ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Nasazení nové verze knife.cz Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/13/2003
@ kubajzz: Jasný, tohle znám a používal jsem to i v minulé verzi Knifu. Nějak mi nenapadlo, že ty fotky včera tebou vložené jsou tímto způsobem. Ale přesto díky.
Zaháníme úzkost bojem s představami, budoucnost je vždycky nejistá,
když s obsahem lebky nevíme si rady - tu se zrodí síla nečistá...
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
Kubajz: to s těma obrázkama odjinud není až tak pravda... sice to ulehčí databázi, ale vycházíš z faktu, že linkovaný obrázek bude na svém místě navždy což je blbost neb by takto byl knife po půl roce napůl zahlcen prázdými křížky po fotkách které si jejich majitel u sebe na serveru smazal a následná debata o nich bude pro nového čtenáře naprosto zcestná.. Proto raději budu vkládat fotky do databáze neb je tam jistota, že se neztratí ani nezatoulá..

p.s. irfanview je sice freeware, ale pouze pro soukromé osoby, tudíž pokud někdo má internet v práci tak irfana legálně používat nemůže (pokud na to neprdí ovšem :) )
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/27/2001
Honza J. napsal:
... a vzhledem k tomu, že jsem bídnej uživatel, tak mě různý komprese apod. moc neříkají, tam jde o to, abych dýl nedával fotku kudly na net, než tu kudlu udělámLaugh

Vzhledem k tomu, že jsi slovo komprese už slyšel, tak na tom tak špatně nejsiWink . A jukni se na www.knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g=posts&m=56994#56994 tam jsem to dopoledne popisoval.

Samurai napsal:
.... p.s. irfanview je sice freeware, ale pouze pro soukromé osoby, tudíž pokud někdo má internet v práci tak irfana legálně používat nemůže (pokud na to neprdí ovšem :) )

A když to mám v práci, ale pouze pro soukromé použití (tj. nikdy to nepoužívám na výdělečnou činnost, tak to je jak???Wink Raději to nech spát, na tomhle se nedomluví ani právníci, natož my
P.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2005
Chtěl jsem přispět do vlákna k recenzi „Ka-bar vs. SOG - Next Generation v souboji se Seal 2000“ a takhle jsem dostal vynadáno:

Přístup nepovolen
Vaše oprávnění nestačí na přístup do této sekce, nebo odkazované fórum, téma či příspěvek neexistuje.
Sad
Posláno:

Admin
Skupiny: Admin
Připojený: 7/16/2001
P. napsal:
Chtěl jsem přispět do vlákna k recenzi „Ka-bar vs. SOG - Next Generation v souboji se Seal 2000“ a takhle jsem dostal vynadáno:

Přístup nepovolen
Vaše oprávnění nestačí na přístup do této sekce, nebo odkazované fórum, téma či příspěvek neexistuje.
Sad

Divný, zkus to ještě jednou, již tam někdo příspěvek vkládal bez problémů - klikni na "odpovědět" nebo "citovat"

Milan
.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/14/2005
Dnešní RENONS Sad - chtěl jsem napsat příspěvek do dnešní gorshiho recenze, ale i přesto, že jsem přihlášen a zde psát normálně můžu, tak mi to tam tuto možnost několikrát za sebou odmítlo (jak při použití "odpovědět", tak i "citovat"), vždy s následující hláškou:
(Edit: teď koukám, že nejsem sám)

gespa vložil tyto přílohy:
fotka.jpg

Jsem patriot, ale léčím se...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/15/2005
Mě to tam ikonkami odpovědět a citovat taky nepustilo. Pouze to šlo přes rychlou odpověď.
Gorshi uses & abuses: BUSSE COMBAT slashers
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 2/7/2006
Milan napsal:

Divný, zkus to ještě jednou, již tam někdo příspěvek vkládal bez problémů - klikni na "odpovědět" nebo "citovat"

Milan

jestli si Milane myslel ten muj prvni prispevek, tak byl taky az naposesty pres rychlou odpoved - normalne me to taky nadavalo
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/10/2002
Tak už jsem z dílny doma a jdu se zase vrtat v novém KNIFU, moje ranní povzdechy neberte vážně, jsem strašlivá konzerva a hrozně nerad se něco přeučuji.

pro více info a dostupnosti našich nožů mrkněte na naše stránky, díky
dohnalknives.com
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/9/2002
Ježíš, já už jsem sám sobě protivnej, že furt remcám - admini, jen poznatky, odpovídat nemusíte, poslat do háje mě můžete.
-Psaní mailu: V původní verzi mi vyhovovalo, že se po kliknutí na nick otevře můj poštovní program - rád si svoje odeslané maily eviduju. Tady se objeví jakýsi formulář, který asi funguje, jenže se objeví i u člověka, který nemá fungující e-mailovou adresu(Wink) - a já nepoznám, že mail nedojde... Jestli se dá nějak dojít k e-mailové adrese člena, tak jsem na to nepřišel...
-A to "vypršení platnosti stránky" mě taky moc netěší, můžu se uklikat.
-Inzerce: nešly by vlákna "Koupím" a "Prodám" dát do takové úrovně, aby měly vpravo nahoře Možnosti-Vytiskni téma? Mě osobně by víc vyhovovalo, když můžu projíždět celej blok inzerátů a ne jen po jednom, což by takhle šlo velmi dobře.

Laugh Laugh Laugh Vůbec není potřeba, abyste to opravovali ihned, za 10 minut bude bohatě stačit! Laugh Laugh Laugh

Jinak ovšem trvám na tom že tahle verze je opravdu vychytaná a líbí se mi čím dál víc, ty mušky jsou malina... A taky se občas, Milane, vyspi, jinak Tě doma za pár dní vynesou v zubech.Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/10/2005
Používám Firefox.

Při přihlášení jsem zatrhnul čtvereček "Pamatovat si přihlášení", ale když zavřu prohlížeč a po nějaké chvíli si Knife znovu otevřu, tak se musím znovu zalogovat.

Jinak super.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 10/20/2006
sorry,jen zkouším,jestli funguji.Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/16/2005
Prepacte ,ale mne osobne novy knife nepaci,preco menit nieco co dobre fungovalo a zmenit to????
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/5/2005
stefan napsal:
Prepacte ,ale mne osobne novy knife nepaci,preco menit nieco co dobre fungovalo a zmenit to????
Taky nejsem z nové verze zrovna odvázanej,zatím mi z ní plynou převážně problémy a nutnost pořizování nového jak softwaru tak hardwaru pokud chci i nadále knife navštěvovat...Sad Wink
Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/26/2006
Karel_K napsal:
Používám Firefox.

Při přihlášení jsem zatrhnul čtvereček "Pamatovat si přihlášení", ale když zavřu prohlížeč a po nějaké chvíli si Knife znovu otevřu, tak se musím znovu zalogovat.

Jinak super.

Mám ten samý problém, nešlo by to (časem) vyřešit? Happy

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/26/2006
Ládes napsal:
Taky nejsem z nové verze zrovna odvázanej,zatím mi z ní plynou převážně problémy a nutnost pořizování nového jak softwaru tak hardwaru pokud chci i nadále knife navštěvovat...Sad Wink

No, já jsem si na doma pořídil starou a jetou mašinu, která hned tak něco neutáhne, ale Knife mi běží v pohodě. Nevím jaký extra hardware nebo software je na to třeba - pod Firefoxem, který je zadarmo Razz to šlape. Drobnosti (viz výše citované přihlašování) se jistě časem vyřeší.
Happy Happy Happy Happy Happy
Posláno:
Admin
Připojený: 12/8/2006
nektere problemy jsou vyreseny jen jsme se k nim nedostali aby se dali na zivou verzi ... jako treb prihlasovani .. je to problem z bezpecnostniho hlediska ... pokud se nekdo prihlasi natrvalo treba v internetove kavarne bude tam prihlasen dva dny pokud se neodhlasi .. kdokoli kdo pusti prohlizec a vleze na knife bude automaticky prihlasen na jeho login ...

Nicmene pro vetsinu uzivatelu je to dulezite a proto jdu ihned psat FAQ, upravovat text na prihlasovaci strance a pak to prenastavim tak aby to fungovalo.
Posláno:
Admin
Připojený: 12/8/2006
jeste k narocnosti ... na knife rozhodne nepotrebujete novy HW ... co se tyce prohlizece neni o nic narocnejsi nez stary.

Ohledne noveho SW ... jak jsem rekl automaticke zmenseni obrazku je jiz pripraveno, musi se pouze nasadit na ostry server (tento:), coz lze udelat pouze v nocnich hodinach.

Jinak dnes jsme zaregistrovali citelne zpomaleni serveru (dlouhe odezvy) ... nasledky problemu (zpomaleni) bylo odstraneno, na zjisteni proc k tomu doslo se bude intenzivne pracovat.

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Emeritní moderátor
Připojený: 9/19/2005
Happy držím palce, aby ty problémy časem odezněly, věřím, že v horitontu dní a týdnů se to vyladí a bude to šlapatWink
Boj s lidskou blbostí se nedá vyhrát, ale člověk nesmí přestat bojovat, protože by jinak blbost zaplavila svět. (Jan Werich)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/10/2002
Držím palce ať to chodí jak má, jenom já fakt nechápu, co se pro mě, jako přiblblého uživatele, změní.
Je to jak s mobilem - potřebuji pouze volat a přijímat, občas něco vložit - a to šlo i se starou verzí - nebo ne?
Milane ty to radši nečti a jdi se vyspat, svět se chvíli bez KNIFU neposere ... Happy)

Štefane zvykneš si, naučíš se, rozšíříš si počítačovou gramotnost - to to pro nás vlastně zdarma kurzík Happy
pro více info a dostupnosti našich nožů mrkněte na naše stránky, díky
dohnalknives.com
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum