ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
hanes Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/28/2008
Bingo!!!!!
Je to šeřík, u nás tomu říkáme bzejna a na slovači snad orgován.
Krásně to při opracování vonělo = práce za vodměnu, po těch chcíplých buvolech a umělinách.
Měl jsem ho docela dost, ale hrozně to při sušení praská - je problém najít použitelný kousek Cry .
POKUD MÁTE DOTAZ, PIŠTE NA MAIL!
Posláno:

Štamgast
Kershaw Lahar
- odstraněný plastový backspacer jsem nahradil dvěma nerez standoffama, takže je ztoho system Piksly Vod Landšmítu. Titanový bolstery zespodu kvůli váze odvrtaný namax, jsou na příložky přišroubovaný každý třema šroubkama. Dřífko ze bzejny, origo klip je vyleštěný. Ty "origo křížáčky" kterýma byl přišroubovaný jsem spláchnul do hajzlu - určite se tam v klidu rozpustí, měkoušové podělanýWink .

hanes vložil tyto přílohy:
3156a7210039b9c809a9771468e4708a_c12.jpg.jpg
P1160636.JPG.jpg
P1160653.JPG.jpg
P1160656.JPG.jpg
P1160658.JPG.jpg
P1160662.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/13/2011
Tak teraz mu to fakt sluší o mnoho viac... Ok
Posláno:

Začátečník
Připojený: 12/8/2010
Tak jsem zase prošel celé vlákno (pokolikátý už....). Je to velká krása... hanes Ok !!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/22/2005
Otevřu vlákno a ve stejnou dobu mi začne zvonit telefon - Dixie... automaticky ze mě vylítla věta: "To kecáš že je tvuj!!!" Gratuluju.
No je to nátěr jak sviňa, jedna z NEJ předělávek co jsem měl možnost vidět Shocked
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/18/2010
Ppetr napsal:

No je to nátěr jak sviňa, jedna z NEJ předělávek co jsem měl možnost vidět Shocked

No já nevim, kovový koncovky, dřevo na ručce, to je věc, která se mi na noži ale vůbec, ale vůbec nelíbí. Nicméně psal mi Dixie, že mu mám nůž okamžitě na netu okarmovat, tak sem tak učinil. Laugh
Nicméně ačkoli tenhle typ nožů mě vůbec nebere, ta předělávka je luxusní, to se musí nechat Applause Admire
Skvělá práce Ok

Lépe mlčet a být podezírán, že jsi hloupý, než promluvit a vyvrátit tím všechny pochybnosti - tak tím se bohužel moc často neřídim :-D
groula
Posláno:
Štamgast
Připojený: 12/18/2010
I'm speechless Ok
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/3/2007
Panebože, ten Groula je kecka...Laugh panebože, ten Hanes je šikovnej...Admire Applause , panebože, ten Lahar je krásnej...Shocked mrGreen
Posláno:

Štamgast
Další překopanina COLD STEEL VOYAGER
- z původního nožejčku plasťáčku, zůstala jenom čepelka (ovšem ALE luxusníWink ) a kobylka backlocku.
Příložky jsou "leteckýho" doralu, stejně jako backspacer. Tam je ještě pro parádu červenej fíbr. Střenky z černý G-10, origo klip poleštěný.
Takže tak, doufám že se bude líbit.
A díkecHappy všem!!!!!

hanes vložil tyto přílohy:
1.jpg.jpg
2.JPG.jpg
3.JPG.jpg
4.jpg.jpg
5.JPG.jpg
6.JPG.jpg
7.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/13/2008
hanes děláš z tuctových sériovek opravdové skvosty Ok dík že je na co koukat...
vratislavindrastudio.cz
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/18/2009
tak to je paráda...musim ti taky něco poslat na předělávku, když se na to tu tak koukám...Ok
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/3/2009
hanes napsal:
Kershaw Lahar
Ty "origo křížáčky" kterýma byl přišroubovaný jsem spláchnul do hajzlu - určite se tam v klidu rozpustí, měkoušové podělanýWink .

No konečně něco od tebe, co mě absolutně neoslovujeRazz...ale dřívka super!
CS Voyager je fajnyOk
P.S. Šupnul jsem, s dovolením, pár tvých předělávek na multitool.org...ať čučejWink
TADY
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/15/2009
ten kerša- ty léta skloněný podle prohnutí ručky... to je opravdu krásné.
Páchejte dobro, bez ohledů co na to říká zákon.
Posláno:

Štamgast
Zaplať pánbůch, že jsme každej jinej... Voyager mě nechává klidným, ale nad Laharem bych si i ucvrknul, kdyby nebyl můj a nechtěl si ho znečistit...Laugh Hanes to vyšvihnul líp, než jsem si to představoval...Wink Applause
EM
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2008
lotrhou napsal:
ten kerša- ty léta skloněný podle prohnutí ručky... to je opravdu krásné.

...to si mi vytrhl z huby,celý je to dobrý,ale levá střenka je neuvěřitelná. Je to fenomén tyhle místní překopky...chce to určitě svoje vejít se s tím nápadem do danný formy...Ok
"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/28/2010
ej veru dobre to robíš...Applause
Cesta do pekla býva dláždená dobrými úmyslami.
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 4/20/2009
Nazdar hanes,to byla teda rychlovkaShocked ,vypadá skvěle už se těšímRazz
-I kdyby měla na mne padnout nebesa, chci dělat jen to, co je správné... Nikdy nespáchám zlo bez příčinyNikdy nespáchám zlo bez příčiny.
Geronimo; Chir
Posláno:

Štamgast
Tak jsem cvaknul všechny Hanesovinky co mám doma. Happy Je to těžce návykový, už špekuluju nad dalším...Laugh Ten kluk je neuvěřitelně šikovnejApplause

Dixie vložil tyto přílohy:
Hanesovinky_001.jpg.jpg
Hanesovinky_002.jpg.jpg
Hanesovinky_003.jpg.jpg
Hanesovinky_004.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/18/2010
Dixie napsal:
Tak jsem cvaknul všechny Hanesovinky co mám doma. Happy Je to těžce návykový, už špekuluju nad dalším...Laugh Ten kluk je neuvěřitelně šikovnejApplause

Doufám, že toho krasavce hned vezmeš na výlet v pondělí do práce Cool ať se taky pokochám tou nádherou Ok
Lépe mlčet a být podezírán, že jsi hloupý, než promluvit a vyvrátit tím všechny pochybnosti - tak tím se bohužel moc často neřídim :-D
groula
Posláno:

Štamgast
Kterýho??? Všichni jsou krasavci...Laugh V pondělí kácím stromy v Litvínově, tak toho v práci moc neuvidíš..Happy Ledaže by jsi přijel pomoct.Laugh
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum