ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Nasazení nové verze knife.cz Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 7/16/2001
marylin napsal:
Nemyslím, že by to bylo k užitku, jeví se mi to podobně jako tobě - jakákoli jiná debata nežli mezi inzerentem a zájemcem (kterou si spolu mohou vyřídit sami) by IMHO byla celkem jalová. ("Nejsi zrovna levný! Stejný se prý před třičtvrtě rokem prodával na e-bayi a jen ZA 5 DOLARŮ" nebo "Ten jsem taky měl, ale ulomila se mi u něj špička a víckrát bych ho nekoupil!" apod.)
EDIT: Davide, nepředpokládám, že by tohle byly tvoje příspěvky Happy , ale stejně mi to přijde na h...

Participuji na mnoha forech o nožích a téměř všude jsou odpovědi povoleny. Je jasné, že se najde nějaké pako, co ví všechno nejlíp a hlavně co se týká cen. Takové příspěvky nejsou nikde dovoleny a uvedení jedinci jsou tvrdě potíráni. Klidně bych si vzal na starost "čištění" inzertního fora kdyby byla možnost reagovat na příspěvky.

D.
( . )( . )
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 2/7/2006
xaxa napsal:
prave jsem upravil i zobrazovany titulek stranky fora ...
na strance s vypisem vlaken nejakeho fora, titulek obsahuje jmeno fora jehoz je to vypis vlaken
na strance s vypisem zprav vlakna, titulek obsahuje jmeno tohoto vlakna

parada - jen jedna mala poznamka - nefunguje to pri listovani ve vlakne - to se jako titulek zobrazuje stale jen "Forum" - ale to je jen detail Wink
Posláno:

Admin
Skupiny: Admin
Připojený: 5/9/2005
jaret napsal:
xaxa napsal:
prave jsem upravil i zobrazovany titulek stranky fora ...
na strance s vypisem vlaken nejakeho fora, titulek obsahuje jmeno fora jehoz je to vypis vlaken
na strance s vypisem zprav vlakna, titulek obsahuje jmeno tohoto vlakna

parada - jen jedna mala poznamka - nefunguje to pri listovani ve vlakne - to se jako titulek zobrazuje stale jen "Forum" - ale to je jen detail Wink

diky za upozorneni, pokusim se to poresit (byt se to muze zdat jako banalita, vzhledem ke strukture celeho knifu to neni uplne jednoduche)
Posláno:

Admin
xaxa napsal:

diky za upozorneni, pokusim se to poresit (byt se to muze zdat jako banalita, vzhledem ke strukture celeho knifu to neni uplne jednoduche)

bylo poreseno :) navic to bylo poreseno i v tisku tematu
Posláno:

Začátečník
Připojený: 12/28/2006
Nová verzia je podstatne lepšia ako predchádzajúca (logické usporiadanie, nové funkcie, ...). Mám však jedenu prosbu a zároveň návrh. Množstvo ľudí používa možnosť "hledej" na rýchlu orientáciu v príspevkoch, alebo dohľadanie konkrétnych informácií. Nebolo by možné, aby sa po zobrazení výsledkov hľadania opticky zvýraznili hľadané výrazy(napr. odlišnou farbou) tak ako tomu bolo v predchádzajúcej verzii? Ak to tu už niekto navrhol, tak sa ospravedlňujemHappy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/15/2005
Jdou nějak mazat vložené inzeráty? Nůž jsem prodal, tak bych rád smazal svůj příspěvek. Nenašel jsem na to nikde žádnej odkaz, ale třeba jsem jenom blbej...
Gorshi uses & abuses: BUSSE COMBAT slashers
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
gorshi napsal:
Jdou nějak mazat vložené inzeráty? Nůž jsem prodal, tak bych rád smazal svůj příspěvek. Nenašel jsem na to nikde žádnej odkaz, ale třeba jsem jenom blbej...

vymazán Wink
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/15/2005
Díkec!
Gorshi uses & abuses: BUSSE COMBAT slashers
Posláno:

Admin
Docasne nefungovalo upozorneni na nove soukrome zpravy .. nyni je opet funkcni. Na hlavni strance fora se zobrazuje upozorneni, pokud mate nejakou neprectenou soukromou zpravu.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2002
Páni adminové, nebylo by možné to nějak udělat, aby u uživatelského profilu šlo volit počet vyhledávaných vlastních příspěvků, nebo ještě lépe postupně listovat ve všech?
Jelikož jsem sklerotickej, tak sice vím, že na jsem se k čemusi už kdysi vyjadřoval, ale prd si pamatuji v jakém vláknu Sad . Těch deset posledních je mi dost na ho...
Lenost - matka pokroku
Posláno:

Admin
dany napsal:
Páni adminové, nebylo by možné to nějak udělat, aby u uživatelského profilu šlo volit počet vyhledávaných vlastních příspěvků, nebo ještě lépe postupně listovat ve všech?
Jelikož jsem sklerotickej, tak sice vím, že na jsem se k čemusi už kdysi vyjadřoval, ale prd si pamatuji v jakém vláknu Sad . Těch deset posledních je mi dost na ho...

vsechny sve prispevky muzete vyhledat pomoci vyhledavani ve foru .. v jednom z rozbalovacich menu zvolte "odeslal" a do pole co vyhledavat zadate svoji prezdivku
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2002
Díky - soráč, kdybych si s tím víc hrál, ..... tak možná .... ale takhle to bylo rychlejší Razz
Lenost - matka pokroku
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/5/2004
Ptám se možná blbě ale na omluvu opakovaně blbě.\na starém foru jsem se podíval jedním kliknutím na inzerci včetně všech fotografii a jen jsem si je projel nahoru a dolů,přečetl příspěvky za den či týden a bylo to v pohodě jde to i tady? zatím najdu vždy jen jednu fotku k inzerátu nebo jen pár posledních příspěvků díky za radu conrad
Posláno:

Admin
Připojený: 7/16/2001
test
.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/30/2006
Dneska som preliezal svoje vlakno a zistil som nemilu vec a to, ze sa mi zmrsili obrazky hlavne tie starsie. Vyzeraju akoby presli este raz kompresiou a je to na ich kvalite hodne vidiet. Co s tym?
1 ovečka, 2 ovečky, 3 ovečky, 4 ovečky, 5 .... teraz tu bola !!!
Posláno:
Admin
Připojený: 12/8/2006
chvili se ted nedalo prihlasit .. zpusobeno narustem databaze nad povolenou mez , jiz by to melo byt vyreseno
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 1/5/2007
Zdravím všechny tvůrce stránek KNIFE, jsou super, jen malá poznámka (můj pocit) zdá se mi, že inzerce byla předtím přehlednější. Ale jinak díky!!! Luděk
Luděk
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/31/2005
Zdravím Kudláčov, asi ste to tu už rozoberali, ale neviem to nijako nájsť. -Ako si vložím obrázok pod svoj nick?
Asi negramotná otázka, ale fakt na to neviem prísť. Dík za odpoveď.Sad
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/6/2005
vjedator napsal:
Ako si vložím obrázok pod svoj nick?

"Muj profil" - vlevo pod napisem "Osobni profil" je link "Zmena avataru" - "Nahraj novy ...

EDIT: Nu vidim, ze se to povedlo Happy
neca eos omnes, deus suos agnoscet
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Emeritní moderátor
Připojený: 9/19/2005
@ vjedátor
Laugh á ztracený synek se vrátil, tož vitaj ..... jinak wolf byl rychlejší ..... co pejsani????
Boj s lidskou blbostí se nedá vyhrát, ale člověk nesmí přestat bojovat, protože by jinak blbost zaplavila svět. (Jan Werich)
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum