ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Inzerce
Pravidla inzerce Možnosti
Posláno:

Admin
Skupiny: Admin
Připojený: 5/9/2005
Příspěvky: 1,009
PRAVIDLA INZERCE
(platí pro klasickou inzerci, tzn. rubriky „prodej“, „koupě“)


1. Inzerát může založit pouze přihlášený uživatel Knife.cz, který je na serveru registrován alespoň 60 dní a který v jiné části fóra napsal alespoň 30 příspěvků.
Uživatel, který tyto podmínky nesplňuje, inzerát sice může založit, ale tento se zobrazí až po té, kdy jej schválí některý z moderátorů. Moderátoři obvykle stihnou inzerát posoudit během 24 hodin, o výsledku schvalovacího procesu je uživatel informován.

2. Inzerce na Knife.cz není určena ke komerčním účelům – tzn. není problém, pokud chcete prodat kudlu či materiálový přebytek, není ale přípustné prodávat přes Knife větší množství stejných nožů či materiálu – v tomto případě Vám rádi zašleme nabídku inzerce.

3. V jednom inzerátu mohou být inzerovány max. 3 nože.
Pravidlo je motivováno udržením přehlednosti - pokud je inzerát přehledný, moderátoři mohou tolerovat i více položek v inzerátu, ale je čistě na nich, jak to posoudí.

4. Jméno vlákna musí obsahovat vhodné označení inzerovaného zboží. Naopak nesmí obsahovat zbytečná slova jako "prodej", "nabídka", "koupě". Zda se jedná o prodej či koupi je dáno zařazením do správné sekce.

5. V inzerátu musí být uvedena prodejní cena a doporučujeme uvést i kontakt na prodávajícího.
Aukční forma prodeje tedy není povolena. Uvedením kontaktu na prodávajícího (tj. pokud se nebudete spoléhat na emaily a PM poslané skrz fórum) umožníte reagovat na inzerát i nepřihlášeným uživatelům.

6. V inzerátu musí být jako příloha vložena alespoň jedna aktuální fotografie každého nabízeného nože, nestačí odkaz na e-shop a to ani u nových nožů

7. V inzerci jsou nepřípustné diskuse o ceně, k tomu slouží PM nebo e-mail

8. Provozovatel Knife.cz si vyhrazuje právo odstranit jakýkoliv inzerát a to i bez uvedení důvodu

9. Posunutí inzerátu na začátek výpisu inzerce pomocí příspěvku typu "stále aktuální" či obdobným způsobem nesmí být prováděno častěji než jednou za 72 hodin.

10. Změna / doplnění inzerátu nesmí být prováděna častěji než jednou za 72 hodin. Toto pravidlo se se vztahuje na libovolnou změnu, tedy i na cenu.
První tři hodiny od založení inzerátu toto pravidlo neplatí.
Toto pravidlo je nutné, jinak by se našli tací, kteří by každých pár hodin něco doplnili, aby obešli pravidlo předcházející.

11. Inzerent je povinen po dokončení prodeje inzerát smazat pomocí tlačítka "Smaž téma".

12. V inzerci není povolen prodej falzifikátů výrobků (nožů). Tedy takových výrobků, které se za originál vydávají (předstírají pravost).
Neplatí pro kopie - tvarové napodobeniny bez značení. U takového výrobku (nože) musí být v inzerátu jasně označeno / popsáno, že se jedná o kopii

13. V inzerci může být umisťována jen nabídka nožů.

Informace:
- systém inzerát automaticky odstraní 60 dní od jeho založení (toto nemá vliv na platnost pravidla 11)
- porušení uvedených zásad může být důvodem k dočasnému nebo trvalému odepření přístupu na Knife.cz
- postihy za případné pokusy o obcházení smyslu pravidel budou velmi tvrdé

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris