ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
STRIDER - Mick Strider, Duane Dwyer Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/20/2002
Příspěvky: 1,537
sniper
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/20/2002
Příspěvky: 1,537
novy typ pozdra a BT
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/20/2002
Příspěvky: 1,537
v pouzdře
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/20/2002
Příspěvky: 1,537
asi MT
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/20/2002
Příspěvky: 1,537
obr
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/20/2002
Příspěvky: 1,537
obr
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/20/2002
Příspěvky: 1,537
duane dwyer D9 cutom
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/20/2002
Příspěvky: 1,537
obr
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/20/2002
Příspěvky: 1,537
obr
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/20/2002
Příspěvky: 1,537
MSC Mark (Mick Strider Custom)
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/20/2002
Příspěvky: 1,537
MSC menší verze
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/20/2002
Příspěvky: 1,537
MSC nejmenší verze
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/20/2002
Příspěvky: 1,537
rukojeť
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/20/2002
Příspěvky: 1,537
duane dwyer a jeho custom verze
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/20/2002
Příspěvky: 1,537
a zase duane
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/20/2002
Příspěvky: 1,537
Pro "jsouk"
Ahoj, napis prosim jak se ti drzi tam rukojeť z paracordu, jak se s tim pracuje apod. Diky
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/20/2002
Příspěvky: 1,537
Opakuji otazku - pro "jsouk":
Ahoj, nanapsal bys jak se ta rukojet z paracordu chova pri rezani, sekani apod. - proste vlastni zkusenost jak se ta rukojet drzi v ruce(jestli jsi tedy ten nuz uz pouzil. Neajkou malinkatou rezenzicku.
WinkDiky


jsouk napsal:
Nůž Strider jsem si vždycky přál podařilo se mi ho sehnat tak před měsícem přez kamaráda v USA, koupil mi ho na ...img]
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 3/29/2004
Příspěvky: 212
Tak teď sem se dodival na "The Punisher". Mno a hlavní hrdina tam jednomu zaporákovi jedním z těhle nožů pěkně přišpendlil po překroucení ruku k zadům ve výšce ledvin SadRazzShocked. Ten nůž je hesky poznat podle rikojeti se záštitou (jo a než bodne tak se tam mihle celá čepel)
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/1/2000
Příspěvky: 389
Jenda_b napsal:
Tak teď sem se dodival na "The Punisher". Mno a hlavní hrdina tam jednomu zaporákovi jedním z těhle nožů pěkně přišpendlil po překroucení ruku k zadům ve výšce ledvin SadRazzShocked. Ten nůž je hesky poznat podle rikojeti se záštitou (jo a než bodne tak se tam mihle celá čepel)
ja take filmy vecer nepozeram, lebo sa potom v noci bojim.. LaughLaughLaugh
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/20/2002
Příspěvky: 1,537
Dalsi obrazky - doufam ze to neva
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris