ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Hlavní stránka    
Brněnská výstava nožů Knifemaster 4.10.2025
4.9.2025, xaxa
Pozvánka na výstavu nožů do Brna dne 4.10.2025   
Výstava nožů Hradecký nůž 25.10.2025
4.8.2025, xaxa
Pozvánka na výstavu nožů do Hradce Králové dne 25.10.2025
  
Aktuální příspěvky z Diskuze
Předmět   Poslední
0
marin996
dnes 1:46
2911
yeneek79
včera 23:44
28
Totoro
včera 22:20
1664
ivan78
včera 22:11
441
AV
včera 21:35
10034
Roman5
včera 21:35
2321
Delewar
včera 21:18
635
Vodnarkozoroh
včera 20:52
2738
virtual1jk
včera 20:28
6616
MONOLITH
včera 20:21
7448
kubazzzz
včera 19:41
798
Kapol
včera 18:09
5402
Hejkal von Sovinec
včera 17:23
3721
Dagoberd
včera 16:40
3962
Miloslav Zítek
včera 14:41
957
Flector EP
včera 12:48
 
2555
Delewar
14.6. 21:05
1561
Kabík
14.6. 20:18
5289
DanielZizkov
14.6. 19:58
2411
mike978
14.6. 19:54
5171
krezac
14.6. 12:18
3922
wajgy
14.6. 8:10
4319
zb.
13.6. 22:25
6354
Delewar
13.6. 21:30
904
Delewar
13.6. 20:04
459
tolokan
13.6. 19:12
2982
Roman5
13.6. 18:30
1902
Michal Dohnal
13.6. 8:43
594
Jakub.adamuska
13.6. 8:39
2864
LuPa7
12.6. 23:41
3021
rotwailer
12.6. 20:56
5776
hanes
12.6. 18:43
1799
tolokan
12.6. 15:57
660
Miloslav Zítek
12.6. 9:26
727
Sidney
11.6. 19:28
11719
Petr Dohnal
10.6. 10:07
738
gorshi
9.6. 22:48
1711
fazzyk
9.6. 15:24
Knife - Show 2010 - Lipová Lázně
28.3.2010, westy

Tak se rok zase překulil do dalšího, letos v novém kabátku, ale doufám, že nee méně přitažlivém :-)

  
11.4.2010 - Pražská výstava nožů
24.3.2010, Akce, Články, Milan

 Pozvánka na jarní pražsko výstavu nožů.
 

  
Francomeho skalpovač
28.2.2010, Recenze, Gero
Zdeňkovo (Francome) tvorba se mi moc líbila už od doby, kdy si založil vlastní vlákno a začal svoje výrobky tady prezentovat. Prakticky každý jeho nůž, který jsem viděl, bych si dovedl představit u sebe ve sbírce a na opasku. Proto když mě požádal, abych jeden z jeho nožů vzal na ozkoušení a pořádně jej proklepnul, neváhal jsem.   
Fällkniven TK 3 – gentleman i dělník
21.12.2009, Recenze, gorshi

Fällkniven TK3 je malý kompaktní zavírák bytelné konstrukce. Čepel má plochý výbrus a je vyrobena ze sendvičové oceli 3G kalené na 62 HRC. Rukojeť je z tvrdého exotického dřeva cocobolo, bolstry z alpaky. Nůž má kovovou konstrukci a hřbetní pojistku. Otvírá se klasicky pomocí drážky na nehet. 

  
13.12.2009 - Pražská výstava nožů
3.12.2009, Akce, Články, Milan

 Pozvánka na předvánoční pražskou výstavu...

  
12.12.2009 - Nože Ostrava
18.11.2009, Akce, Články, Milan

 Pozvánka na čtvrtý ročník ostravské výstavy nožů.

  
Test Kapesních pilek
7.11.2009, Recenze, Samurai

 Jaren:

Potreboval som kúpiť pílku. Bolo mi ľúto vyhodiť veľa peňazí, kúpil som lacnú, veď mi poslúži. Už mám pár maličkostí od firmy Coghlan’s, tak som kúpil pílku od tejto firmy. Bohužial, moje sklamanie bolo veľké, preto som oslovil kamarátov a požičal som si raz od jedného, potom od druhého, aby som si vybral a potom kúpil. Niektoré boli lepšie, niektoré horšie a preto som sa rozhodol urobiť malý test nástrojov na rezanie – píliek.

 

  
Nože od pana Bareše
27.9.2009, Zrzavý Orm

Je to půl roku, co se tu objevila debata na téma zkušeností s noži od pana Bareše ze Sedlčan. Tou dobou jsem zrovna měl jeho variaci na šestipalcovou Pumu White Hunter. Na jaře se mi na pár dní dostal do ruky pětipalcový originál od Pumy, takže jsem měl možnost oba nože srovnat...

  
Gero- recenze nože od Ládese a od lamy
9.8.2009, Recenze, Samurai

 Byla by škoda nezmínit se alespoň pár slovy o těchto dvou sympatických nožích, které spadají do kategorie těch menších pevných na ven a na každodenní činnosti. Oba jsou velikostně kolem 20 centimetrů a oba jsou inspirováni (více či méně) sériově vyráběnými noži.

  
Ontario TAK-1
22.6.2009, Recenze, ANUP

 Je to nůž s fulltangovou konstrukcí, dobře padnoucí i do středně velké dlaně. Těžiště je posunuto víc na stranu rukojeti, ale není to žádná tragédie a dá se to doladit vyvrtáním odlehčovacích otvorů do rukojeti...

  
5.-6. 9. 2009 - NOŽE 2009 - Příbram
16.6.2009, Akce, Milan

Pozvánka na osmnáctý ročník tradiční Příbramské mezinárodní výstavy nožů.

  
Gero - recenze kloboukového nože od Slona
12.6.2009, Recenze, Samurai

Už delší dobu jsem uvažoval o tom si pořádně vyzkoušet a proklepnout nůž tohoto tvaru čepele a pojetí. Nejvíc mě ze sériových kousků lákal KaBar Warthog, ale když se mě po letošní Lipové naskytla možnost si vyzkoušet ručně dělaný nůž podobného typu, neváhal jsem.

  
Extrema Ratio, Dark Talon BF3
29.4.2009, Recenze, westy

 Jak jsem se už přesvědčil, nože Extrema Ratio některé lidi lákají, jiní o nich hovoří pohrdavě, ale každopádně vzbuzují emoce.

  
25.4.2009 - Nože Ostrava
24.4.2009, Akce, Články, Milan
Pozvánka na třetí mezinárodní výstavu nožů v Ostravě.
  
19.4.2009 - Pražská výstava nožů
1.4.2009, Akce, Články, Milan
Pozvánka na jarní výstavu nožů pořádanou Zdeňkem Jančou.   
Strana 11 z 24První   Předchozí   6  7  8  9  10  [11]  12  13  14  15  Další   Poslední   
Další články   
Podmínky používání | Prohlášení o soukromí | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris