ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Robik Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/13/2015
Příspěvky: 1,231
Ahoj
Veliká paráda a neuvěřitelné provedení Admire Applause Ok
Kdyby to vyděla kamarádka tak by jej obcházela z veliké dálky bojí se pavouků Laugh
Milan
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
Teraz je tá autentickosť výrazná.
A o kvalite práce škoda mlčať.Applause
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Zdar , ešte som zabudol na jedného prcka v štýle bičak , ale len v kožennom púzdre. Čepel je z nerez sendviča so stredom z VG10.


robik vložil tyto přílohy:
DSC_0124.JPG.jpg
DSC_0130.JPG.jpg
DSC_0125.JPG.jpg
DSC_0128.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
Bolo by škoda ho neukázať-toto si každopádne zaslúži prezentáciu.Applause
Veľmi pekný, jemný vzor.
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Ahojte , niečo z poslednej doby , čepel je nerez sendvič s elmaxovým jadrom , na rúčke je nerez , st. jelení paroh a grenadil.Happy


robik vložil tyto přílohy:
DSC_0315.JPG.jpg
DSC_0319.JPG.jpg
DSC_0321.JPG.jpg
DSC_0322.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
Nielen vysoká nožiarina, ale aj estetická hodnota.
Krásna práca.Applause Applause
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/18/2011
Příspěvky: 475
Veľmi pekný nôž! Applause
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Ahojte , dloho som nič nedával , nejak sa mi k tomu kompu nechce , tak aspon takto naraz niečo z poslednej doby , čo som ešte neuverejnil.


robik vložil tyto přílohy:
DSC_0305.JPG.jpg
DSC_0255.JPG.jpg
DSC_0291.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
Škoda,lebo tu je vždy vidno len to najlepšie.
Čoho sú dôkazom aj tieto posledné...

Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Ahojte , nejaké nožíky z poslednej doby, nejak to tu zanedbávam..Oba nože na čepeli elmax , na rúčke bocote , na druhom eben a kosť..


robik vložil tyto přílohy:
DSC_0343.JPG.jpg
DSC_0357.JPG.jpg
DSC_0368.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
Podstatné je, že výrobu nie...
Tie scrimshaw sú fakt vydarené.Applause
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/13/2015
Příspěvky: 1,231
Ahoj
Je to tady veliká nádhera.
Admire Ok
Milan
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Ahojte , tento elegán je polointegrálnej konštrukcie , z ocele 19191 , na rúčke st.javor. Rozmerovo je celkovo 260 , čepel 135mm .


robik vložil tyto přílohy:
DSC_0354.JPG.jpg
DSC_0355.JPG.jpg
DSC_0408.JPG.jpg
DSC_0409.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/1/2011
Příspěvky: 1,311
To je nádhera!!! Ach...Applause
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
Temne jednoduchý a pritom je za tým plno práce.Ok
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Ahojte , ďaľší z výstavy , toho času bez pána . Mozajkový damašok , na rúčke eben a krúžok z patky jelenieho parohu.Rozmerovo je to cca celkovo 270 mm , čepel 150mm.


robik vložil tyto přílohy:
DSC_0419.JPG.jpg
DSC_0372.JPG.jpg
DSC_0380.JPG.jpg
DSC_0376.JPG.jpg
DSC_0379.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Ahojte , podobný nožík som už robil , tu je na rúčke stabilizovaný kel mamuta , nerez , cocobolo a eben, dík za pokuk.Happy


robik vložil tyto přílohy:
DSC_0422.JPG.jpg
DSC_0423.JPG.jpg
DSC_0425.JPG.jpg
DSC_0428.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/13/2015
Příspěvky: 1,231
Ahoj Robiku
Je to radost koukat a přitom i slintatAdmire Applause Ok Nádhera
Milan
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
Jedno dielo prevyšuje ďalšie.Applause
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2010
Příspěvky: 1,355
Ahojte , asi posledný nožík tento rok , čepelka je z vlastného nerez san mai so stredom z elmaxu , boky nerez a Ak5 , rám Ak5 , príložky z Arizony ironwood. Je to docela macek a je bez pána 😉. https://youtu.be/IWzfXl77Qiw?si=WaUI1eU0l31EOmJb
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris