ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Nasazení nové verze knife.cz Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Emeritní moderátor
Připojený: 9/19/2005
2 - ve FAQ je odkaz "vyhledávání", který myslím vše vysvětluje...

Sad ať to zkouším z kterékoliv pozice najfu, tak na zadání jakého koliv slova, mi to vyhazuje odkazy pouze na články nebo recenze, nikoliv na příspěvkySad
Boj s lidskou blbostí se nedá vyhrát, ale člověk nesmí přestat bojovat, protože by jinak blbost zaplavila svět. (Jan Werich)
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/9/2002
Pánové admini, klobouk dolů! Musela to být hrozná práce. Zatím se mi nový kabátek Knifu moc líbí, zvyknu si myslím rychle. Happy
Zatímní poznatky veskrze kladné, jenom drobné připomínky:
Funkce Hledat vpravo nahoře - nic moc, zato funkce Hledej v horním pruhu je super.
V Odkazech mi nefunguje přeskok na kategorii - když kliknu třeba na Tuzemské servery, neskočím.
Podívejte se na seznam členů - někdo se tam nabořil a nacpal tam asi robotem mraky jednoznačně spamových jmen...Sad
Když píšu odpověď, můžu vložit smajlíka jen na konec posledního řádku a ne třeba někam doprostřed - to jde jenom CtrlC-CtrlV.

Moc díky za tu hroznou práci !
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 7/16/2001
Test avataru Happy Jo a taky si mě to nepamatuje (pokaždé se znovu přihlašuji). Jinak moc pěkné!
( . )( . )
Posláno:

Štamgast
westy napsal:
ať to zkouším z kterékoliv pozice najfu...

Westy, zkus "Hledej" v horním pruhu místo okýnka "Hledat" Wink
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/20/2004
2Anatom: Dík, to bude ono.
Šel jsem na to přes Můj Profil - Editace Profilu.
Ale teď se dívám, že když jsem to změnil po kliknutí na nick vpravo nahoře, tak tam to mám změněné, ale v profilu zůstal ten starý.
Tak teď tam mám ty maily dva.Laugh
Posláno:

Admin
Skupiny: Admin
Připojený: 7/16/2001
Surg napsal:
Pánové admini, klobouk dolů! Musela to být hrozná práce. Zatím se mi nový kabátek Knifu moc líbí, zvyknu si myslím rychle. Happy
Zatímní poznatky veskrze kladné, jenom drobné připomínky:
Funkce Hledat vpravo nahoře - nic moc, zato funkce Hledej v horním pruhu je super.
V Odkazech mi nefunguje přeskok na kategorii - když kliknu třeba na Tuzemské servery, neskočím.
Podívejte se na seznam členů - někdo se tam nabořil a nacpal tam asi robotem mraky jednoznačně spamových jmen...Sad
Když píšu odpověď, můžu vložit smajlíka jen na konec posledního řádku a ne třeba někam doprostřed - to jde jenom CtrlC-CtrlV.

Moc díky za tu hroznou práci !

Díky za příjemnou reakci, opět zkusím stručně odpovědět:

- ad Hledat/Hledej - nepodařilo se nám tuto funkci ujednotnit - aby hledala přes celý server (obsah i fórum). složitěji by to jistě vyjádřil XaXa, ale snad to není nutné Sad

- vkládání smajlíka pouze nakonec jsem si také všimnul, mrkneme na to...

- v seznamu členů je opravdu několik desítek jmen, vytvořených evidentně robotem - nikdo se ale nenabořil do současné verze, ale to předchozí a tato jména byla "překlopena" stejně jako stovky ostatních, budu to postupně probírat a promazávat, další myslím přibývat nebudou...

Milan
.
Mat
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/3/2006
Ahoj Milane, mám prosbu, šlo by nějak k mému jménu přiřadit i můj znak??? Určitě ano, ale já s kompem hrozně válčím. Poradíš?? Děkuji. MatHappy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/10/2005
Používám Firefox.

Při přihlášení jsem zatrhnul čtvereček "Přihlásit se trvale", ale když zavřu prohlížeč a po nějaké chvíli si Knife znovu otevřu, tak se musím znovu zalogovat.

Jinak super!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/17/2005
Ahoj Milane,
pár dotazů, můžu si obrátit vlákno, abych měl poslední příspěvek nahoře? Nepokládám to za čtení hebrejský bible jak říká Karel.
Dál jak je to s mazáním příspěvků? Můžu mazat svoje a nadále cizí ve svým vlákně?
Dík, Honza, jinak jsem nenašel, jak zobrazit mailovou adresu jinýho člena, jde to, nebo ne a mail jedině přes fórum?
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/15/2005
Rád bych pochválil novou podobu servru. Muselo to dát hodně práce, takže díky za to!!!
Gorshi uses & abuses: BUSSE COMBAT slashers
Posláno:

Štamgast
Sorry že pořád otravuju:
Když mi někdo pošle soukromou zprávu, je v hlavičce upozorňovacího mailu "Máte novou skouromou zprávu od XY at Fórum" - nemohlo by být "na Knife.cz" ?
A tělo zprávy je anglicky - nešlo by to česky ?

A ještě připomínka - link v těle příspěvku se otevírá do původního okna, což dost ruší, zatímco link v podpisu (viz David) se otevře do nového okna, což je mnohem lepší.

A ještě: nedalo by se nějak zachovat prohlížení příspěvků autora (to původní >> vedle nicku)? Tady jde jen posledních 10 a to ještě jen přes profil...

Surg vložil tyto přílohy:

Posláno:

Štamgast
jsem asi blbej, ale ani napočtvrtý se mi nepodařilo vložit obrázek, byť jsem to dělal přesně dle návodu, nehledě to věčné přihlašování mně nebavíSad
Boj s lidskou blbostí se nedá vyhrát, ale člověk nesmí přestat bojovat, protože by jinak blbost zaplavila svět. (Jan Werich)
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 7/1/2006
Přeju pěknej den a pochvalu pro tvůrce nových stránek.Jen bych bral nové příspěvky od vrchu tak zdarec.Razz
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 3/31/2005
Tak po dloooouhý době jsem, zavítal na Knajf a Shocked Shocked Shocked koukám jak invazní sova , moc pěkný a povedený design.

L.I.S.A.K. vložil tyto přílohy:
kcom.JPG

Posláno:

Pozorovatel
westy napsal:
jsem asi blbej, ale ani napočtvrtý se mi nepodařilo vložit obrázek, byť jsem to dělal přesně dle návodu, nehledě to věčné přihlašování mně nebavíSad

Wink blbej nejsi jen to vkládání je takový "přes ruku" nejdřív napíšeš příspěvek a odešleš ho a potom po zobrazení na fóru tlačítkem přílohy přidáš obrázek(obrázky) , alespoň mně to teď klaplo bez problémů.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/13/2003
Tak obrázky umím, ale ještě nechápu jak místo věty Dominik vložil tyto přílohy: dostanu popis obrázku jako se to povedlo dnes ráno v 9:26:49 Kubajzzovi na Volným pokecu...

Dominik vložil tyto přílohy:
04_schmuck.jpg

Zaháníme úzkost bojem s představami, budoucnost je vždycky nejistá,
když s obsahem lebky nevíme si rady - tu se zrodí síla nečistá...
Posláno:

Štamgast
@ L.I.S.A.K - Sad jenže přesně tak jsem to dělal (4x) a nic, ten návod z FAQ jsem četl snad 100x a opět nic, jediné co mně napadá je otázka velikosti obrázku ...... jestli tento nový systém bere obrázky jen do určité velikosti, či si je sám zmenší ????
Posláno:

Pozorovatel
westy napsal:
@ L.I.S.A.K - Sad jenže přesně tak jsem to dělal (4x) a nic, ten návod z FAQ jsem četl snad 100x a opět nic, jediné co mně napadá je otázka velikosti obrázku ...... jestli tento nový systém bere obrázky jen do určité velikosti, či si je sám zmenší ????

ok Sad zkusím velikej obrázek a video přílohu

Edit : obrázky do 100 Kb to skouslo ,
fotku 1,38 Mb a video 860 Kb NE E , vyplivlo mi to hlášku : Server Error in '/' Application.
Runtime Error bla bla bla
..... asi je to ve velikosti přílohy nebo v rychlosti připojení (EDGE co používám už neni nic moc)
Rád bych pomoh ale fakticky už nevim ......

L.I.S.A.K. vložil tyto přílohy:
1159442534.jpg
1164264257.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/6/2006
Pánové admini, slušná práce.
Sice to bude trochu o zvyk, ale sedne si to.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/26/2003
Mě se tedy bude zvykat asi velmi obtížně.Písmenka jsou malá,jo,je to jako na jiných forech,ale asi mám problém,to bude ta zkostnatělost staré konzervy.
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste.
(Theodore Roosevelt)
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum