešiť. Svojho titánového Megalodona ťahám denno - denne už pekne dlho a radšej si ani nechcem predstaviť ako by vyzeral bez tejto ochrany. Nad multitoolom uvažujem už dlhšie, určite poreferuj ako si s púzdrom pochodil Ok.

Oňuchával som to puzdro a možno to koža bude, ale je to fakt zvláštne. A zistil som, že sa mi minul včelí vosk, musím sa zastaviť v galantérke a cez víkend to poriadne natriem, nech to zmäkne.
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 8/8/2010
Tak to že tie ich bity nie sú žiadna výhra som tušil krížový strácal hrany snáď už zlým pohľadom ale že takúto vrtuľu spravím na obyčajnej hliníkovej skrutke to prekvapí takže keď mi ten bit ešte aj sám vypadol z uchytenia na lešení vo výške druhého poschodia ani som ho nešiel hľadať.

maško vložil tyto přílohy:
2021_05_28_123915.jpg.jpg

Dal
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/2/2013
A nemáš takový ten divný pocit, když šroubuješ elektriku neizolovaným nářadím? ...

Ty skrutky určitě nejsou hliníkové, ale pozinkovaná ocel, ale i tak, ty bity evidentně stojí za hovno.KO
Per pedes,
Nechaj noža - bolí koža, Mrtvému nože netřeba
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 8/8/2010
Keďže som predtým odpojil elektriku ani nie.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 2/17/2019
Ahoj, kupovali jste poslední dobu Leatherman v Alze? Jde mi o to že na krabičce není samolepka 100% original s kódem na registraci u distributora v ČR. Ale Alza to bere nejspíš přes německého distributora. Tak snad to bude originalConfused Happy

kociprej vložil tyto přílohy:
20210824_230609.jpg.jpg
Screenshot_20210825_133953_Gmail.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/26/2008
kociprej napsal:
Ahoj, kupovali jste poslední dobu Leatherman v Alze? Jde mi o to že na krabičce není samolepka 100% original s kódem na registraci u distributora v ČR. Ale Alza to bere nejspíš přes německého distributora. Tak snad to bude originalConfused Happy

Alza je co se týče původu prodávaných výrobků nepříliš důvěryhodná. Před osmi lety jsem u nich koupil LCD televizi LG. Těsně před koncem záruky potřebovala opravu. Dovezl jsem jí do značkového servisu LG a tam mi sdělili, že televize nebyla dovezena přes autorizovaného dovozce, takže je to tzv. šedý dovoz a tudíž mi jí v záruce opraví pouze, když si opravu zaplatím. Vyřešil jsem to tedy přes servis Alza, ale poněkud jsem v ně ztratil důvěru.

Zdenek
Posláno:
Štamgast
Připojený: 2/10/2018
Sidney napsal:
kociprej napsal:

Alza je co se týče původu prodávaných výrobků nepříliš důvěryhodná. Před osmi lety jsem u nich koupil LCD televizi LG. Těsně před koncem záruky potřebovala opravu. Dovezl jsem jí do značkového servisu LG a tam mi sdělili, že televize nebyla dovezena přes autorizovaného dovozce, takže je to tzv. šedý dovoz a tudíž mi jí v záruce opraví pouze, když si opravu zaplatím. Vyřešil jsem to tedy přes servis Alza, ale poněkud jsem v ně ztratil důvěru.

Zdenek

Důvěru si ztratil proč? Koupeno v Alze - opraveno v Alze.
Jakou důvěru si ztratil? Alza důvěru nebo toho noname servisu který se převlíká za "LG servis", kterej má "samozřejmě" pravdu?

Tohle jsou jenom pivní plky.

Reklamace vyřešena a to je důležité.

V neposlední řadě by měl LG servis řešit vše na čem je LG napsáno bez ohledu na dovoz a zemi výroby.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum