ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Robik Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/18/2011
Příspěvky: 475
Veľmi pekný damašok. Applause Z čoho je rukoväť?
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/8/2008
Příspěvky: 1,097
ParádaOk
" Najväčším vzrušením nie je zabíjať, ale nechať žiť. "
J. O.Curwood
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/13/2015
Příspěvky: 1,231
Ahoj
Klobouk dolu Ok Applause
Milan
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Igor44 napsal:
Veľmi pekný damašok. Applause Z čoho je rukoväť?

Bronz a kosť.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Ahojte , niečo na objednávku . N690 a kombi st.javor fiber a eben.


robik vložil tyto přílohy:
DSC_0534.JPG.jpg
kj.JPG.jpg
DSC_0531.JPG.jpg
kk.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/15/2010
Příspěvky: 2,432
Parádní nože a krásně nafocené. Ok Applause
Prosím nepište mi PM. Pokud se rozhodnete mě kontaktovat, použijte "tlačítko" email. Děkuji.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
Nože tradične skvelé-v tomto prípade aj krásna farebná a materiálová kombinácia.Applause
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 9/3/2022
Příspěvky: 36
Člověče, Vás by měli zavřít za obecné ohrožení! Nikdo nemá právo vyrábět tak krásné nože!! A ještě ke všemu se s nimi veřejně chlubit! To je normální zločin.. Admire Admire Admire
Co je vostrý, to je dobrý.. :D
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
greenscale napsal:
Člověče, Vás by měli zavřít za obecné ohrožení! Nikdo nemá právo vyrábět tak krásné nože!! A ještě ke všemu se s nimi veřejně chlubit! To je normální zločin.. Admire Admire Admire


Haha , pobavilo , ale vďaka.Grin
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Ahojte . Konečne som došil púzdra na nože , tak to sem budem postupne sypať. Kudlička z K720+75Ni8 , záštita bronz , rúčka palisander santos a pokus o jednoduchú plastiku . Happy


robik vložil tyto přílohy:
DSC_0612.JPG.jpg
DSC_0618.JPG.jpg
DSC_0613.JPG.jpg
DSC_0615.JPG.jpg
DSC_0616.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/18/2014
Příspěvky: 529
Robo mas to pekne ako vzdy.....Ok Ok Ok

Chystas nieco aj na vystavu....dufam ze sa vidime...Happy
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Rasty napsal:
Robo mas to pekne ako vzdy.....Ok Ok Ok

Chystas nieco aj na vystavu....dufam ze sa vidime...Happy


Vďaka , ano chystám , aj tento..Happy
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 3/13/2011
Příspěvky: 284
Tomu javorovýmu s ebenem to neskutečně sekneOk Ok
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Brnenská výstava sa blíži , tak predstavím niečo čo bude na stole. čepel je z pieskovaného elmaxu , na rúčke patinovaná nerez a stabilizovaná jelša v epoxe. Čepel má cca 12 cm.


robik vložil tyto přílohy:
DSC_0657.JPG.jpg
DSC_0658.JPG.jpg
DSC_0660.JPG.jpg
DSC_0662.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
Na živo to musí byť...
Už aj takto je to veľká potecha pre oko.Applause
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Delewar napsal:
Na živo to musí byť...
Už aj takto je to veľká potecha pre oko.Applause


Dík , samotná čepelka je v podstate jednoduchá ,ničím zaujímavá záležitosť , šmrnc nožíku dáva to drevo . Takto na foto to nie je až tak vidieť , ale epox dáva drevu oproti resinu viac vyniknúť štruktúre a má až taký 3D efekt..Happy
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/18/2011
Příspěvky: 475
Pekné nože, najmä ten damaškový ! Applause Ok
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
Pre niekoho ničím zaujímavá,pŕe mňa určite-hlavne precíznosťou a spracovaním.
Áno,tá kresba dreva a hlavne štruktúra je veľmi pôsobivá...
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Ahojte , ďalší zo série šikovných elmaxákov. Na rúčke tentoraz st. javor.Happy


robik vložil tyto přílohy:
DSC_0649.JPG.jpg
DSC_0651.JPG.jpg
DSC_0650.JPG.jpg
DSC_0654.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/25/2011
Příspěvky: 2,144
No tak ten je nádherný. Krásně barevně flekatý Grin
Jaké má míry? A povrch čepele je podle fotky normálně plasticky skvrnitý Surprised To je hluboký lept?
Našel jsem se sedíc se založenýma rukama, na hranici dělící minulost a budoucnost.
Jako bych mohl zabít čas, aniž by zranil věčnost. - Thoreau
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris