ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Nasazení nové verze knife.cz Možnosti
Posláno:

Admin
Skupiny: Admin
Připojený: 5/9/2005
Zdenek napsal:
Nove usporadani je fajn. Jen mi trochu vadi, ze se pri kopirovani zajimavych prispevku do Wordu zobrazuje spousta volneho prostoru, coz se u stareho Knifu nedelo.
Z

pouzijte v menu vlakna volbu 'vytiskni tema' a vykopirujte si prispevky z takto zobrazene stranky ...

xaxa vložil tyto přílohy:
PrintThread.jpg

Posláno:
Admin
Připojený: 12/8/2006
Petr Dohnal napsal:
Chci reagovat na "nový KNIF" - jsem z toho totální janek, připadá mi, že všechno dýl trvá, to obrácené řazení je blbost, proč bych se měl prvně vždy podívat na nejstarší příspěvek, než dám "last" ...
Navíc se mi pořád objevuje "Platnost stránek vypršela", celé mě to nějak nebaví, pořád něco hledám ..

A potřebuji poradit - chtěl jsem Láďovi Ládesovi napsat e-mail a nejde mi to. Dřív jsem kliknul na jméno a už jsem psal, viděl jsem jak vypadá e-mail - teď nevidím nic, napíšu něco do tabulky a nakonec to stejně nejde odeslat ...
Tak mi prosím Láďo napiš domů, něco bych ti potřeboval - osobně.

Ahojte

Co je teda super - jsou ty barvičky Laugh

o nefunkcnosti emailu jsem nemel ani potuchu .. problem byl odstranen.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
xaxa: jukni se prosím na stranu č.2 kde jsem měl na milana pár připomínek a dotazů, což ale ty odpovíš taky..

Dále bych taky ocenil nějaké jednoduché vysvětlení problému s obrázky, t.j. proč není možné aby si je databáze zmenšila jako ve staré verzi... je to dost velký problém neb ne každý má doma grafický program a ne každý s ním umí dělat na úrovni velikosti obrázky vč. max. velikosti... a fotky jsou tu občas důležitější než ty pochvaly před a po..

Díky..
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/10/2002
A navíc si neumím dát obrázek ke jménu ... "deníček křivd" se mi začíná hezky plnit!!!

... a občas mi to mapíše třeba - "přístup do této sekce nepovolen" a podobné jiné věci, které mě trochu serou Happy
pro více info a dostupnosti našich nožů mrkněte na naše stránky, díky
dohnalknives.com
Posláno:

Štamgast
Petr Dohnal: to je snadný problém - vpravo nahoře Můj Profil/Změna Avataru/Procházet
Posláno:
Admin
Připojený: 12/8/2006
samurai: zmensovani obrazku sem dneska v noci napsal, musi se to jeste otestovat a nasadit nekdy v noci.
petr dohnal: obrazek ke jmenu se nastavuje ve vasem 'diskuznim' profilu .. ktery to je a kde najdete v FAQ pod polozkou 'Jak změnit svůj profil? (jméno, email,..)' , onomu obrazku se rika avatar (to pisi proto abyste to snaze nasel)
Posláno:

Štamgast
host: kdybys na té druhé stránce četl mé připomínky tak bys už zvážil zda nezaměnit název avatar za Ikona ... přece jen jsme Češi a text se snad dá přepsat snadno, ne?
Posláno:

Admin
Připojený: 5/9/2005
samurai: host sem taky ja .. resp. obecny admin ucet .. omlouvam se ze sem psal pod nim, nevsiml jsem si toho.

Ad avatar .. pripominek je tu spousty .. avatar se pouziva v ceskem internetu bezne, takze tato dostala nizkou prioritu .. az se vyresi ty podstatne (napr. upload obrazku), budou se resit takoveto kosmeticke zalezitosti
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/10/2002
A ještě se zeptám ( a zárověn vyzkouším Avatar Happy), grafika/vzhled stránek je konečný, připadá mi to nějaké "nedodělané" a esteticky "nijaké", řekl bych lehce "vyblité" - s prominutím.
pro více info a dostupnosti našich nožů mrkněte na naše stránky, díky
dohnalknives.com
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Emeritní moderátor
Připojený: 9/19/2005
Happy Nekamenujme admina a jeho kolektiv, myslím si, že jednotlivé nedorazy se postupně vychytaj a stránky budou šlapat jak švýcarský hodinkyWink já si na obrázky počkámLaugh
Boj s lidskou blbostí se nedá vyhrát, ale člověk nesmí přestat bojovat, protože by jinak blbost zaplavila svět. (Jan Werich)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/13/2003
Taky se mi zdá, že tý kritiky je na první den provozu trochu dost...
A proto:

Happy Happy Happy Happy Happy Happy Happy Happy Happy Happy Happy Happy Happy Happy Happy Happy Happy Happy Happy Happy Happy

Mě udělali stránky radost. Co se designu týče, neříkal bych mu Jalový, ale spíš Seversky chladný - mě se líbí.
Zaháníme úzkost bojem s představami, budoucnost je vždycky nejistá,
když s obsahem lebky nevíme si rady - tu se zrodí síla nečistá...
Posláno:

Admin
Připojený: 7/16/2001
Pánové,

chtěl bych Vás upozornit, že rozjet takový systém není žádná sranda. Spousta věcí se dolaďuje a většina úprav nějakou dobu trvá... Vzhledem k tomu, že jsem již druhou noc skoro nespal, ale řešil dotazy uživatelů, upravoval hesla těm, kteří měli problém se na Knife dostat (většinou proto, že nečetli pořádně návod, jak se přihlásit a zapomněli doplnit svá krátká hesla o "x" na konci) atd. jsem již trochu podrážděný při pročítání příspěvků typu "včera jsem se ptal a do dneška se nikdo neuráčil mi odpovědět"!
Ještě jednou na Vás apeluji, tento systém je naprosto jiný, to, co fungovalo na "starém" knifu tu funguje jinak, takže než bude někdo vynášet předčasné soudy, bylo by lepší, kdyby se se systémem nejprve detailně seznámil. Čtěte FAQ - nahoře v menu a předem si odpovíte na 50% dotazů, na které se ptáte.

Milan
admin

.
P.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2005
Milane DÍKY!!! Spousta pánů si asi opravdu neuvědomuje, jakou s tím máte práci... Sad Ale na druhou stranu je zase skvěle honorovaná, ne? Wink Časem se vše určitě uklidní a i ti konzervativnější si na nové stránky zvyknou. Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2002
Páni Adminové, smekám. Slušná práce Shocked . S Mozillou to běhá jak víno.

4 all - velikost obrázků lze velmi jednoduše upravovat třeba ve freewafreovém programu IRFANVIEW - vřele doporučuji zejména těm, co vládnou počítačovou angličtinou (česká verze myslím není, ale nevím - používám anglickou). Kromě toho to umí spoustu dalších věcí (kvalit Photoshopu či Corela to samozřejmě nedosahuje, ale je to zadara Wink ).
Lenost - matka pokroku
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/26/2006
Happy Myslím, že je to moooooc pěkný - zatím mi vše šlape jak má! Happy
A obrázky jsou i pri zmenšení na požadovanou velikost 100kB dobré.Happy

A - jak všichni víme - i ta nejlepší kudla se musí ohladit a omakat, aby do dlaně sedla! Wink
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/6/2004
xaxa napsal:

pouzijte v menu vlakna volbu 'vytiskni tema' a vykopirujte si prispevky z takto zobrazene stranky ...

Diky, je to parada! A dokonce, oproti zahranicnim forum, se ve versi pro tisk zobrazuji i obrazky!!!!
Panove, povedlo se vam to.
Zdenek
“Whoever said the pen is mightier then the sword obviously never encountered automatic weapons.”
- General Douglas MacArthur
P.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2005
Zkouška... Happy
EDIT: Funguje to! Wink

P. vložil tyto přílohy:
Zkouška1.JPG

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/20/2004
Westy, Dominik a spol.
K těm obrázkům. Je to hrozně jednoduché a hodně to pomůže Milanově databázi, když si zvyknete nevkládat sem obrázky jako připojené soubory z hardisku vašeho počítače, ale jako zobrazené odkazy pomocí funkce IMG přímo z vašich nebo jiných internetových stránek.
Zkusím vám to ukázat jak na to.
Vezmu si linky na obrázky přímo z vašich stránek od každého jednu , tj. kliknu na fotku pravým tlačítkem a ve vlastnostech zkopíruju (označím a zmáčknu CTRL+C) přesnou adresu té fotky a vložím (CTRL+V) to mezi ty hranaté závorky, musí to vypadat přesně takhle
[*img]http://www.black-knives.com/index/02.jpg[/img] [*img]http://www.dohnalknives.com/pf2007%20aa.jpg[/img]
[*img]http://www.jehlik-knives.com/obrazky/leuka.jpg[/img]
ovšem bez hvězdičky.
Když píšete zprávu tak klikněte na tenhle obrázek
a ono vám to tam skočí samo, vy to jenom vložíte doprostřed.

Výsledek je pak takovýHappy :

Mezi obrázky můžu klidně psát, časem si zkusíte je dávat vedle sebe atp.
například takhle:

Tohle je Blacka

Tady je Dohnalovic péefko

A tohle je jeden z Jehlíkovic kucháků

Kdyžtak si klikněte na citovat tenhle příspěvek a bude vám to jasné.Happy
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Emeritní moderátor
Připojený: 9/19/2005
@ kubajzz - jseš hodnej, že to vysvětluješ takto polopaticky, ale je to odkaz na stránky, neřeší to otázku potřeby vložení fotky z PC, navíc mi nejde vložit vůbec nic a ani mi to nevyhazuje chybové hlášení ... nevím kde je problémSad
Boj s lidskou blbostí se nedá vyhrát, ale člověk nesmí přestat bojovat, protože by jinak blbost zaplavila svět. (Jan Werich)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/17/2005
to Kubajzz: asi vím co myslíš, ale pokud a to je nejčastější příklad, dodělám kudlu, vyfotím, stáhnu do compu a vkládám na knajf. Zatím, když jsem vyfotil na nejmenší rozlišení, co má foťák 640x480 jsem to v pohodě vložil rovnou na net, teˇkdyž jsem to zkoušel, jsem musel zmenšit fotku až na 300x225 aby mi jí to vzalo a vzhledem k tomu, že jsem bídnej uživatel, tak mě různý komprese apod. moc neříkají, tam jde o to, abych dýl nedával fotku kudly na net, než tu kudlu udělámLaugh
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum