ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Poznávání přírody Možnosti
ost
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2010
Příspěvky: 2,547
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/22/2005
Příspěvky: 3,800
To neni možný, včera jsem tam večer byl a dnes ráno v 5.30 zase prasečák

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/22/2005
Příspěvky: 3,800
A ještě jedna nějaká větší potvora

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 6/20/2008
Příspěvky: 205
Kraken666 napsal:
Petře je to moc pěkné.....taková fotopast je pěkná hračka.Dnes bylo u nás poznávání stromů. ;)





Strom je to prostě ten, jehož jméno se nejlíp vyslovujeHappy
Už se těším, jak budu malého taky učit poznávat stromy. Pro jistotu ale začnu s dubem!!!Laugh
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/22/2005
Příspěvky: 3,800
Abych Vám už nelezl na nervy, ale včera jsem změnil místo pasti o cca 100m jinam ke kališti, tentokrát bez krmení. V noci se objevila bachna a v povzdálí vylejzaj nějaký "mimina" a pak ráno kolem 7 konečně dení fotka čuríka.
A ještě jsem se chytil do pasti sám Admire Laugh


Ppetr vložil tyto přílohy:
IMAG0001.JPG.jpg
IMAG0019.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/22/2005
Příspěvky: 3,800






Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/6/2006
Příspěvky: 549
No to by byla pečínka moc pěkné.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/22/2005
Příspěvky: 3,800
Tak jsem objevil na tom barevnym videu, hned na začátku, jak leze ta bachna v tom kališti, tak v pravo dole vykoukne mimino , nějak se jim do tý sračky nechtělo, budu to muset nějak otočit.
Jinak kamarádovo máma vyfotila včera tohle.


Ppetr vložil tyto přílohy:
hHvj6TlahMz8ac_w9zJej256mwvgJecVlZOcihsB5XxauvbdD6FSGWpZrGN25bjvs3HEe70.jpg

EM
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/21/2008
Příspěvky: 6,082
...docela slušně to maká ta fotopastOk včera jsem natrefil zasejc na dvě posraný skládky (vyvežený vybouraný koupelny),evidentně to tam vozí stejnej hajzl kdybych měl pastičku tak ji tam fakt někam zašiju na zmrda.
Přišla mě fotka je to někde z minulé středy nebo úterka to bylo ještě pod nulou...zmiják lyžuje,to mě docela překvapilo...


EM vložil tyto přílohy:
zmije.jpg.jpg
zmije2.jpg.jpg


"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/22/2005
Příspěvky: 3,800
Kamarád co sváží bordel řikal, že je dost často k černým skládkám dávají, 3x se někdo chytí a je klid.
Co kolikrát najdu hluboko v lese mě hlava nebere, že si někdo dá tu práci a veze to až bůhví kam.
Hlavně že mam fotopast v lese a včera nám ukradli boty za dveřma v baráku. Tak jsem šel se psem obejít místní smažky a bezdomovce kousek od baráku do parku, jestli neuvidim svoje boty. Stejně teda nevim co bych dělal....
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/14/2012
Příspěvky: 4,308
Tak dneska jsem poprvé v životě viděl dudka, u nás na poli Shocked
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/22/2005
Příspěvky: 3,800
Před cca měsícem a něco jsem dával dotaz na spodní čelist.... dneska jsem o cca 1500m dál našel asi hlavu toho dinosaura.... Mělo to rohy, vypadá že jsou uřízlý..... co to mohlo bejt, cca ta kráva? To se mi zas zdá zase malý...
Jinak jsem změnil místo fotopasti k vexlu, kterej je dost v provozu. Tak uvidíme. Celý se to tam zazelenalo, kolem vyrostla 1m řepka a prasata vyfotit začíná bejt honička...


Ppetr vložil tyto přílohy:
IMAG0489.jpg.jpg
IMAG0735.jpg.jpg
IMAG0739.jpg.jpg
IMAG0737.jpg.jpg
IMAG0022.JPG.jpg
IMAG0014.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/22/2005
Příspěvky: 3,800
Zkusil jsem složit dinosaura, co by to mohlo bejt.... a zaráží mě ta vzdálenost mezi jednotlivýma dílama skládačky....


Ppetr vložil tyto přílohy:
dinosaurus.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/13/2002
Příspěvky: 1,171
Podle mě patří ten nejhornější výstupek dolní čelisti víc zastrčit do tý lebzy, někam pod takovou tu tenkou vodorovnou kost, na které leží, u člověka se tomu myslím říká jařmová kost. Pak na sebe ty zuby dosednou, pokud je to z toho samýho zvířete.
Proč mi vždycky vyjde příspěvek na začátek nové stránky?
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/9/2002
Příspěvky: 5,059
Ppetr: máš tu dolní čelist vykloubenou, nebo lépe řečeno nezakloubenou...
Kuk:


Surg vložil tyto přílohy:
cow_skull.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/22/2005
Příspěvky: 3,800
Jojo, tváří se to nějak divně. Dost možná to taky vůbec nepatří k sobě.

EM
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/21/2008
Příspěvky: 6,082
...v estonsku nosí taťka ryby zodpovědně...druhé vejce po vylíhnutí začali ignorovat,ale o tohodle pečujou dobře,trochu mě překvapilo že ho tam nechávají občas i samotnýho...záběry parádní...


EM vložil tyto přílohy:
ee.jpg.jpg
ee1.jpg.jpg
ee2.jpg.jpg
ee4.jpg.jpg
ee3.jpg.jpg


"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 1/23/2012
Příspěvky: 57
Něco velmi zajímavého z přírody.

Četl jsem se zatajeným dechem až do konce.
Reakce nájemce honitby, na konci článku, stojí za to.

http://forum.hunting-shop.cz/clanek/547-danek-evropsky-zachrana-bojovnika-video/
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 8/21/2009
Příspěvky: 299
Bohužel, někdo pořád nechápe, že do lesa se chodí pěšky a ne autem Beating Beating Beating takto jsem si dnešní foto vycházku za srnčím nepředstavoval a upřímně, když jsem to viděl, otočil jsem se a šel domů. Neměl jsem už chuť jít dál něco fotit ....


Buďa vložil tyto přílohy:
DSC07123.JPG.jpg
DSC07134.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/30/2008
Příspěvky: 1,599
Angry Angry Angry hnus
Život musí být velký zločin, když je za něj trest smrti!!!
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris