ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Article Details
Boj nožem I - EVROPA
15.12.2000, host
Mistři boje nožem, Martin Cibulka a Ivo Schovanec připravili tuto knihu pro všechny vážné zájemce o toto umění...

Mistři boje nožem, Martin Cibulka a Ivo Schovanec připravili tuto knihu pro všechny vážné zájemce o toto umění. Kniha pojednává o historii boje nožem v Čechách, o evropské tradici boji nožem. Dozvíte se v ní o výcviku a technikách v boji nožem používané v britské i německé armádě v době II. sv. války. Výběr nožů, způsob nošení i vnitřní techniky mentální přípravy v knize nechybí. Praktické ukázky boje nožem na ulici, i moderní techniky používané španělskou školou jsou dokumentovány fotograficky. Nechybí ani minimum o zákonech.

Nakladatelství HUBERTLOV, které vydává tuto publikaci připravilo pro zájemce o tuto publikaci překvapení. K prvním 300 objednávkám věnuje společnost WITTIG a PARTNER Ltd. ke knize zdarma videokazetu s ukázkami vlastností nožů zn. Cold Steel® (prorážení střechy automobilu, sekání konopného lana, používání válečných seker...).

Objednávejte na adrese:
HUBERTLOV BOHEMIA
Uzbecká 1463/1
101 00 Praha 10

Cena publikace: 195 Kč včetně DPH.  
Podmínky používání | Prohlášení o soukromí | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris