ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Nasazení nové verze knife.cz Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/9/2005
Chtěl jsem odpovědět na vlákně "Ka-bar vs. SOG - Next Generation v souboji se Seal 2000" a píše mi to : přístup nepovolen. ???
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/5/2005
Mudžahedin napsal:
Chtěl jsem odpovědět na vlákně "Ka-bar vs. SOG - Next Generation v souboji se Seal 2000" a píše mi to : přístup nepovolen. ???
Tak to nás bude vícero asi...Wink
Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/5/2004
Pravděpodobně za to může moje počítačová negramotnost a problém bude mezi židlí a počítačem,ale nenašel jsem zde přijemnou možnost ze starého knife a to zobraz příspěvky za poslední den, týden a měsíc, byl jsem zvyklý si tam praviodelně za]istovat jde to nějak? Dky Conrad
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/26/2003
Pěkně prosím,zvětšte kapku písmenka,jako např na gunshop.cz.Já už asi blbě vidím,a z této velikosti mě docela bolí oči.
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste.
(Theodore Roosevelt)
Posláno:

Admin
Skupiny: Admin
Připojený: 5/9/2005
Black napsal:
Pěkně prosím,zvětšte kapku písmenka,jako např na gunshop.cz.Já už asi blbě vidím,a z této velikosti mě docela bolí oči.

se vzhledem se bude jeste neco delat .. a vzhledem k tomu ze uz to zminovali i jini, tak je docela mozne , ze k upraveni velikosti pisma dojde.

nicmene pro zatim poradim pouzivat mozillu firefox(http://www.czilla.cz/) a zvetsit si v ni pismo (polozka menu 'zobrazit' -> 'velikost textu' -> 'zvetsit', popr. klaves. zkratka ctrl + +)

V internet exploreru tohle z nejakeho duvodu nefunguje a neplanuji to zkoumat ani resit.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/26/2003
Funguje to ,dík
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste.
(Theodore Roosevelt)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/9/2005
XAXA , jak je to s tím vláknem "Ka-bar vs. SOG - Next Generation v souboji se Seal 2000", pořád se tam nemohu dostat, ostatně ani do druhého vlákna, kde je recenze.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/14/2005
Zatím můžeš reagovat alespoň přes okénko "Rychlá odpověď" vlevo dole.
Pokud chceš pak něco změnit či dodatečně vložit obrázky atd., tak už to funguje normálně přes editaci toho "rychle" vloženýho příspěvku.
Jsem patriot, ale léčím se...
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 7/16/2001
Odpovědi v inzerci?

V testovací verzi bylo možné odpovědět na inzerát, tady to nejde (nebo ještě spím)? Přimlouval bych se za tuto možnost (doplnění inzerátu, odpověď na dotaz) a pod. Díky. David
( . )( . )
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/27/2001
Proč se mi nezobrazují vložené obrázky, pokud nejsem přihlášen? To je záměrně, nebo je zrada někde mezi klávesnicí a židlí (nebo spolupráce Woknous a Opera)?
Posláno:

Admin
David napsal:
Odpovědi v inzerci?
V testovací verzi bylo možné odpovědět na inzerát, tady to nejde (nebo ještě spím)? Přimlouval bych se za tuto možnost (doplnění inzerátu, odpověď na dotaz) a pod. Díky. David

Odpovědi v inzerci jsou uzamčené schválně - bojím se toho, že by kolem inzerátů vznikla nepříjemná debata, například ohledně ceny atd. Představ si modelovou situaci, někdo prodává kudlu, o kterou má zájem 8 lidí, kteří se budou na fóru různě předhánět a snažit se jej získat... Také bych z toho nechtěl dělat dražbu.

Chtěl bych znát názor ostatních - myslíte, že by se v inzerci měla povolit diskuze k jednotlivým inzerátům?

Milan

.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Milan napsal:
Odpovědi v inzerci jsou uzamčené schválně - bojím se toho, že by kolem inzerátů vznikla nepříjemná debata, například ohledně ceny atd. Představ si modelovou situaci, někdo prodává kudlu, o kterou má zájem 8 lidí, kteří se budou na fóru různě předhánět a snažit se jej získat... Také bych z toho nechtěl dělat dražbu.

Chtěl bych znát názor ostatních - myslíte, že by se v inzerci měla povolit diskuze k jednotlivým inzerátům?

Milan

Ahoj Milane,

Uvědomuji si rizika, ale myslím, že pozitiva převažují. Myslím, že aukce nehrozí - že by tedy ostatní přihazovali k již požadované ceně. Spíše bych se bát neustálého BTTT (back to the top) - ale to by šlo omezit (třeba jednou za 48 hodin). Přimlouval bych se o možnost odpovědí alespoň na zkoušku.

David
( . )( . )
Mat
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/3/2006
Ahoj Milane, nějak mi nejde vložit foto. Zkoušel jsem i FAQ ale ta nabídka se mi na mím příspěvku prostě nezobrazí. Asi jsem tupec, ale válčím, no nic, jdu zkoušet dál. Mat Sad EDIT, nobo je normál, že musím vložit text a pak doplnit?? To mi ale dřív chodilo normálně, ach jo

2EDIT, dobře chodí to trochu jinak, ale chodí, promiň za vyrušení. Dotaz ignoruj.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/3/2005
Milan napsal:
... myslíte, že by se v inzerci měla povolit diskuze k jednotlivým inzerátům?

Nemyslím, že by to bylo k užitku, jeví se mi to podobně jako tobě - jakákoli jiná debata nežli mezi inzerentem a zájemcem (kterou si spolu mohou vyřídit sami) by IMHO byla celkem jalová. ("Nejsi zrovna levný! Stejný se prý před třičtvrtě rokem prodával na e-bayi a jen ZA 5 DOLARŮ" nebo "Ten jsem taky měl, ale ulomila se mi u něj špička a víckrát bych ho nekoupil!" apod.)
EDIT: Davide, nepředpokládám, že by tohle byly tvoje příspěvky Happy , ale stejně mi to přijde na h...
... a nemyslel to snad ani zle - starosta. (Pražský výběr)
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/3/2005
Hodně bych uvítal, kdyby se odkazy na externí stránky otevíraly v novém okně (nežli se např natáhne tamní video, dalo by se zatím dál prohrábávat na knifu).
... a nemyslel to snad ani zle - starosta. (Pražský výběr)
Posláno:

Admin
marylin napsal:
Hodně bych uvítal, kdyby se odkazy na externí stránky otevíraly v novém okně (nežli se např natáhne tamní video, dalo by se zatím dál prohrábávat na knifu).

uz to funguje .. otevirani odkazu z fora do noveho okna
test odkazu:
www.progris.net :)
http://progris.net
progris.cz
progris
Posláno:

Admin
prave jsem upravil i zobrazovany titulek stranky fora ...
na strance s vypisem vlaken nejakeho fora, titulek obsahuje jmeno fora jehoz je to vypis vlaken
na strance s vypisem zprav vlakna, titulek obsahuje jmeno tohoto vlakna
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/9/2002
xaxa: díky za úpravy, je to bezva!!
Posláno:

Admin
Zkuste pls někdo poslat odpověď k recenzi, už by to mělo fungovat normálně...

Milan
.
P.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2005
Milan napsal:
Zkuste pls někdo poslat odpověď k recenzi, už by to mělo fungovat normálně...

Milan

Funguje to! Happy
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum