ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Pouzdra Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 5/18/2016
Příspěvky: 285
Takovej jeden divnej futrál na Kabíkova prcka, poznáte k čemu je?


shost vložil tyto přílohy:
20230317_071150.jpg.jpg
20230317_071252.jpg.jpg
20230317_071249.jpg.jpg
20230317_071230.jpg.jpg
20230317_071200.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 5/18/2016
Příspěvky: 285
Je to na houby.


shost vložil tyto přílohy:
IMG_20230318_WA0000.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/17/2014
Příspěvky: 2,421
Řešil jsem jak nosit tohoto fešáka od Vlanora
Vyřešeno Wink
Pouzdro na zásobník Glock 42.
Sedí úplně super Ok


Růža vložil tyto přílohy:
20230403_094947.jpg.jpg
20230403_095106.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/2/2005
Příspěvky: 273
To by som asi mal obavu , že ho stratím. Asi tam pevne nedrží, keď 3/4 z noža je vonku.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/17/2014
Příspěvky: 2,421
Drží tam hodně pevně díky tomu přítlačnému prostřihu v kydexu.
Neběhám, necvičím, nedělám salta ani kotouly, tak ho asi neztratím mrGreen
P.S.
Děláš moc pěkný kožený pouzdraOk
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/23/2019
Příspěvky: 1,365
Ahojky, víkendový projekt. Pouzdro na přání.


Richardos vložil tyto přílohy:
IMG_20230408_110611.jpg.jpg
IMG_20230409_102515.jpg.jpg
IMG_20230409_102550.jpg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 4/14/2020
Příspěvky: 341
Sakra tak to vypadá hodně dobře výborná práce :)
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/13/2013
Příspěvky: 1,934
děkuji ,dokonalá práce


tolokan vložil tyto přílohy:
20230415_154607.jpg.jpg
20230415_155157.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/21/2011
Příspěvky: 1,227
Richardos napsal:
Ahojky, víkendový projekt. Pouzdro na přání.

Tak to je topovka Shocked Ok
lepsi nuz od tamanu nez zadny
Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 9/22/2017
Příspěvky: 47
Pouzdro na nůž pro dceru na skautský tábor.


deight vložil tyto přílohy:
pouzdro_2023.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2019
Příspěvky: 519
Pěkná lilie, tale jsem už jednu zkoušel a je to dost drobné na výrobu.
IRA
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 11/21/2014
Příspěvky: 383
[quote=Růža]Řešil jsem jak nosit tohoto fešáka od Vlanora
Vyřešeno Wink
Pouzdro na zásobník Glock 42.
Sedí úplně super Ok [/quot


Improvizace je skvělá, já mám fixíra ve futrálu na zásobník od Čézety Happy
Někdo ho vyrobil, ale má ruční výroba to není... Kdysi dávno jsem se pokusil o pouzdro na olbřímýho Číňana, pak jsem ušil několik holsterů a pak mi došla kůže Neutral


IRA vložil tyto přílohy:
P1080342.JPG.jpg
P1080345.JPG.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/19/2014
Příspěvky: 732
Happy


smirk vložil tyto přílohy:
DSC_7286.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/21/2011
Příspěvky: 1,227
Dostal se mě do ruky starý kožený řemen 6mm silný...kdysi se tím poháněly mlátičky atd....
Udělal jsem si z něj opasek ale je pořád takovy netvarny tvrdý...zkoušel jsem ho napustit impregnaci ve spreji ..trochu zmrknul ale nic extra...
Tak se ptám jestli vůbec je ještě po těch desítkách letech možný aby zmeknul
..případně čím ho napustit? díky


palong74 vložil tyto přílohy:
IMG_20230530_194318.jpg.jpg
IMG_20230530_194334.jpg.jpg


lepsi nuz od tamanu nez zadny
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/2/2005
Příspěvky: 273
Prišiel za mnou asi dvanásťročný chlapec, že sa mu pokazilo púzdro na nožík, či by som mu ho neopravil. Keď som ho videl, tak som skonštatoval, že na tom nie je čo opravovať. No ale mi ho bolo lúto, lebo som videl, že mu na nožíku záleží...aj keď nožík ozaj len pre deti...tak som si povedal, prečo mu neurobiť radosť a spravil som mu púzdra nové. Myslím, že ho poteší a časom si zaobstará aj lepší nôž.


zepa vložil tyto přílohy:
20230806_133556.jpg.jpg
20230806_133630.jpg.jpg
20230806_133718.jpg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 12/20/2009
Příspěvky: 165
Podle stavu starého pouzdra bude chlapec nejspíš pilným používatelem. Ale na tvém místě bych měl skoro strach. Protože každý dobrý skutek bude jednou po zásluze potrestán. A pouzdro je pěkné a chlapec má určitě radost...no máš se na co těšit....
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/31/2013
Příspěvky: 1,432
Kamarád vozil na dovolenou kuchyňák ve stočeným časopise - coby imrovizovaném pouzdru.
Tak jsem mu udělal tohle pouzdro z osikového dřeva. Alespoň jsem si to vyzkoušel.
( zajištění nože v pouzdře je na kloboukovou gumu Happy )


Strom vložil tyto přílohy:
kuch1.jpg.jpg
kuch2.jpg.jpg
kuch3.jpg.jpg


Věci a situace mají takovou váhu, jakou jim přiřadíme.
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 8/14/2015
Příspěvky: 368
Nedávno dokončené púzdra...


Vagabond vložil tyto přílohy:
IMG_20231013_170036.jpg.jpg
IMG_20231013_170423.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/2/2005
Příspěvky: 273
Jedno púzdro na celkom dosť velký lovecký tesák.


zepa vložil tyto přílohy:
20231113_081302.jpg.jpg
20231113_081238.jpg.jpg
20231113_081441.jpg.jpg
20231113_081411.jpg.jpg

Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 12/7/2022
Příspěvky: 3
Hledám někoho na výrobu masivního koženého pouzdra na Tracker T1.
Nechci ho kupovat v USA.
Děkuji HonzaDavidek@seznam.CZ
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris