ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Multitool V. - Leatherman Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/22/2007
Příspěvky: 1,584
U Wave je to poodbne jako u Charge - na kazde strane je vzdy cepel a pilnik/pilka oba jsou jistene linerlockem.
Pokud se prehodi vzdy jen cepel s pilnikem/pilkou, mas z toho levacky nuc.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/3/2009
Příspěvky: 2,749
@Prapor: jak praví honza36 - linery jsou shodné, v tom problém není Happy

Pro inspiraci přidám pár obrázků s možným využitím nářaďákůCool


Rahmed vložil tyto přílohy:
squirt.bugatti.jpg.jpg
lm.tooth.jpg.jpg
use.for.tool.jpg


Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/27/2005
Příspěvky: 864
Tak parada...Uz se tesim na rozborku.
Na práci není vidět jak je dlouho dělaná, ale jak je udělaná.
Nepoužívejte PM - kontaktujte mne e-mailem, prosím!
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/3/2009
Příspěvky: 2,749
Konečně jsem se dokopal k tuningu jedné čepele na LM Surge...proměnil jsem velký plochý šroubovák v efektivní dlátko po vzoru Spirita od Victorinoxe Wink


Rahmed vložil tyto přílohy:
dlatko.JPG.jpg


Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 4/24/2008
Příspěvky: 61
Já za sebe bych ten velký šroubovák moc nepředělával.
Je moc šikovnej, když je potřeba sundat třeba plášť na kole. Osobně vyzkoušeno.
Ale, je pravda. že si to vlastně může každý uzpůsobit svým potřebám Happy
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/27/2005
Příspěvky: 864
Tak Wave je doma. Jsem troch zklamán z nožů-na celých kleštích mi připadají nejodfláknutější právě ty nože. I když za ty prachy... Jestli si na sebe zvykneme, zkusím si stejně udělat novou čepel z RWLky. Naopak zajímavá vychytávkaje to zajištění čepelí a pilníku při otevření kleští. Tak zítra zkusím sehnat správné šroubováky a přehodit čepele.
Na práci není vidět jak je dlouho dělaná, ale jak je udělaná.
Nepoužívejte PM - kontaktujte mne e-mailem, prosím!
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 4/30/2009
Příspěvky: 74
Přesně tak za ty prachy je Wave dobrej nářaďák měl jsem cca.3 roky 200tovku, ale někde jsem jí zasel tak jsem šáhnul po Wavu (cena,výkon) a musím konstatovat po cca. 1/2 roce, že se drží a je praktičtější z důvodu dosažitelnosti nástrojů při zavřených kleštích, pokud jde o nůž tak pro mě je to spíš taková nouzovka moc ho nepoužívám. Jsem zvědavej na tu tvojí výměnu čepele, necháš stejnej tvar? Tak příjemnej tuning a ať slouží.
Jen blázen vytahuje nůž tam kde se bude střílet !
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/3/2009
Příspěvky: 2,749
Prapor napsal:
... Jestli si na sebe zvykneme, zkusím si stejně udělat novou čepel z RWLky...

Tak na to jsem moooc zvědavWink Jestli sis na sebe neupletl bičGrin ...
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/27/2005
Příspěvky: 864
Tak můj Wave leží rozebraný na stole. Zkazím teď asi levákům trochu náladu-Wave NELZE přestavět tak, aby šla čepel otvírat palcem při držení v levé ruce. Prohození pilníku a hladké čepele, resp. pilky a zubaté čepele není možné, protože výbrus linerlocku je po prohození obrácený a nedochází k zajištění čepele. Jediná cesta vede přes vyrobení dvou nových nástrojů nebo alespoň jedné čepele, pokud se smíříme s jedním nezajištěným nástrojem pilkou nebo pilníkem. Když to shrnu: Větším problémem jsou linerlocky než výřez ve střence.
Tak snad to někomu pomůže a ušetří zbytečné shánění šroubováku TORX 10 s dírou.

Na práci není vidět jak je dlouho dělaná, ale jak je udělaná.
Nepoužívejte PM - kontaktujte mne e-mailem, prosím!
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/3/2009
Příspěvky: 2,749
Prapor napsal:
Tak můj Wave leží rozebraný na stole. Zkazím teď asi levákům trochu náladu-Wave NELZE přestavět tak, aby šla čepel otvírat palcem při držení v levé ruce...

Hned jak jsi to napsal, tak mi to došlo...jsou k sobě přece zrcadlově...mrzí mě, že jsem na to nepřišel dřívConfused
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/13/2009
Příspěvky: 187
Úlovek z Armyburzy za hubičkuApplause
Původní majitel celý nůž včetně čepelek nastříkal khaki barvou. Podrobeno renovaci (odbarvení, vyčištění, nabroušení, vyleštění, vymezení vůlí).
Poslední fotku jsem si vypůjčil z původího inzerátu pro ilustraci...


Kouba vložil tyto přílohy:
015.JPG.jpg
016.JPG.jpg
290952_2_big.jpg


Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 10/3/2009
Příspěvky: 8
Hmm.... původní majitel byl asi profík Laugh Laugh Laugh
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 10/28/2008
Příspěvky: 319
Tak som neodolal skvelej ponuke 102,-eur vrátane poštovného a veľkej 42dielnej sady bitov a stal som sa majiteľom Leatherman Charge TTI.Je to super nôž,jedine čo ľutujem je to,že nemá nylonové,ale kožené púzdro......nejako mi nylon sedí viac.Tak keby mal niekto záujem o výmenu,tak kožené vymením za nylonové.


DWM21 vložil tyto přílohy:
DCAM0011.JPG.jpg


Strach zo zbraní je znakom sexuálnej a emocionálnej nedospelosti...Sigmund Freud
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/22/2007
Příspěvky: 336
Škoda že nejsi z ČR..
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 10/28/2008
Příspěvky: 319
glock69 napsal:
Škoda že nejsi z ČR..
Prečo?Ja som na Slovensku celkom spokojnýLaugh Laugh Laugh Ak ide o púzdro,tak pošty fungujúWink .
Strach zo zbraní je znakom sexuálnej a emocionálnej nedospelosti...Sigmund Freud
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/3/2009
Příspěvky: 2,749
DWM21 napsal:
...stal som sa majiteľom Leatherman Charge TTI.Je to super nôž,jedine čo ľutujem je to,že nemá nylonové,ale kožené púzdro......


Jak mám Leathermany v lásce, tak ty jejich současné kožené futrály považuju za hodně bídnéKO A to když si vzpomenu jaké luxusní pouzdýrko bylo u starého Wave...
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/13/2007
Příspěvky: 1,978
Happy no já mám na TTi obě pouzdra kožené nikdy nepoužité, nosím v nilonu, ale myslím, že to kožené vydrží víc, to nilonové se prošoupává...

takže kdyby měl někdo navíc nilonové pouzdro a toužil po kožném novém, tak může dáti mě na vědomíOk
nechovej se agresivně, jednej dominantně
fake to fake, soul to soul
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/3/2009
Příspěvky: 2,749
MolleCool


Rahmed vložil tyto přílohy:
lm.bmolle.jpg
P1050215.JPG.jpg


Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 4/24/2008
Příspěvky: 61
Já zase víc preferuju to kožené pouzdro (nového typu)
Po tak půlročním nošení se perfektně jakoby omačká a ochodí a trochu změkne a je opravdu praktický.
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/12/2007
Příspěvky: 316
Jak je vidět každému sedí něco jiného. Já začal s koženým a skončil u nylonu. A nelituji, nylon mi sedí víc Wink


Predator vložil tyto přílohy:
tti.jpg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris