ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Inzerce
Stroje, zařízení, technika I. Možnosti
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 12/9/2009
K té vrtacce Bosch, nějakej chytrák nám ji koupil vloni do práce a musím říct že je to opravdu pro kutily kteří potřebují občas nějakou dírku jinak je z mého pohledu k ničemu, ale jen můj názor, třeba budete spokojeni
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/27/2001
boticka napsal:
Zdravím chlapi, už jsem tu léta nebyl a potřeboval bych poradit. Vím že tu bylo téma kolem brusných pásů, ale nic jsem nenašel (asi špatně hledám) stejně se mi dařilo na googlu. Potřebuju koupit pásy š60x1500 nebo víc. Budu rád když mi někdo poradite kde, nebo mě aspoň navedete. Díky moc

Každý výrobce pásů lepí pásy na míru, jen mu napiš rozměr, který potřebuješ. Já "nestandardní" rozměry objednávám u https://www.alca.cz , ale v zásadě je to spíše o tom, které pásy (značka, posyp, podklad) ti vyhovují. Cena se odvíjí od plochy pásu, ne od "standardnosti" rozměru.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 12/9/2009
Děkuju za odpověď rád vyzkouším
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/29/2009
Vrtačku jsem doplnil o svěráček...super spokojenost celkově. Vrtačka je na moje hobby použití nadstandart 👍👍👍

Dudulik vložil tyto přílohy:
Polish_20211122_191434797.jpg.jpg

Kontakt pouze email,PM ne.Děkuji
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 12/25/2020
Dobrý večer , začínám dospívat k názoru že bych si pořídil pásovou brusku , ale dříve než to udělám přicházím s prosbou, najde li se někdo v Praze nebo okolí Prahy kdo by mne nechal vyzkoušet jak se mi s ní bude pracovat. Za to bych samozřejmě zaplatil. Přiznám se že začínat střenku z rozbuskou už mi začíná trochu vadit.
Nože jsou můj koníček
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 1/29/2019
Ahoj, mohu nabídnout vyzkoušení brusky z Rakovníka a samodomo. Momentálně jsem doma s pořezaným prstem na ruce,takže skoro kdykoliv. 20 km po dálnici směr Brno - Všešímy.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum