ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Robik Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
OldaS napsal:
No tak ten je nádherný. Krásně barevně flekatý Grin
Jaké má míry? A povrch čepele je podle fotky normálně plasticky skvrnitý Surprised To je lept?

Rozmerovo je celkovo 247 mm, čepel 127. hrúbka 3,8 , šírka 30. Ano je to lept.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
Šikovné sú hlavne tie ruky tvorcu.Ok Ok
Znova zo sféry-umelecké dielo.
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Dovolil som si stiahnuť foto môjho stola z výstavy v Brne od člena Hann , dúfam , že odpustí .Admire


robik vložil tyto přílohy:
IMG_20221029_114526.jpg_big.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
A zavesím sem hneď aj posledný zo série elmaxákov , na rúčke st,karelka.Happy


robik vložil tyto přílohy:
rr.JPG.jpg
DSC_0637.JPG.jpg
DSC_0641.JPG.jpg
DSC_0643.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/18/2014
Příspěvky: 529
Robo....nadhera....v jednoduchosti je krasa...Applause Admire

Vystavu v Brne mas za sebou a mozes chystat noze na vystavu v BA...Ok Ok Ok
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
Toto má od jednoduchosti dobre ďaleko.
Ale tento čistý dizajn a priamy tvar je vždy zaujímavý- hlavne v takomto krásnom spracovaní.Ok
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/18/2014
Příspěvky: 529
Delewar napsal:
Toto má od jednoduchosti dobre ďaleko.
Ale tento čistý dizajn a priamy tvar je vždy zaujímavý- hlavne v takomto krásnom spracovaní.Ok


Nemyslel som narocnost vyroby, material cepele a kvalitu spracovania ale tvar cepele a geometria noza....
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Viac menej máte obaja pravdu. Jednoduchy tvar , jednoducha konštrukcia bez zbytočných čačiek. Samozrejme v rámci možností v čo najkvalitnešom prevedení a materialoch. To bolo zámerom posledných troch nožov.🙂
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Ahojte , s blížiacou sa výstavou v Ba chcem predstaviť jeden z posledných vyrobených nožov. Čepel je z ocele 19191 kalenej na hamon, na rúčke patinovná nerez , koža a kosť z pštrosej haksne. Celková dĺžka 250mm , čepel 130mm. Happy


robik vložil tyto přílohy:
DSC_0620.JPG.jpg
DSC_0622.JPG.jpg
DSC_0623.JPG.jpg
DSC_0624.JPG.jpg
DSC_0625.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/27/2009
Příspěvky: 709
Krásny kúsok, akurátna veľkosť, moc vydarený Ok Applause
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
Patina krásna už od výroby, prírodné materiály, poctivé spracovanie a ešte tá kresba k tomu-
len Applause
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/3/2015
Příspěvky: 854
Jednoduchý, praktický, elegantní a přitom zvláštní kombinace čistoty a hrubosti. Naprosto perfektní.
,,Všeliké kvaltování pro hovada jest"...J. A. Komenský; Nechceš-li vyrobit svůj 20. nůž, nevyráběj ten 1.!
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/15/2010
Příspěvky: 2,432
Tvá práce se mi líbí celá, ale ten poslední, ten je takový...prostě jak píše honzajbanzaj. A to je to, co mě hodně oslovuje. Applause
Prosím nepište mi PM. Pokud se rozhodnete mě kontaktovat, použijte "tlačítko" email. Děkuji.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Ahojte , jeden čo našiel majiteľa na výstave v BA . PO 4 či 5 kolách obchádzania stolov sa mládenec rozhodol a odniesol si tento damaškový kudloch z K720 + 75Ni8 na čepeli a stabilizovaného hybridu javora na rúčke..Happy


robik vložil tyto přílohy:
DSC_0619.JPG.jpg
DSC_0625.JPG.jpg
DSC_0624.JPG.jpg
DSC_0628.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Tiež odídený na výstave v BA. Čepel je "nerez sendvič " so stredom z D2 , strienky eben , a bolstre bronz. Príložky AK5. Dík za pokuk Happy


robik vložil tyto přílohy:
DSC_0603.JPG.jpg
DSC_0606.JPG.jpg
DSC_0607.JPG.jpg
DSC_0609.JPG.jpg
DSC_0611.JPG.jpg
DSC_0612.JPG.jpg
DSC_0613.JPG.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/1/2006
Příspěvky: 3,207
no teda, to je elgán!Applause
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/15/2010
Příspěvky: 2,432
Krásně čisté linie, takové hladké...a precizní provedení. Což je u Tebe standard. Líbí se mi moc. Applause
Prosím nepište mi PM. Pokud se rozhodnete mě kontaktovat, použijte "tlačítko" email. Děkuji.
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 5/5/2007
Příspěvky: 128
Pozdravujem Vás, ten posledný nožíček mi je trošku povedomý, moc zaň ďakujem, je nádhernýHappy
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Vďaka všetkým. Happy
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Kudlička na prianie , čepel je z N690 , lept , Na rúčke patinovaná nerez a st.lipa..Happy


robik vložil tyto přílohy:
DSC_0603.JPG.jpg
DSC_0609.JPG.jpg
DSC_0608.JPG.jpg
DSC_0605.JPG.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris