ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Pouzdra Možnosti
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 12/10/2023
Příspěvky: 1
shost napsal:
Takovej jeden divnej futrál na Kabíkova prcka, poznáte k čemu je?


Líbí se mi autentický stylApplause Cool
Fethiye activities
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/23/2019
Příspěvky: 1,365
Ahojky, kabiš pro Heřmánka.
Trochu netradiční tvar čepelky.
Mělo to být pouzdro bez jištění, tmavě hnědé a zbytek byl na mně.
Hovězina 3,5 mm.
Pouzdro má být na přenášení a uložení. Občas na opasku.
Mimochodem, ta čepelka je nádherná Admire
Dík za pokuk Happy


Richardos vložil tyto přílohy:
IMG_20240119_145928.jpg.jpg
IMG_20240119_145951.jpg.jpg
IMG_20240119_150032.jpg.jpg
IMG_20240119_150048.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 9/12/2007
Příspěvky: 1,551
Pěkná práce, ale ty šroubky ti to podle mě kazí, tedy soudím podle drážky
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/2/2005
Příspěvky: 273
Tri púzdra na tri dosť velké nože.


zepa vložil tyto přílohy:
20240203_100038.jpg.jpg
20240203_100108.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/2/2005
Příspěvky: 273
Púzdro na čínsku klasiku


zepa vložil tyto přílohy:
20240216_135442.jpg.jpg
20240216_135411.jpg.jpg
20240216_135344.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/13/2013
Příspěvky: 1,934
ta raznice je luxus
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
A X-krát hodnotnejšia, ako celý ten nôž.
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/3/2023
Příspěvky: 757
Nůž?
Kde?
Kovářovo hajtra teda jezdí v Lambu. 🫣😆
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/31/2013
Příspěvky: 1,432
Zkusil jsem si vyrobit pouzdro z 1,5mm kydexu a ........ dobrý. Stačí to.


Strom vložil tyto přílohy:
U1k.jpg.jpg
U2k.jpg.jpg


Věci a situace mají takovou váhu, jakou jim přiřadíme.
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/2/2005
Příspěvky: 273
Púzdro na pastiersky nôž od Milana Látku.


zepa vložil tyto přílohy:
20240412_092725.jpg.jpg
20240412_092738.jpg.jpg
20240412_092751.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/15/2005
Příspěvky: 1,382
Tady pár starších věcí. Nemám teď moc čas. Takže přibývají nože a chybí mi k nim pouzdra Happy Ale už mě svrbí ruce.


gorshi vložil tyto přílohy:
FBM.jpg
Eraticator.jpg.jpg
HUCK.jpg.jpg
NFNO.jpg.jpg


Gorshi uses & abuses: BUSSE COMBAT slashers
Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 9/22/2017
Příspěvky: 47
Už jsem dlouho nic neušil...


deight vložil tyto přílohy:
IMG_20240505_183312.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/18/2007
Příspěvky: 1,948
Velmi zdařilé, Ok
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/17/2013
Příspěvky: 7,486
No tieto dvojčatá vyšli výborne.Ok
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
Je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feynman
Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 11/24/2023
Příspěvky: 8
Konečně jsem dodělal pouzdro na svůj první nůž, který jsem prezentoval v tématu "Právě jsem dokončil" na straně 453. Materiál originál Cordura 500D v barvě Ranger green. Po domácku laminováno ve více vrstvách (chemoprenem a Mamutem) kvůli odolnosti. Tam kde bylo potřeba aby byla jistá torzní tuhost, tam je 12 vrstev látky.
Výkyvná konstrukce. Uvnitř vložka z 2 mm kydexu. Kapsa na suchý zip na firesteel a brousek. Paracord na stehno ke stabilizaci nože. Tam kde už to vážně nešlo prošít na stroji (18 vrstev cordury), nebo bych se tam se strojem nedostal, jsem to šil ručně (jehla + kombinačky). Stehy na zadní straně jsou pro jistotu zality vteřinovým lepidlem aby se nemohly roztřepit. Výsledkem je pouzdro, které odolá vodě a otěru a které je díky výkyvné konstrukci překvapivě pohodlné ho nosit.


hejdam vložil tyto přílohy:
DSC01199.JPG.jpg
DSC01182.JPG.jpg
DSC01190.JPG.jpg
DSC01191.JPG.jpg
DSC01211.JPG.jpg

Dog
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 6/18/2013
Příspěvky: 226
Fotil jsem dnes když jsem šel z dílny za šera, takže fotky nic moc, jen pro inspiraci, kdyby to někdo vymýšlel a chtěl udělat - dřevěné přepravní futrály, ten na lžíčař je z dneška.


Dog vložil tyto přílohy:
IMG_20240508_2042596.jpg.jpg
IMG_20240508_2043371.jpg.jpg
IMG_20240508_2044252.jpg.jpg


Mluv jen tehdy, jsou-li Tvá slova moudřejší než mlčení.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/13/2013
Příspěvky: 1,934
deight napsal:
Už jsem dlouho nic neušil...
tak u toho zůstaň tohle je pouťový výrobek .
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/17/2014
Příspěvky: 2,421
tolokan napsal:
deight napsal:
Už jsem dlouho nic neušil...
tak u toho zůstaň tohle je pouťový výrobek .

No tááák NoNoNo
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/13/2013
Příspěvky: 1,934
ahoj , hledám někoho kdo by mi ušil pouzdro na tento nůž . S tím co jsem ho koupil nejsem spokojen . Možná by mohlo být i toulcové ,ale ne tak vysoké jako nůž . Děkuji za jakoukoliv nabídku .


tolokan vložil tyto přílohy:
dnes_1.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/2/2005
Příspěvky: 273
Púzdro na nejaký čínsky nôž.


zepa vložil tyto přílohy:
20240615_151644.jpg.jpg
20240615_151716.jpg.jpg
20240615_151616.jpg.jpg
20240615_151809.jpg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris