ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Zdeněk Janča
Pan Janča je původem z Plzně. Absolvoval Střední umělecko-průmyslovou školu v Praze, kam se posléze v roce 1995 přestěhoval. Výroba nožů ho zaujala natolik, že se jí v současné době věnuje profesionálně. Specializací pana Janči jsou rovné nože z přírodních materiálů, které jsou vhodně doplněny koženými pochvami.

Vzhledem k tomu, že Zdeněk Janča není výrobcem čepelí, nejlepší způsob jak si od něj pořídit nůž je navštívit ho v dílně a vybrat si z různých čepelí které jsou neosazené a které případně upraví dle Vašeho přání. Takovýto nůž může být zhotoven již během jednoho týdne. Lze jej také navštívit na některé z každoročně konaných výstav. Jeho nože se pohybují v cenové relaci od dvou do šesti tisíc.

Pan Janča používá čepele z těchto materiálů - ATS-34, D2, Tenax, San Mai (Damašková ocel vyrobená sandwichovou technologií od pana Šmidrkala). Rukojeti zhotovuje z perleti, mamutoviny, mrožoviny, jeleního, sobího nebo losího paroží, indického vodního buvola atd.

Kontakt:
Zdeněk Janča
Papírenská 4
160 00 Praha 6 - Bubeneč
Tel.: 604 331 032
zdenek.janca@quick.cz
web.quick.cz/zdenek.janca
http://knife.cz/noziri/janca
  
Menu
Reklama
  
Podmínky používání | Prohlášení o soukromí | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris