ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Inzerce
Kershaw Zero Tolerance Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 4/24/2021
Tyto dva......🔝🔪🤔

Nikoknife_CZ vložil tyto přílohy:
IMG_3567_2.jpg.jpg

S Rozumem a Odvahou....
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/26/2012
pár ZT Happy

Blueacura vložil tyto přílohy:
IMG_20220810_111734.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Blueacura napsal:
pár ZT Happy

Applause ta 454? Admire Jsi s ním spokojený? Mám klasiku 452 a ta 454 ta musí být neskutečná... Pamatuješ si kolik jsi za ní tehdy dával? Pěkné to máš Applause
S Rozumem a Odvahou....
Posláno:

Pokročilý
Nikoknife_CZ napsal:
Blueacura napsal:
pár ZT Happy

Applause ta 454? Admire Jsi s ním spokojený? Mám klasiku 452 a ta 454 ta musí být neskutečná... Pamatuješ si kolik jsi za ní tehdy dával? Pěkné to máš Applause

ahoj, nůž mám ve sbírce..mne sedí jak délkou, tak tvarem...cenu si pamatuji přesně..mám to v evidenci.
Nikde jsem ho tenkrát nemohl sehnat a když se zadařilo byla tam docela přestřelená cena...18450 Sad
Takže na cenu raději nemyslímHappy
Posláno:

Pokročilý
Blueacura napsal:
Nikoknife_CZ napsal:
Blueacura napsal:
pár ZT Happy

ahoj, nůž mám ve sbírce..mne sedí jak délkou, tak tvarem...cenu si pamatuji přesně..mám to v evidenci.
Nikde jsem ho tenkrát nemohl sehnat a když se zadařilo byla tam docela přestřelená cena...18450 Sad
Takže na cenu raději nemyslímHappy

Nooo. Nemám co říct 😬😂😀. Je nádherná 🔝,ale ta cenovka... Zabolí 😁😶. Ať slouží a dělá radost 👍😁🔝🔪.
S Rozumem a Odvahou....
Posláno:

Pokročilý
Ahojte Applause chtěl bych se pochlubit,novou kudlou..Grin zároveň bych se chtěl zeptat, neznáte někoho,nebo máte či měli jste někdo tenhle model? ZT0456BW. Díkec, mějte se a užívejte si pěkného počasí Applause Admire

Nikoknife_CZ vložil tyto přílohy:
IMG_20220815_145625.jpg.jpg
IMG_20220815_150349_1.jpg.jpg
IMG_20220815_150417_1.jpg.jpg
IMG_20220815_150530.jpg.jpg
IMG_20220815_150621_1.jpg.jpg

S Rozumem a Odvahou....
Posláno:

Pokročilý
No nevím, jako výroční....

https://www.youtube.com/watch?v=O5mhc7E3HZw

Blueacura vložil tyto přílohy:
55.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Připojený: 1/7/2013
Takovej, jako z Hornbachu…….
Proti zrození a smrti nemáš léku v mezidobí zachovej radost. (Santayana)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/29/2011
Na první pohled to vypadá jako nějaký shit z tržnice. A na druhý taky.
“Knives are easy to hide. They don’t jam and they never run out of bullets. They come in handy when you have to do some close contact work.”
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 11/27/2016
🤔 tak nevím noo. Myslím že se v ZT úplně posrali.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 12/28/2019
To je fakt velký vybočení někam..... Absolutně mimo ducha kudel, i když poslední roky to taky není klasika. Ale třeba chtěli šokovat.
Posláno:

Pokročilý
Tak to se dalo čekat, že se ZT nevrátí k starým dobrým kouskům....Čím novější nůž, tím větší.... Také nože bych ani zadarmo asi nevzal, možná ze zvědavosti.Nevím,pokud má nová ZT produkce fanoušky,tak okay,já mezi ně nepatřím. Zajímala by mě ale cena,to bude zase pěkná raketa,je to limitka v té krabce ve kterých byly 392jky,jojo... To bude... . Laugh
S Rozumem a Odvahou....
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/5/2007
Jardah napsal:
Takovej, jako z Hornbachu…….

To si trafil presne Ok
"Life is too short to carry an ugly knife" - Calvin Coolidge
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2007
V USA velmi známá firma Snap-on (a právě i mezi nožomily) se domluvila se ZT, aby jí k jejímu stému výročí vyrobila kudlu s designem, který tu firmu bude připomínat.

A to se stalo. Nic víc v tom nehledejte.

Taky se mi nelíbí, ale není to žádný standardní model, je to prostě zakázka. Ano, ZT má jiný přístup, než mívalo, opravdu nový model nepředstavilo dlouho.

Ale tahle kudla není na shitstorm. Jen splněná zakázka proboha 🤦🤦
"Thin is sharp."
"Jsou místa, na který se nesmí, a na nich se možná rodí vesmír."
Posláno:

Pokročilý
Nikoknife_CZ napsal:
Tak to se dalo čekat, že se ZT nevrátí k starým dobrým kouskům....Čím novější nůž, tím větší.... Také nože bych ani zadarmo asi nevzal, možná ze zvědavosti.Nevím,pokud má nová ZT produkce fanoušky,tak okay,já mezi ně nepatřím. Zajímala by mě ale cena,to bude zase pěkná raketa,je to limitka v té krabce ve kterých byly 392jky,jojo... To bude... . Laugh

doporučená cena myslím 800 dolarů...už se prodává i za 1200$
Stará dobrá produkce Happy doufám, že brzy vyrobí ZT nůž, který budu opět nutně potřebovat koupit Happy..už mám ,,absťák,,
Posláno:

Pokročilý
Blueacura napsal:
Nikoknife_CZ napsal:

doporučená cena myslím 800 dolarů...už se prodává i za 1200$
Stará dobrá produkce Happy doufám, že brzy vyrobí ZT nůž, který budu opět nutně potřebovat koupit Happy..už mám ,,absťák,,

Ty kravooooo,tipl jsem míň,ale to tak býváLaugh . no, mám to podobně, vlastně stejně... Těším se,ale myslím, že nože které byly fakt WOW už nevyrobí... Jejich marketing, nevím, ať mi to někdo vysvětlí. Vyrobím 50ks 0300,0620,0560,0456 prostě 🔝 kudly co ZT vyrábělo a je o ně zájem,a říkám že po týdnu bude po nich... Můžou si tam dát cenu jakou chcou, stejně to lidi koupí. Mi vyrobit 0300BW úplně novou, třeba na mujnuz,tak za ní dám takový nesmysl,ale bude mi to jedno,protože ho chciAdmire . Tohle oni nechápou. A má to tak spousta lidí.... Už jenom co znám lidi já, měli by kšefty jaké nikdy neměli. Jejich problém.. ale máš pravdu,já taky doufám...😶🥴Admire
S Rozumem a Odvahou....
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/5/2007
Prečo nevyrobia stare modely - ci to nebude podobne ako u Benchmade. Nevyrobia 710,630,610 pretože im vypršal copyright ci ako sa to vola.
Aj keď ZT pred pár rokmi vyrobili 0301 takú menšiu sériu. Ktovie.
"Life is too short to carry an ugly knife" - Calvin Coolidge
Posláno:

Pokročilý
laurin napsal:
Prečo nevyrobia stare modely - ci to nebude podobne ako u Benchmade. Nevyrobia 710,630,610 pretože im vypršal copyright ci ako sa to vola.
Aj keď ZT pred pár rokmi vyrobili 0301 takú menšiu sériu. Ktovie.

Chápu a máš možná pravdu,taky mě to napadlo. Víc se ale přikláním k tomu, že jsou prostě trubky a chtějí začít novou "éru". Nějakou dobu zpátky jsem si psal se ZT na IG, odpověď byla už tehdy že staré modely nechystají obnovovat, protože nechtějí,nebo jak to napsali už nevím. O licencích atd ani slovo. Bůh ví jak to mají.....Shocked
S Rozumem a Odvahou....
Posláno:
Štamgast
Připojený: 1/7/2013
Boha, dělají co chtěj, asi se jim to prodává, jsou v USA, co my si tady píšeme je zajímá asi jako vesmír zajímá, jestli já si koupím elektroauto a můj soused přestane pěstovat krávy….

Vyroběj to, bude to stát raketu a tady se zas bude řešit, že Číňan to umí ze stejnejch materiálů za polovic….. kdyby četli diskuze na Najfu už dávno zkrachovaliRazz

Ale tu kudlu z Hornbachu si nekoupím i kdyby ji v Mountfieldu točili na kole za polovicLaugh
Jarda
Proti zrození a smrti nemáš léku v mezidobí zachovej radost. (Santayana)
Posláno:

Pokročilý
Jardah napsal:
Boha, dělají co chtěj, asi se jim to prodává, jsou v USA, co my si tady píšeme je zajímá asi jako vesmír zajímá, jestli já si koupím elektroauto a můj soused přestane pěstovat krávy….

Vyroběj to, bude to stát raketu a tady se zas bude řešit, že Číňan to umí ze stejnejch materiálů za polovic….. kdyby četli diskuze na Najfu už dávno zkrachovaliRazz

Ale tu kudlu z Hornbachu si nekoupím i kdyby ji v Mountfieldu točili na kole za polovicLaugh
Jarda

😂😂 Pěstovat krávy...Laugh
Joo kdys myslíš... Jasné je to, že by jim tržby šly výrazně nahoru, znám tolik ,tolik lidí, kteří by si takové nože zaplatili aby je měli... A co se bavíme o ČR? To je s prominutím hovínko oproti USA,Polsku, Kanadě a bůh ví kam to ještě dovážejí..... Je snad jasné, že kdyby vyrobili speciální sériovku 50ks nožů ze staré produkce,tak by se na Evropu ani nedostalo, takže stejně,jsme v řiti.. Laugh a co tržby,ale co tak slyším na internetu, spousta, spousta lidí už zanevřela nad ZT, že je to drahé atd atd .. upřímně kdybych si měl koupit nůž z nejnovější produkce tak to asi pochopím, proč lidé na ZT dost výrazně nadavají a nemají ZT rádo..NoNoNo

Člověk si řekne jo u kompu, ježiš.... Ta např. 0620 je fakt pěkná,ten chci. Záhy zjistí, že se už nedělá,pokud ho najde z druhé ruky je za raketu(ještě ji musí najít, což je dost těžký úkol)... Tak co? Zůstane u ZT ? Líbí se mi třeba ještě 0300,0560,0566. Má ale smůlu, takže si od ZT nic nekoupí... Takže ještě jsem neslyšel důvod krom licencí, což je možný důvod, ale, proč nedělají to,co lidi na celém světě (napíše ti to i nějaký Honza z USA že to je škoda že je už nedělají) chtějí aby udělali..

Takže ta odpověď 'dělají si co chtějí ' s tou bohužel souhlasím.. otázka,jestli jim to vydrží. Když to lidi kupujou,tak proč ne pro ně,ale ztratili tím dalšího zákazníka a myslím,že nejsem sám... Už já přes net jich znám tolik, že to ani nepočítám,nebo si to nepamatuju...Applause

Další je přístup ZT když jim napíšeš mail. Jsi tu dýl než já, takže víš, že ZT mělo super přístup,napsal jsi něco že chceš,to něco jsi měl za chvíli doma.. bohužel... Minulost..Shocked

Nejsou schopni člověku poslat pérko na asistenci, šroubek když se někomu ztratí nebo já nevím co, když si ho ztrhne atd atd...
Důvod? Škoda že to ZT tak nedělá jak to dělalo,teď je to ale nejhorší firma pro mě,na tyhle věci.

Mají formulář na vyplnění náhradních dílů, posílají ale jen do USA, Kanady a Mexika jestli se nepletu.. takže díky,ale kvůli klipu např. do Mexika nejedu..🤦 Zase, nepochopitelné, lidé by si to zaplatili,ne není ani možnost... Takhle jedná super firma? A přitom je ZT moje srdcovka,ale ten přístup to je jiná liga...

Např. napsal jsem Ricku Hindererovi že bych chtěl to a to,on okay, zaplatil jsem 17 dolarů a za týden dva to mám doma.. co je na tom těžkého a nepochopitelného? Vidíš? Jde i o tohle.. takže když vidím,jak se ZT chová a celkově se zajímá o své fans,jedou si to svoje.. ale to,není to co lidi chcou... Ale jak říkáš,jejich byznys..... Přicházejí o popularitu a peníze... Protože vypustit ze pár desítek kusů třeba do ČR 0300,tak za pár dní je po nich... A všichni by byli spokojení... Ne, dělají si nože s dirama a za čím dál větší cenovky,tak okay,ale neslyšel jsem, že by se nové modely někomu líbily,viz 0022 v mědi, který schytal takový hate,to ještě ani nebyl na prodej. Což je zase už moc,ale to je jiná písnička. Zase jsem se rozepsal,ale to samo Neutral Happy Laugh

Můj názor..

Hezký pátek přeji Admire
S Rozumem a Odvahou....
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum