ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Article Details
Kování ve Vrbičanech
8.5.2018, bulis
Ukázky kování čepelí nožů, setkání kovářů a přátel tohoto řemesla.

Dovolujeme si vás pozvat na kovářskou, nožířskou akci Kování ve Vrbičanech.

Na akci bude možno vidět ukázky kování čepelí nožů a to jak složené a kovářsky svařené z několika druhů ocelí, tak i z jednoho druhu oceli a mnoho dalšího. V případě zájmu o vykování vlastní čepele, budou k dispozici zkušení kováři, kteří vám poradí a pomohou. V případě zájmu o vlastní práce je třeba se přihlásit včas. musíme dohodnout podmínky s jednotlivími zájemci a udělat to dostatečně dopředu,s kolika lidmi počítat.

Do akce samotné bude zařazena ukázka a soutěž v lukostřelbě-pořadatel luky-Kízl.Vítěz této soutěže obdrží slevu na nákup luku liky Kízl. Zase bude možno si zkusit zastřílet z takzv šípoprakem.

Dále budou ukázky práce se dřevem, především výroba dřevěného hrnku známých pod názvem,čerpák,kuksa atd. také toto je možné zkusit,ale opět je třeba se nahlásit včas a dostatečně předem.

Kování i práci se dřevem či dotazy je možné dohodnout na emailu drnec.vladimir@seznam.cz.

Samozřejmě vítáme všechny, kteří se chtějí jen podívat a užít si příjemný den, stejně tak nožíře s ukázkou jejich práce.

Zve vás Mails, Zelí, Emil, Bulis a další.  
Podmínky používání | Prohlášení o soukromí | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris