ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
STRIDER - Mick Strider, Duane Dwyer Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/20/2002
Příspěvky: 1,537
...
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/20/2002
Příspěvky: 1,537
...
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/20/2002
Příspěvky: 1,537
...
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/20/2002
Příspěvky: 1,537
...
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/20/2002
Příspěvky: 1,537
...
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 7/17/2001
Příspěvky: 369
Ta omotávka z parašňůry drží jako bejk, všiml jsem si jedný vychytávky úplně na konci tj.poslední uzel je zakápnutej trochu lepidlem. Kupodivu se docela dobře drží v ruce, ale velikost čepele 5 palců je braná opravdu jen v ostří, čepel nože je díky tomu předsazení za záštitou cca o 2 cm delší.



Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/20/2002
Příspěvky: 1,537
Diky za odpověď.

Tady jsem nasel na USN obr. zavíracího nože s názvem DDC SMF (styl nože SMF, DDC asi znamena Duane Dwyer Custom.) Ten tvar me dost prekvapil

Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 3/7/2002
Příspěvky: 41
K cemu je prosim vas ten nuz dobry? Nechapu ten kruhovy otvor v cepely. Paracek?
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 5/13/2004
Příspěvky: 1
Dobrý den!
Nůž je vyroben přímo pro Airborne /paragány/, otvor je na ufiknutí padák. šňůr, nýtů, popruhů a různých podobný součástek výstroje. Je taky pekelně drahej...
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 7/17/2001
Příspěvky: 369
cást mojí sbírky bojových nozu
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 7/17/2001
Příspěvky: 369
tak jeste jednou
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/10/2002
Příspěvky: 5,659
Tak tady ještě ilustrační obrázek ... Wink

pro více info a dostupnosti našich nožů mrkněte na naše stránky, díky
dohnalknives.com
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/20/2002
Příspěvky: 1,537
Fakt supr sbirka, gratuluju. Vypada to, ze mame stejnej vkus na noze Happy
Ten strider MT-sniper je perfektni, Green Beret taktez (vsadim se ze i jejich ceny Happy ).
Koukam ze mas i obdobu GB od Madarice - jsou ty noze srovnatelny? (co do uchopu, velikosti apod.) - pokud muzes posli obr. obou vedle sebeWink

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/20/2002
Příspěvky: 1,537
Mam na vas prosbu. Podobnej nuz jako Strider-Sniper bych si chtel nechat vyrobit. Byl byste ochoten vyfotin detail a umistit ho sem, pripadne zaslat ho na mou adresu: mikup@volny.cz
Diky

jsouk napsal:
cást mojí sbírky bojových nozu
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 7/17/2001
Příspěvky: 369
pokusim se ten Strider nafotit,
Jinak ta kopie GB je opravdu od Madarice, nechal jsem si jí udelat pred tím nez jsem si koupil original.
Je to docela podarena kopie pokud bude zájem muzu ji prodat.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/20/2002
Příspěvky: 1,537
Chcete-li se mrknout na fotky nožů strider atd. - koukněte sem (pouze dočasné):
album.volny.cz/mikup/browse.php?album_id=40973&browse_page=
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/3/2004
Příspěvky: 865
mikup napsal:
Chcete-li se mrknout na fotky nožů strider atd. - koukněte sem (pouze dočasné):
album.volny.cz/mikup/browse.php?album_id=40973&browse_page=
pocital jsi nekdy, kolik v tech tvejch vsech nozich mas?Happy

jestli ne, tak to radsi nedelej a pokud jo, tak to nerikej manzelceHappy

t.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/27/2005
Příspěvky: 864
Maďarič nepovažuje originál Green Bereta za něco extra. Taky mne překvapuje malá tvrdost originálu.Jak to hodnotíš jako jeho majitel?

Na práci není vidět jak je dlouho dělaná, ale jak je udělaná.
Nepoužívejte PM - kontaktujte mne e-mailem, prosím!
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/27/2001
Příspěvky: 2,804
Prapor napsal:
Maďarič nepovažuje originál Green Bereta za něco extra. Taky mne překvapuje malá tvrdost originálu.Jak to hodnotíš jako jeho majitel?
Akorát když položíš vedle sebe originál od Reeveho a Maďaričovu kopii, vypadá to jako BMW vedle TrabantaSadWink
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/21/2005
Příspěvky: 499
...
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris