ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Kunwu Možnosti
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/6/2020
Příspěvky: 826
Dnes ráno…


Sidonius.Fortis vložil tyto přílohy:
IMG_6732.jpeg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/29/2011
Příspěvky: 1,621
Všiml jsem si na produktových fotkách, že u Excaliburu někde fungují thumbstudy jako stop pin (třeba jako na ZT nebo Hindererech) a někde ne. Nevíte, jak to je v současnosti, resp. které generace to měly a které ne?


Martin Morávek vložil tyto přílohy:
KUNWU_EXCALIBUR_K709T_2_04__32398.jpg
1.jpg
ExcaliburSatinLefty.jpg


“Knives are easy to hide. They don’t jam and they never run out of bullets. They come in handy when you have to do some close contact work.”
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 3/13/2011
Příspěvky: 284
Hoj,
Jedna verze prototypu to neměla,produkční(framelock-integral) by to měly mít všechny.
Verta lock verze to mít nebude,tam je to zas jinakHappy
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/6/2020
Příspěvky: 826
Kolíčky se opírají o rám/rukojeť jak v otevřeném, tak v zavřeném stavu.
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 3/13/2011
Příspěvky: 284
JiriS napsal:
Hoj,
Jedna verze prototypu to neměla,produkční(framelock-integral) by to měly mít všechny.
Verta lock verze to mít nebude,tam je to zas jinakHappy

Napsal jsem to trochu nejasně,dřívější verze prototypu neměla to vybrání pro dosednutí kolíčků,ale dosedaly vždy.
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/24/2013
Příspěvky: 324
Kunwu Happy


rotwailer vložil tyto přílohy:
20251121_131120.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/24/2013
Příspěvky: 324
Primo & Stiffy D


rotwailer vložil tyto přílohy:
20260125_113546.jpg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 5/10/2021
Příspěvky: 165
Pořád Kunwu...


Mates01 vložil tyto přílohy:
IMG_20260216_151513837.jpg.jpg
IMG_20260216_151606309.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/27/2011
Příspěvky: 1,540
Mates01 napsal:
Pořád Kunwu...


Koukám, že tady není pro Kunwu kam plivnout. Ale mám pro to pochopení.
Skvělé zpracování, materiál a chod čepele na jedničku. Ok
Tedy alespoň moje zkušenost.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/5/2007
Příspěvky: 2,561
Mates01 napsal:
Pořád Kunwu...


A kde je excalibur? Je to možné že najlepsi nemas? 😂🤜🤛
"Life is too short to carry an ugly knife" - Calvin Coolidge
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 5/10/2021
Příspěvky: 165
Herodes napsal:
Mates01 napsal:
Pořád Kunwu...


Koukám, že tady není pro Kunwu kam plivnout. Ale mám pro to pochopení.
Skvělé zpracování, materiál a chod čepele na jedničku. Ok
Tedy alespoň moje zkušenost.

Jj, přesně. Nemůžeš šlápnout vedle Baví mě...
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 5/10/2021
Příspěvky: 165
laurin napsal:
Mates01 napsal:
Pořád Kunwu...


A kde je excalibur? Je to možné že najlepsi nemas? 😂🤜🤛

No, není tam, ale bude. Ještě přesně nevím kdy, ale bude tam. Tím jsem si naprosto jistý ..
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/6/2020
Příspěvky: 826
Excalibur je dobrej…. Tím mne zlákali k prvnímu nákupu…. A je pravda, že to dělají opravdu precizně…..
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/6/2020
Příspěvky: 826
Mates01

A jakej je Pulsar? Ten se mi totiž taky dost zamlouvá…..
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 5/10/2021
Příspěvky: 165
Sakryš, teď jsem se díval na jejich stránky a těch, co mi tam chybí, je mnohem víc. Snad jenom ten Cochise je úplně mimo mě, jinak bych je potřeboval všechny.
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 5/10/2021
Příspěvky: 165
Sidonius.Fortis napsal:
Mates01

A jakej je Pulsar? Ten se mi totiž taky dost zamlouvá…..

Mě se líbí moc, taky ho mám pro jistotu 2x. 😁 Parádní, lehké EDC, krásně chodí, poměrně vysoký výbrus, takže krásně řezivé, absolutně bez vůlí, prostě Kunwu... já zase ještě pošilhávám po verzi XL, ale to už mi přijde trochu moc veliké.
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 9/17/2022
Příspěvky: 22
Nemate niekto jericha ? silno uvazujem zatial som si nechal zajist chut a zobral jedno Wecko sle myslim ze sa bez neho neobidem.
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 11/13/2022
Příspěvky: 299
Jericho mám v DLC. Jako všechny Kunwu je zpracování a chod TOP. Velmi elegatní kudla, dobrý úchop a ta čepel je nádherná.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/6/2020
Příspěvky: 826
Mates01 napsal:
Sidonius.Fortis napsal:
Mates01

A jakej je Pulsar? Ten se mi totiž taky dost zamlouvá…..

Mě se líbí moc, taky ho mám pro jistotu 2x. 😁 Parádní, lehké EDC, krásně chodí, poměrně vysoký výbrus, takže krásně řezivé, absolutně bez vůlí, prostě Kunwu... já zase ještě pošilhávám po verzi XL, ale to už mi přijde trochu moc veliké.


Já bych právě šel do verze XL… mám raději větší nože. Django mám taky XL Happy a velikost pro mne parádní.
No tak mám o čem přemýšlet…. No a samozřejmě Padre mě taky láká…
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 5/10/2021
Příspěvky: 165
Sidonius.Fortis napsal:
Mates01 napsal:
Sidonius.Fortis napsal:
Mates01

A jakej je Pulsar? Ten se mi totiž taky dost zamlouvá…..

Mě se líbí moc, taky ho mám pro jistotu 2x. 😁 Parádní, lehké EDC, krásně chodí, poměrně vysoký výbrus, takže krásně řezivé, absolutně bez vůlí, prostě Kunwu... já zase ještě pošilhávám po verzi XL, ale to už mi přijde trochu moc veliké.


Já bych právě šel do verze XL… mám raději větší nože. Django mám taky XL Happy a velikost pro mne parádní.
No tak mám o čem přemýšlet…. No a samozřejmě Padre mě taky láká…

Tak je pravda, že já už se rozmýšlel i nad Gringem a když přišel, byl jsem nadšený, takže tomu XL stejně neodolám. A nejspíš to bude Pulsar i Django...🤗 Padre je taky parádní a úplný drobeček to zrovna taky není...👍
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris