ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Inzerce
Stroje, zařízení, technika I. Možnosti
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 2/28/2008
Ahoj vespolek. Pánové sháním dílenskou příručku nebo návod k obsluze ke vzduchovým bucharům - nejlépe československým řady B...40, 60, 100....Stačí mi i informace kde by se to nechalo sehnat, případně práskněte kamaráda který by o tom mohl něco vědět. Dík .Jirka K.
Koki
Posláno:
Začátečník
Připojený: 11/16/2007
Jiří Kokštein napsal:
Ahoj vespolek. Pánové sháním dílenskou příručku nebo návod k obsluze ke vzduchovým bucharům - nejlépe československým řady B...40, 60, 100....Stačí mi i informace kde by se to nechalo sehnat, případně práskněte kamaráda který by o tom mohl něco vědět. Dík .Jirka K.

Pozriem ti to v práci máme tam b 250 a známi má b 60 tak to zháňal a pravdepodobne to bude mat. Spomínal že s tým bucharom môžeš robiť čokoľvek len nesmieš pohnúť šupatkami ktoré sú dielensky nastavene.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 2/28/2008
Simky napsal:
Jiří Kokštein napsal:

Pozriem ti to v práci máme tam b 250 a známi má b 60 tak to zháňal a pravdepodobne to bude mat. Spomínal že s tým bucharom môžeš robiť čokoľvek len nesmieš pohnúť šupatkami ktoré sú dielensky nastavene.

Díky moc. Budu provádět repas a potřeboval bych vědět, na co si mám dát pozor. Jirka K
Koki
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/7/2005
Zdravim pani, zhanam taku vec.... Happy pilnik na robenie drazok na chrbat opierky noza alebo inac zdrsnenie. ja to casto vydavam v tutorialoch na vyrobu zatvarakoch no nemozem to nikde zohnat.... Zastupcovia nektorych firiem pouzivaju otrepanu frazu kuknite na Googli ja im na to ako myslite ze som Vas nasiel... tak ak niekto vie s blizkeho okolia kde by sa to dalo objednat dajte mi vediet... Dakujem
Hneva ma ked mi nieco nefunguje... No viac ma vie nahnevat ked neviem preco to nefunguje!... :-D
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/27/2009
dark.edge napsal:
Zdravim pani, zhanam taku vec.... Happy pilnik na robenie drazok na chrbat opierky noza alebo inac zdrsnenie. ja to casto vydavam v tutorialoch na vyrobu zatvarakoch no nemozem to nikde zohnat.... Zastupcovia nektorych firiem pouzivaju otrepanu frazu kuknite na Googli ja im na to ako myslite ze som Vas nasiel... tak ak niekto vie s blizkeho okolia kde by sa to dalo objednat dajte mi vediet... Dakujem

Máš na mysli něco takového co na obrázku níže ? To by se mi též hodilo ale nevím kde sehnat. Koupil jsem si pilník na opravu závitů ale ještě jsem jej nevyzkoušel.

Kiwi vložil tyto přílohy:
2261441.jpg

Mám tlačítko mail. Na pm-ka nebudu reagovat. Jdou automaticky do spamů.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 4/17/2006
Něco jsem tady zachytil a myslím, že to bylo v souvislosti s puškařinou.
Víc nevím.. Neutral
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/15/2007
Hele a nešel by upravit trojhranej jehlovej pilník, kdysi jsem přemýšlel, že bych na něj nějak přidělal vodítko do drážky, jednu bych piloval a v druhé měl vedení, něco jako na rybinu. Šlo by s tím dělat drážky i v rádiusu.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/11/2010
Já jsem řešil minulý rok jemnou rybinku na pažbě a protože jsem měl strach to dělat frézičkou,tak jsem UHU epoxidem nalepil čtyři nejtenčí trojhranný pilníčky na kousek překližky těsně vedle sebe a jak to jelo,panečku,jen se nesmí lepidlem zapatlat seky v pilníkách...Happy
PROSÍM NEPOSÍLEJTE MI PM,PIŠTE PŘÍMO NA MAIL.DĚKUJI,B5:-)
Posláno:

Štamgast
jojo kiwi toto pesne to zhanam... jako problem to vyrobit nieje tie drazky no ked toho mam robit viac tak sa na to radsej vykaslem jednoducho uz nieje sila ani vola pilovat hodiny aby to vyzeralo jak tak... hlavne po pieskovani to nevyzera dobre vidno rozdiely preto zhanam tieto specialne pilniky Sad a hlavne usetrit cas.....

- skladat to s pilnikov no neskusal som... no uvazoval som o podobnej veci ako Gweck nieco na sposob voditka no nejak som sa ku tomu nedostal ja som mal nieco podobne v planu ako je drziak na pilnik pre motorove pily... len by tobolo s jednej strany gulaty pilnik by som si vedel predstavit no trojholnikovy hm...
Hneva ma ked mi nieco nefunguje... No viac ma vie nahnevat ked neviem preco to nefunguje!... :-D
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/8/2010
U nás ve výdejně ho mají v jednom kousku... taky jsem se po něm díval ale nikde nic ... jak bude čas tak ho musím vyrobit jo ale najít ten čas je toho tolik že bych mohl sedět imr were v dílně a furt by bylo co dělat
Jo a jak si ho jdu pujčit tak mu říkáme Rýhovací pilník.
"Devět z deseti hlasů v mé hlavě říká že jsem normální..."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/27/2009
No zkusit toto http://www.ajaxjihlava.cz/40-zavitove-pilniky.html jak jsem psal.
Mám tlačítko mail. Na pm-ka nebudu reagovat. Jdou automaticky do spamů.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 4/17/2006
Posláno:

Štamgast
Josse podla tvojho nazvu pilnika teda RYHOVACI PILNIK som nasiel toto http://www.linea-naradi.cz/?rubrika=katalog_naradi&znacka=vypis_zbozi&id_zbozi=4&ru=4 vyzera ze by to mohlo byt Happy
Posláno:

Pokročilý
Tak jsem se na ně ptal:
LP1166-6-00 439,00
LP1166-6-0 465,00
LP1166-6-1 485,00
LP1166-6-2 502,00
LP1166-8-00 607,00
LP1166-8-0 642,00
LP1166-8-1 671,00
LP1166-8-2 694,00

Dobrý den, toto jsou ceny v Kč/ks bez DPH při objednávce standardního balení t.j. á 12 ks. Je možné objednat á 3, příp. á 6 ks s přirážkou 10%. Dodací lhůtu vám mhu sdělit až po zaslání celé specifikace a dotazu u výrobce. Pokud chcete ceny na další typy, sdělte mi, prosím, jaké. Děkuji Toniková

Takže u mě stále vede samo výroba:D
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/12/2009
No ale keby náááhodou si objednával tie tri kusy, jeden by som odkúpil :)
kontakt: mototechna zavináč mototechna.net
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 12/28/2010
já bych měl případně o jeden taky zájem
Posláno:

Štamgast
Nazdar Josse to su ceny tych pilnikov? ja co som tu dal odkaz poslal poziadavku no zatial nist... ta cena jednodlivych pilnikov sa lisi v com? sirka pilnika teda pocet drazok? Ak je to ten co na obrazku mal by som tiez zaujem.. Happy Ceny su viac nez vysoke no ked si pomyslim ze mi to usetri 2 hodiny pilovania a nadavania a nadruhy den bolesti krcnej chrbtice takto stoji za to Wink Daj mi prosim ta vediet ako to je... i na gmail... dik
Posláno:

Pokročilý
No já nevím je to celkem dost peněz a neni tam daň a přirážka 10%
s tím vším vychází LP1166-6-1 na 630,- plus pošta

Parametry:

Fotka:

Poslední číslice značí počet seku na cm
a je nasledujcí:
00=16z 0=20z 1=25z 2=31z

Musím to pořádně promyslet a prokonzultovat s rozpočtem ... ale jak jsem už říkal rači bych to zkusil vyrobit... udělám pokus a uvidíme ... ale kdyby měl někdo zajem se přidat tak napište uvidíme kolik nás bude
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/12/2009
Celkom zaujímavé pilníky som našiel tu:
http://www.shop.boukal.sk/pdf/Katalog/Pferd_Katalog_201E_CZ_tit.pdf
Ale ten ryhovací tam nieje... Hľadám to aj ako "drážkovací pilník", ale márne...
kontakt: mototechna zavináč mototechna.net
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 12/5/2010
Taky bych do jednoho kousku šel,takže klidně do fronty
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum