ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Article Details
12.-13. 7. 2014 - Buchlovské kování 2014
28.5.2014, Milan

pozvánka na pohodovou akci do Buchlova


Zdravím Vás přátelé, 


po roce je tu zase Buchlovské kování a letos už po 3. bude jeho součástí nožířská výstava. Základní informace jsou stejné jako pro kováře a naleznete je v příloze. Pár změn oproti minulému roku však nastalo. Jelikož se tato akce každým rokem rozrůstá, ale hrad je stále stejně "malý" byla omezena možnost si brát doprovod, rodinné příslušníky, či kamarády. Tedy prosíme, pokud se nejedná o Vašeho pracovního kolegu, přijeďte pokud možno sami. V případě, že budete chtít vytvářet věci spolu s kováři do galerie a účastnit se tak soutěže, samozřejmě si vezměte někoho kdo vás zastoupí u stolu. Bohužel už loni pro některé nebylo na parkáně pro stany, či pod hradní střechou místo na spaní a naše kuchařky také stíhali jen tak tak.
Stejně jako loni, se můžete těšit na 3 jídla denně z hradní kuchyně a piva ze zlínského pivovaru Švec, které bude k dispozici poblíž kovářské sekce. Po večerech grilování a spoustu dobré nálady.
    Pro letošek se pokusíme vecpat na hrad více stolů, ale i tak bude počet nožířů limitován 2mi místnostmi jako loni. Tedy maximum vystavujících bude +- 35 . (+- proto, že někteří mohou opět sdílet  některé obří stoly s druhým kolegou, který bude mít nožů méně)
A ještě jedna novinka na závěr, kdo bude mít zájem, může v průběhu akce absolvovat prohlídku hradu plného mnoha kuriozit a zbraní.
Těšíme se na Vás a prosím neotálejte s potvrzením  registrace,  pokud máte zájem s námi strávit pár hezkých chvil v prostředí hradu Buchlov.


S pozdravem,

Petr Hofman

Pozvánka Buchlovské kování 2014.docx


  
Podmínky používání | Prohlášení o soukromí | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris