ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Nasazení nové verze knife.cz Možnosti
Posláno:

Admin
Skupiny: Admin
Připojený: 7/16/2001
Vencál napsal:
zkoušel jsem si změnit avatar a v případě, že to chci udělat z Vaší kolekce, tak se mi nezobrazí žádný výběr, jde to jenom obrázkem z mého komplu. Nejde o nic důležitého, já jenom, že vychytáváte mouchy. Nebo může být problém u mně, někde mezi klávesnicí a židlí. Happy

Problém je v tom, že kolekce avatarů je prázdná, proto se nic neobjevuje - myslím, že to není problém, každý si může svůj svatar natáhnout z disku, dle svého uvážení... Happy
.
Mat
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/3/2006
Ahoj všem. Líbí se mi tohle nové uspořádání, vím, že mám sotva poradní hlas, ale trochu mi chybí zobrazení více témat Sad ale to je ne adminech. Jinak barva a přehled moc pěkný. Mat Happy
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 9/22/2006
Výborná práce... Happy
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 9/17/2005
Mno nez si na to zvyknu asi bude krapet trvat....Hlavne to okynko s aktualni diskuzi mi prijde nejake jalove.-)
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Emeritní moderátor
Připojený: 9/19/2005
nemám to odzkoušeno celé, ale zatím se orientuji, odpoledne vyzkouším fotky, mám něco nového, pár smajlíků navíc bych přivítalWink třeba jako držím palecWink
Boj s lidskou blbostí se nedá vyhrát, ale člověk nesmí přestat bojovat, protože by jinak blbost zaplavila svět. (Jan Werich)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/27/2001
athelas napsal:
Mno nez si na to zvyknu asi bude krapet trvat....Hlavne to okynko s aktualni diskuzi mi prijde nejake jalove.-)

Pokud vyjedeš těsně nad tuhle tabulku s našima plkama, tak tam máš mj. i "Aktivní témata" a můžeš si zvolit příspěvky za poslední hodinu, dvě, týden, měsíc, ...
VLK
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/23/2005
Pánové hezké ,ale chvilku mi to bude trvat ,taky už jsem nenašel svoji galerii asi už je v pasti
No tak už jsem to našel ,ono to má víc stránek Happy
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/20/2004
Tohle fórum je o hodně lepší.
Mám jen jeden dotaz. Potřebuju si změnit emailovou adresu na novou a v editaci profilu to nějak nevidím.
Tak nevím jestli jsem slepej? Happy
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Emeritní moderátor
Připojený: 9/19/2005
Happy ještě dvě připomínky, či dotazy

1) pokaždý se musím přihlašovat i když zadám zapamatovat si přihlášení ????Sad

2) zkoušel jsem párkrát zadat HLEDAT a vyjeli mi pokaždý dva jakési odkazy Shocked , takže mi nějak nejde hledatSad hodí většinou odkazy pouze na články nebo recenze, nevyhledá to v databázi všechny zmínky na hledaný výrazSad což by byl dost velký problém i pro sztaré uživatele, neřknu-li pro nováčky
Boj s lidskou blbostí se nedá vyhrát, ale člověk nesmí přestat bojovat, protože by jinak blbost zaplavila svět. (Jan Werich)
Posláno:

Admin
westy napsal:
Happy ještě dvě připomínky, či dotazy

1) pokaždý se musím přihlašovat i když zadám zapamatovat si přihlášení ????Sad

2) zkoušel jsem párkrát zadat HLEDAT a vyjeli mi pokaždý dva jakési odkazy Shocked , takže mi nějak nejde hledatSad hodí většinou odkazy pouze na články nebo recenze, nevyhledá to v databázi všechny zmínky na hledaný výrazSad což by byl dost velký problém i pro sztaré uživatele, neřknu-li pro nováčky

Westy, zkusím Ti odpovědet:

1 - tohle jsem nezkoušel, neboť to z bezpečnostního hlediska zásadně nedělám, ale poradím se a dám vědět...

2 - ve FAQ je odkaz "vyhledávání", který myslím vše vysvětluje...

Milan
.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 12/21/2005
westy napsal:

1) pokaždý se musím přihlašovat i když zadám zapamatovat si přihlášení ????

Zkus to přihlášení zopakovat, na druhej pokus už mi to vyšlo a nemusím se znovu přihlašovat.

Edit: tak už mi to taky nefungujeLaugh
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/26/2006
Happy Fajn, chlapíci, zatim se v tom sice trochu potácím, ale dosud jsem našel všechno.Happy
Trochu mi chybí, že si nemůžu (aspoň zatím nevím jakSad ) vyvolat všechny příspěvky za poslední den, týden..... Nemyslím témata, to šlape dobře, ale abych tam měl přímo příspěvky.
Je pravda, že občas jsem něco přeskočil a občas v tom byl trochu zmatek, když se křížilo více debat najednou. Třeba jde jen o zvyk.
Já jsem si prostě rád pročetl všechny příspěvky vždy za období, kdy jsem byl mimo internet.

Ale jinak - vzhled, úprava a ovládání - líbí a moc! Wink
Posláno:

Admin
anatom napsal:
Happy Fajn, chlapíci, zatim se v tom sice trochu potácím, ale dosud jsem našel všechno.Happy
Trochu mi chybí, že si nemůžu (aspoň zatím nevím jakSad ) vyvolat všechny příspěvky za poslední den, týden..... Nemyslím témata, to šlape dobře, ale abych tam měl přímo příspěvky.
Je pravda, že občas jsem něco přeskočil a občas v tom byl trochu zmatek, když se křížilo více debat najednou. Třeba jde jen o zvyk.
Já jsem si prostě rád pročetl všechny příspěvky vždy za období, kdy jsem byl mimo internet.

Ale jinak - vzhled, úprava a ovládání - líbí a moc! Wink

Tak, opět se pokusím odpovědět - nepřečtené příspěvky eviduje fórum naprosto skvěle - pro každého uživatele drží v databázi seznam přečtených a nepřečtených příspěvků, ve výpisu je pod položkou "poslední příspěvek" vloženo datum, čas a přezdívka vkladatele a za tím je ikonka (šipka a bílý/žlutý list papíru
/
). Je-li obrázek žlutý, znamená to, že jste příspěvek ještě nečetli a klepnutím na ikonu se na něj přemístíte.
Dále si můžete nastavit sledování tématu, takže budete informováni o jeho změnách.

Milan
.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
Milan: nešlo by na hlavním výpisu vláken označit názvy tučně? nějak to dost splývá s popisem vlákna v jednolitý text..
Posláno:

Admin
Samurai napsal:
Milan: nešlo by na hlavním výpisu vláken označit názvy tučně? nějak to dost splývá s popisem vlákna v jednolitý text..

Dobrý nápad, prokonzultuji s programátorem a zkusíme s tím něco udělat...

Milan

.
Posláno:

Štamgast
Milan: další poznatky - u vložení Avatara (mimochodem proč nečeský název avatar nenahradil i nováčkům známý pojem Ikona/Portrét?) by se měly objevit informace upřesňující doporučené rozměry avatara, popř. jeho velikost v kB..

další je moderátorský dotaz - členové fóra jdou sice krásně setřídit podle počtu příspěvků nebo podle uznání, ale vždy jen v rámci počátečního písmene... nešlo by to udělat i globálně pro všechny uživatele jako ve staré verzi?

Jaký má význam funkce Moderuj v tom řádku vedleč hledej?

Jak se dá opravit chybný název vlákna? např. v nožířské galerii nedávno založený lukáš bez š..
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/20/2004
A co změna toho mailu? Jde to? Mám tam starý nefunkční a nemůžu ho aktualizovat.
Posláno:

Pokročilý
Pro Milana: děkuji, všiml jsem si toho až když mi před chvílí spadla síť a já se musel znovu přihlásit. Happy
Teď už je všechno pro moje potřeby v pohodě. Happy
Posláno:

Štamgast
Milan: další poznatek z FAQ - můžeš zrušit duplicitní vysvětlivky "Otázka: Jak se určují kategorie uživatelů ve fóru?" neb je to vysvětlené již v předchozí odpovědi.. Mimochodem je správně to označení Nováček? ve výpisu členů je to uvedené jako Začátečník - chce to sjednotit..

add kubajzův dotaz: proč mu nemám jak opravit email či nacionále jako u staré verze?

další..
v odkazech je u Dohnalovců špatný odkaz na jejich stránky - má tam být www.dohnalknives.com
ve slovníku bych doplnil pojmy EDC a rikaso či fulltang
Posláno:

Pokročilý
Ad kubajzz: po přihlášení si klikni na svoje jméno v pravém horním rohu! Wink
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum