ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Pouzdra Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 9/20/2012
Příspěvky: 399
Pouzdra na nože, na brýle na klíče ....Grin


WINDYB vložil tyto přílohy:
ya_001.jpg.jpg
IMG_20220207_132546.jpg.jpg
IMG_20220114_113147.jpg.jpg
IMG_20220220_113637.jpg.jpg
zzza_011.jpg.jpg
zzza_005.jpg.jpg
kkk_002.jpg.jpg
DSCN2659.JPG.jpg


Život, pětašedesátkou nekončí ...
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 9/20/2012
Příspěvky: 399
....nebo třeba zcela netradiční pouzdra na kopytní háček Grin


WINDYB vložil tyto přílohy:
kopytník.jpg.jpg
kopytník1.jpg.jpg


Život, pětašedesátkou nekončí ...
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
Proste na všetko a vždy v skvelom spracovaní a ešte krajšom zdobení.
Ale tie westernové na čistič kopýt sú úplne Applause Applause Applause
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/16/2019
Příspěvky: 677
Právě dokončené, jenom nemůžu sehnat mosazné šroubky.
Inspirace Drako Knives


Žak vložil tyto přílohy:
IMG_20220318_110658.jpg.jpg
IMG_20220318_110711.jpg.jpg
IMG_20220318_110747.jpg.jpg
IMG_20220318_110902.jpg.jpg
IMG_20220318_111046.jpg.jpg
IMG_20220318_111712.jpg.jpg

EM
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/21/2008
Příspěvky: 6,079
...kraťounký kino jak se dá kydex "polidštit" nebo jak to říct...že se jakože narodí bytelnej bezúdržbovej futrál, ale nejní to takový jakože moc taktický...možná to taky dělá hodně ,že je ten kydex přehnutej a má ty nejty jen z jedný strany...nevím no přijde mi to zajímavej nápad...taky se mi hodně líbí ta kudla



"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 5/8/2022
Příspěvky: 13
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 10/9/2012
Příspěvky: 475
Práve dokončené.


stevozz vložil tyto přílohy:
DSC_2750.JPG.jpg


Sony Xperia 10 VI 5G Dual SIM Android 16
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/28/2010
Příspěvky: 2,551
Jednoduché,s voľným závesom a pripomienkou na svoj zrod Grin


hidalgo vložil tyto přílohy:
IMG_20220611_190858.jpg.jpg


Cesta do pekla býva dláždená dobrými úmyslami.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/19/2014
Příspěvky: 732
.....Happy


smirk vložil tyto přílohy:
DSC_6953.JPG.jpg

Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 7/5/2022
Příspěvky: 44
Předělávka toulcoveho pouzdra.


3ad3 vložil tyto přílohy:
IMG_20220813_140515.jpg.jpg
IMG_20220813_140523.jpg.jpg
IMG_20220814_135627.jpg.jpg
IMG_20220814_135601_1.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
Zrovna púzdra od Condor-a by som nechal v pôvodnom stave.
Aj keď sú jednoduché a na všetky nože skoro rovnaké, tak v tejto dobe sú jedny z mála z poctivej, hrubej,pevnej a dobre spracovanej kože.
A k takýmto prírodnym nožom proste patria...
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 7/5/2022
Příspěvky: 44
[quote=Delewar]Zrovna púzdra od Condor-a by som nechal v pôvodnom stave.
Aj keď sú jednoduché a na všetky nože skoro rovnaké, tak v tejto dobe sú jedny z mála z poctivej, hrubej,pevnej a dobre spracovanej kože.
A k takýmto prírodnym nožom proste patria...[/quot
Chci nůž nosit jako skryté pevné EDC. Na to je toulcové pouzdro s vyčnívajícím ohnutým závěsem příliš mohutné a nepohodlné při vytahování nože. To si mohu ruku vykloubit protože pouzdro je na opasku vysoko.Grin Proto ta předělávka.Pouzdro je skutečně kvalitní.
Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 7/5/2022
Příspěvky: 44
Takové pouzderní drobnosti Happy


3ad3 vložil tyto přílohy:
IMG_20220814_115952.jpg.jpg
IMG_20220814_115929.jpg.jpg

Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 7/5/2022
Příspěvky: 44
A ještě jedno na izulku.


3ad3 vložil tyto přílohy:
Fotografie_0003.jpg.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 12/30/2019
Příspěvky: 84
Caute banda! Pozeral som príspevky za posledné 2 roky, je tu kopa šikovných ľudí Admire

Našiel by sa aj niekto, kto by vedel urobiť “sleeve” púzdro s klipom na kraj vrecka (na deep carry) pre Benchmade Proper?

Ak áno, veľmi sa poteším. Klasicky sleeve asi nebude problém, skôr to osadenie klipu Happy moc diky za akýkoľvek návrh!

Edit: prikladám foto, ako asi si to predstavujem Wink


RybarSK vložil tyto přílohy:
DEADE329_8542_48B7_98FC_4C495D49050C.jpeg.jpg


“Ťažko je ľahko žiť.”
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 9/20/2012
Příspěvky: 399
Pouzdra, je libo na nůž nebo třeba na brýle??


WINDYB vložil tyto přílohy:
N_Žkarolína2.jpg.jpg
so_long1.jpg.jpg
IMG_20220804_104340.jpg.jpg
IMG_20220807_105320.jpg.jpg
IMG_20220905_100415.jpg.jpg
IMG_20220904_085329.jpg.jpg


Život, pětašedesátkou nekončí ...
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 10/17/2021
Příspěvky: 139
WINDYB napsal:
Pouzdra, je libo na nůž nebo třeba na brýle??


Pěkné
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
Na všetko-ak to takto niekto perfektne ovláda.Applause
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 10/9/2012
Příspěvky: 475
Za dva dni dve púzdra. 😎


stevozz vložil tyto přílohy:
Screenshot_20220915_133920.png.jpg


Sony Xperia 10 VI 5G Dual SIM Android 16
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/23/2019
Příspěvky: 1,365
Ahojky, zatím největší futrál co jsem dělal.
Čepel Naginaty je v nejsilnějším místě 10 mm a délka 640 mm.
3 mm kůže, krupon plus výztuhy. Laminát a měděný plech. Zákazníkovi se líbí, i když tam je spousty much Happy


Richardos vložil tyto přílohy:
IMG_20220928_134205.jpg.jpg
IMG_20220928_134224.jpg.jpg
IMG_20220928_134311.jpg.jpg
IMG_20220928_134437.jpg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris