ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Robik Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Keby si bol ekologicky zmýšľajúci človek , neješ mäso , chodíš peši a zohrievaš sa pohybom..Happy
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/13/2015
Příspěvky: 1,231
Ahoj Robiku
je to veliká paráda a radost pohledět na tak precizní práci. Admire Applause Ok
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/9/2009
Příspěvky: 3,262
Robiku to nádhera a ten slon, třešnička na dortíku.Měj se Kamil
Cokoli děláš, s rozumem čiň a na konec mysli.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Ahojte , hodne dlho som nič nepridal, tak sa aspon pripomeniem s takýmto jednoduchým nožíkom.
Čepel je pieskovaný elmax, na rúčke stabilizovaný topol. Rozmerovo cca 230mm , čepel 130 , hrúbka 3,8mm.Happy Nožík je mimo zákazok.


robik vložil tyto přílohy:
DSC_0050.JPG.jpg
DSC_0053.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
Tvarovo možno obyčajný, výrobou a výsledkom určite nie.Ok
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Ahojte , ďalší nôž na stôl do BA , čepel pozostáva z troch prútov , vrch a spodok torzovaná kantovka a stred torz.mozajka . Na rúčke je st.krúžok jelenieho parohu , st.javor .Na púzdre raja. Rozmerovo celkovo 240 mm , čepel 124mm. nôž bez pána . Dík za pokuk.. Happy


robik vložil tyto přílohy:
DSC_0059.JPG.jpg
DSC_0058.JPG.jpg
DSC_0065.JPG.jpg
DSC_0062.JPG.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 11/7/2015
Příspěvky: 258
Parádne práce!Applause
A tie kresby čepelí,výber materiálov,detaily...
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Jeden na želanie , síce zvláštne kombinácia , ale ..Čepel je z vanadis4 s cerakote , na rúčke stabilizovaná jelša .


robik vložil tyto přílohy:
DSC_0070.JPG.jpg
DSC_0071.JPG.jpg
DSC_0075.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
Náš zákazník, náš...
Spracovanie je však tradične skvelé, čo svedčí o remeselnej hrdosti.Ok
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Nie je to zrovna môj šálok coffee , ale skúsil som vyrobiť malú sériu nožov v takom zľahka military štýle v kydexových púzdrach. Materiál čepelí je elmax v Dlc , na rúčkach G10 . Jedna z rúčok má rámovú konštrukciu (dvojvrstvá G10), dve sú fulltang . Rozmerovo sú cca 250 mm celkovo , čepel 130, hrúbka 3,8mm.Na púzdrach sú štandartne vyrobené dva závesy z kydexu, jak na zvislé aj vodorovné nosenie , diery sú rozmerovo vyvŕtané aj na tek lok.


robik vložil tyto přílohy:
DSC_0082.JPG.jpg
DSC_0083.JPG.jpg
DSC_0084.JPG.jpg
DSC_0091.JPG.jpg
DSC_0100.JPG.jpg
DSC_0094.JPG.jpg
DSC_0102.JPG.jpg
DSC_0089.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2018
Příspěvky: 670
I když to není tvůj šálek kávy, jak píšeš tak za mě jsou parádní Ok Ok .
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Ahojte , tento nôž je taká malá pocta pôvodnému obyvateľstvu ameriky , na rúčke je scrimshaw náčelníka južných Čejenov Wolf Robe , či Ho'néhevotoomáhe . Na noži je čepel z 19191 kalenej na hamon , rúčka je z pštrosej kosti , kože , nerezi . Dĺžka čepele je 160 mm , celkovo 290. Dík za pokuk , kudel je bez pána.Happy


robik vložil tyto přílohy:
DSC_0116.JPG.jpg
DSC_0117.JPG.jpg
DSC_0119.JPG.jpg
DSC_0120.JPG.jpg
DSC_0121.JPG.jpg
DSC_0122.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
Práca tradične krásna.Ok
Akurát, keď to mala byť pocta pôvodným Indiánom, tak pštrosiu kosť v USA istotne nepoužívali.
Niežebyto na estetičnosti niečo ubralo...
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Delewar napsal:
Práca tradične krásna.Ok
Akurát, keď to mala byť pocta pôvodným Indiánom, tak pštrosiu kosť v USA istotne nepoužívali.
Niežebyto na estetičnosti niečo ubralo...


Happy Happy Happy ano , aj na to som myslel , ale konskú či bizóniu som nezohnal..
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 5/22/2008
Příspěvky: 287
Pekný scrimshaw.Ok
Nôž a zápalky, to je to jediné, čím sa líšime od opíc... (plk. Otto Wagner)
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
Bizóniu ani ja.
Konská by sa u mňa našla. Momentálne síce nie, no do budúcna vysoko pravdepodobne.
Možno stačila aj jelenia alebo losia kosť...
Parožie nie, lebo to by nevynikol scrimshaw-mimochodom, ako tradične, veľmi vydarený.Ok
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Delewar napsal:
Bizóniu ani ja.
Konská by sa u mňa našla. Momentálne síce nie, no do budúcna vysoko pravdepodobne.
Možno stačila aj jelenia alebo losia kosť...
Parožie nie, lebo to by nevynikol scrimshaw-mimochodom, ako tradične, veľmi vydarený.Ok


Chyba lávky páni, stále robím tento typ rúčky z pštrosej kosti , a aj teraz súbežne robím z pštrosa , že som to tam automaticky napísal ...mia culpa 🙏🙏🙏😭
Ale na rúčke je sobí paroh...ach jaaa hlava deravaaaaa
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/12/2007
Příspěvky: 601
Pstros ma tiez parohy, kym si sedi na vajciach
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
robik napsal:
Delewar napsal:
Bizóniu ani ja.
Konská by sa u mňa našla. Momentálne síce nie, no do budúcna vysoko pravdepodobne.
Možno stačila aj jelenia alebo losia kosť...
Parožie nie, lebo to by nevynikol scrimshaw-mimochodom, ako tradične, veľmi vydarený.Ok


Chyba lávky páni, stále robím tento typ rúčky z pštrosej kosti , a aj teraz súbežne robím z pštrosa , že som to tam automaticky napísal ...mia culpa 🙏🙏🙏😭
Ale na rúčke je sobí paroh...ach jaaa hlava deravaaaaa



No,tiež sa mi to nezdalo štruktúrou. Ale ako je to leštené, ťažko posúdiť.

Tak ten sob je aspoň Aljaške, to už je USAWink
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Jeden nedávno odovzdaný .. Taká mozajková zábavka pre arachnofobikov.Cool


robik vložil tyto přílohy:
DSC_0104.JPG.jpg
DSC_0105.JPG.jpg
DSC_0109.JPG.jpg
DSC_0115.JPG.jpg
DSC_0114.JPG.jpg
DSC_0134.JPG.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris